Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Komorowski zapowiedział referendum w trzech sprawach:

 

- JOWy

- zniesienie finansowania partii politycznych

- in dubio pro tributario

 

Oczywiście nie uwierzę w żadne słowo BK dopóki nie stanie się ono ciałem, ale to by była świetna rzecz. Szczególnie ostatnia sprawa ma rangę najwyższą, bo brak tej zasady oznacza fiskalny terror, który obecnie panuje.

Odnośnik do komentarza

Teraz obaj będą wspierać JOWy i wchodzić w dupę Kukizowi. Debata zapowiada się nudno strasznie.

 

Dlatego w drugiej turze nie głosuję, nie chce mi się latać po urzędach (zresztą słyszałem, że w 2 turze trzeba głosować w tym samym lokalu co w 1, prawda to?), a do domu nie będę akurat zjeżdżał.

Odnośnik do komentarza

 

https://www.youtube.com/watch?v=-hnOIvVnmxU

 

Nie wiem czy po obejrzeniu tego spotu cokolwiek jest w stanie wpłynąć na moje zdanie o urzędującym prezydencie. KRYMINAŁ.

Czy oni naprawdę mają ludzi za takich kretynów? To się w pale nie mieści.

 

 

Internauci nie zawiodą, bankowo.

 

Ale jak to pójdzie w TV to może być różnie. Albo ludzie zleją, albo uwierzą. Nie sądzę, aby dostrzegli jakim gównem naprawdę jest taki spot.

Odnośnik do komentarza

Panika to jest w sztabie chrabjego. Mniej więcej na poziomie pożaru w burdelu - nawet Tymochowicza w desperacji proszą o pomoc. Nic dziwnego - wiekszość tych ludzi 25 lat temu położyła juz kampanię innego mistrza, który nie miał z kim przegrać - Mazowieckiego.

Tymczasem do UM naszego miasteczka dotarła spora doza propagandy: 30 banerów, 90 plakatów na gminę, by żyło się lepiej. Jednak sadząc po nastrojach ludzi na głównych portalach Bronek ma poparcie w granicach 20% (w porywach) i żadna debata tego nie zmieni, ani tym bardziej żałosna propaganda, że Bronek coś wygrywa. Owszem dał popis chamstwa, kłamstw i arogancji, ale komu ma tym niby zaimponować? Michnikowi? Karolakowi? Hołdysowi?

 

Bez szkolenia PKW w znanej z najwyższych standardów demokracji Rosji Putina, PO nic nie wygra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...