Skocz do zawartości

Mount & Blade


Monti

Rekomendowane odpowiedzi

dix_ trzymaj Lordów w zamku :) mimo ze Nordowie nic nie maja u mnie ( ani miasta ani zamku ) to co jakis czas idzie oferta wykupy ( ciul ze za grosze okolo 2000 ) :) najgorsze ze jak sie wykupia sami to dalej gdzies sie plataja po mapie ( nawet jeden dziad mi spladrowal wioche za co posiedzi troche znowu u mnie :) ) po czasie jak pisal Prof uciekna sobie albo przejda na czyjas strone :) u mnie siedzialo ponad 15 z krolem jak z nimi wojowalem :)

Odnośnik do komentarza

To i ja może w końcu coś napiszę :) Gram już dosyć długo, mam 40 poziom i od początku gry byłem po stronie Vaegirów. Wspólnymi siłami pozbyliśmy się Nordów i Swadyjczyków, a ja zostałem marszałkiem. Funkcji długo nie piastowałem, bo wypowiedziałem przysięgę Yargolekowi i na własną rękę buduję swoje państwo. Zacząłem od wojny z Rhodokami i powoli wybijam ich armie (straszliwe denerwuje mnie to, że wielu lordów ucieka po walce). Postaram się o pokój z Vaegirami i Khergotami. I tu pytanie moje, jak taki pokój zawrzeć? :)

Odnośnik do komentarza

40 poziom ?! o matko to faktycznie dlugo musisz grac :) ja mam 31 i kolejny level to juz jakas abstrakcja jest.. inna sprawa ze po prostu idiotycznie jest rozwiazana sprawa doswiadczenia po walce. skoro rycerz nie moze wyzej awansowac, a po walce dostajemy 10000 doswiadczenia to ja sie pytam gdzie sie ono podziewa? bo do npc tez nie trafia..

Odnośnik do komentarza
Postaram się o pokój z Vaegirami i Khergotami. I tu pytanie moje, jak taki pokój zawrzeć?

 

jedziesz do zamku przeciwnika albo na walke z lordem i jest opcja zawarcia pokoju ( u mnie tak bylo jak rebelie prowadzilem ) ale to kosztuje :D ( u mnie od 30 000 do 40 000 ) :D

Odnośnik do komentarza

OK - trudne pytanie. Czy po rozwałce państwa Nordów można podjąc próbę jego odbudowy z pretendentem do tronu? A może mozna jakoś dogadać się z gnijącym w mym lochu królem? :-k

 

Jak się ma reputacja do powiększenia liczebności oddziału :> Jak rośnie? Reputacja 300 pozwala na +12 do wielkości oddziału, jak to wygląda u was?

Nie włączałem dzisiaj M&B ale reputację mam około 2000 i pozwala to na dodanie do ekipy około 60 ludzi (jak włączę, napiszę dokładnie).

Odnośnik do komentarza

Heh, zdobyłem Ergellon w najbardziej możliwy chamski sposób. Miałem 8 NPC i 50 rycerzy, załogi było koło setki, ale nie chciałem nikogo stracić., więc na szturm poszedłem z łukiem i 3 kołczanami, wojsku kazałem się wycofać i rozproszyć, a sam wziąłem się za snajperkę. Trzy rundy z 6-godzinnymi przerwami, około 25 trupów na murach w każdej, za czwartym razem wziąłem miecz i słusznie, bo resztki obrońców z rozpaczy wybiegły z zamku, żeby chociaż mnie usiec, a wtedy ich zmasakrowaliśmy w polu. Easy money :D.

Odnośnik do komentarza
Heh, zdobyłem Ergellon w najbardziej możliwy chamski sposób. Miałem 8 NPC i 50 rycerzy, załogi było koło setki, ale nie chciałem nikogo stracić., więc na szturm poszedłem z łukiem i 3 kołczanami, wojsku kazałem się wycofać i rozproszyć, a sam wziąłem się za snajperkę. Trzy rundy z 6-godzinnymi przerwami, około 25 trupów na murach w każdej, za czwartym razem wziąłem miecz i słusznie, bo resztki obrońców z rozpaczy wybiegły z zamku, żeby chociaż mnie usiec, a wtedy ich zmasakrowaliśmy w polu. Easy money :D.

A jak mozna załatwić sobie chwilę na "przerwę"? W czasie szturmu na Thir szukałem takiej opcji (po zdobyciu rogatek, przed szturmem na ulicach) i nie znalazłem tej opcji :|

Odnośnik do komentarza
A wtedy się nie da. Podczas szturmu po prostu spierdalasz w pole i TAB

No tak... Jeszcze jedna wkur***ca sprawa to to, że po przejściu z rogatek do centrum znowu mam pieprzony łuk i trzy kołczany strzał miast miecza i tarczy, podniesionych z jakiegoś trupa... W zamku pozostaje się pochlastać z łuczkiem przeciwko czwórce rywali z mieczami. :doh!:

Odnośnik do komentarza
A wtedy się nie da. Podczas szturmu po prostu spierdalasz w pole i TAB

 

to jest dobry myk :keke: juz kilka razy po dostaniu sie do zamku/miasta i walce juz mieczem bywalo ze moich wszystkich wycieli i ruszali za mna w sile 20 chlopa ( ostatki ) to ja myk przez mur noga :keke: ( skoki z wysokosci rox :D ) i z luku co moglem wystrzelalem a pozniej myk TAB i czekam na rannych :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...