Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu błąd, gra źle liczy bilanse bezpośrednich spotkań w Europejskich Pucharach. Z Arsenalem w Londynie przegrałem 1-2. U siebie wygrałem 1-0, a tabela grupy wygląda tak:

http://img256.imageshack.us/my.php?image=beztytuul.jpg

Sprawdziłem w zasadach w grze - przy tej samej liczbie pkt, decydują bezpośrednie starcia. A skoro źle liczy w grupie, to i źle może policzyć w fazie pucharowej. Nie muszę pisać jakiej wagi jest to błąd... :/

 

W FM2007 w takiej sytuacji liczył się ... alfabet. Sam tak odpadłem z Pucharu Azji, bo Chiny są dalej w alfabecie niż Australia. Działo się tak tylko w rozgrywkach grupowych.

Możliwe, A jak Arsenal jest przed R jak Real. :keke:

Szkoda tylko, że sami napisali w zasadach, że decydują bezpośrednie starcia, które mam lepsze. :/ Ostatecznie i tak zaszłem w LM dalej niż Arsenal, więc sprawiedliwości... no, wiecie. :D

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

U mnie wystąpił błąd innego rodzaju, mianowicie:

 

1. Zapisuje FMa, wyłączam grę

2. Niestety PC się zawiesza - konieczny reset

3. Odpalam po kilku minutach FMa i okazuje się że niema mojego save

4. Odzyskałem nawet plik programem do odzyskiwania danych, ale występuje taki bład w FM - http://img10.imageshack.us/img10/6773/fak.jpg

 

Z góry dziękuje za wszelkie sugestie dotyczące rozwiązania problemu. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Po pół roku gry dołujące w lidze PSG kupuje z Realu za 7,5 miliona funtów Higuaina. Coś mi się wydaje, że panowie z SI odnośnie trudności sprzedaży i kupna zawodników przegięło teraz w drugą stronę. Jak dawniej było ciężko, tak teraz jest za łatwo i takie kwiatki się robią...

Odnośnik do komentarza
Po pół roku gry dołujące w lidze PSG kupuje z Realu za 7,5 miliona funtów Higuaina. Coś mi się wydaje, że panowie z SI odnośnie trudności sprzedaży i kupna zawodników przegięło teraz w drugą stronę. Jak dawniej było ciężko, tak teraz jest za łatwo i takie kwiatki się robią...

 

A Ty nie przesadzasz czasem? kupili jednego zawodnika i juz wielkie halo, bug jak ch**.. nie mowie ze gra jest idealna ale dajcie spokoj z takimi pierdolami..

Odnośnik do komentarza
Po pół roku gry dołujące w lidze PSG kupuje z Realu za 7,5 miliona funtów Higuaina. Coś mi się wydaje, że panowie z SI odnośnie trudności sprzedaży i kupna zawodników przegięło teraz w drugą stronę. Jak dawniej było ciężko, tak teraz jest za łatwo i takie kwiatki się robią...

Dać Ci przykład z życia? ;P Chociażby Ślusarski, który poszedł sobie do Cracovii z Anglii, czy gdzie to on grał, albo Hajto, kiedy z zagranicy przyszedł do ŁKSu. Ja uważam, że twój przypadek jest realistyczny, bo i tak decydują widzimisie piłkarza (może jako dziecko kibicował PSG? ;d)

Odnośnik do komentarza
Widocznie proponujesz za zawysoka kwotę Obniż ją to się ci zgłoszą

 

Też tak mam. Proponuje zawodnika za 0 i zero zainteresowania.

 

Swoją drogą mam dziwnego buga. W ogóle nie zapisuje się historia graczy mojej drużyny.

W statystykach kariery jest widoczny ostatni klub a nastepnie mój, z tym, że tylko bieżący sezon.

Kupiłem Manie w 2009 więc ma w karierze

2008-2009- Warta Poznań

gra u mnie cały czas w pierwszym składzie mam sezon 2011-2012 a jego kariera wygląda tak:

2008-2009 Warta Poznań

2011-2012 Solihull Moors w następnym sezonie niknie to 201-2012 i zamieni je 2012-2013 a statystyki pójdą się walić :/

Odnośnik do komentarza
Skaner antywirusowy?

 

Wykluczyłem ta możliwość :P (znaczy nie dopuszczam jej do siebie, bo wiadomo jak się kończyło to w 08. Zawodnicy w innych klubach mają wszystko w porządku. Tylko u mnie się coś pieprzy a o ile pamiętam przy antywirusie powinno być wszędzie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było juz piasne, ale jest mozliwosc obnizenia kontraktu o bardzo duzy procent. Moi zawodnicy srednio zarabiali po 2500 Euro, udało mi sie obnizyc stopniowo kazdemu do 700 Euro na tydzien. Uwazam, ze jest to bug, bo w zadnym pilkarskim klubie piłkarz nie zgodziłby się na obnizenie płacy az tak drastycznie bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Tak a propos bugów - w rzadkich wypadkach jest możliwe, by grać równolegle w Pucharze UEFA i Lidze Mistrzów :D

 

Ale w jakich wypadkach??

 

W takich!

 

I w takich!

 

I odpowiedź SI:

Thanks for bringing this to our attention Digsy, the issue is now logged and being looked at

 

A myslalem, ze takie rzeczy tylko w CM 4 :keke:

Nie wiem czy było juz piasne, ale jest mozliwosc obnizenia kontraktu o bardzo duzy procent. Moi zawodnicy srednio zarabiali po 2500 Euro, udało mi sie obnizyc stopniowo kazdemu do 700 Euro na tydzien. Uwazam, ze jest to bug, bo w zadnym pilkarskim klubie piłkarz nie zgodziłby się na obnizenie płacy az tak drastycznie bez podania przyczyny.

moze miales place na minusie ? albo dziure budzetowa :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...