Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem chlopaki co do rejestrowania pilkarzy to tego nie zauwazylem ;P W europejskich rozgrywkach wszystko jest ok, zawodnikow nie wyrejestrowuje po wystawieniu kogos U21, kto nie jest zarejestrowany ;] to samo tyczy sie ligi polskiej w moim przypadku. Natomiast co do bugow, moze nie jest to bug, ale jako ze jestem juz ciut daleko (7 sezon) i staram sie zalatwic mozliwie jak najlepszych mlodzikow nasuwa sie pytanie, czemu za 16sto latka niektore kluby rzadaja po 15 mln euro? (Pilkarz nie gra w pierwszym skladzie, w rezerwach wystepuje) Troche niedorzeczne ;] to tak jakby Barcelona oczekiwala 40 mln euro za dos Santosa jak odchodzil... Mam obecnie liste 26 pilkarzy w wieku 16-20 lat, ktorych chcialbym sprowadzic, ich wartosc szacowana jest na 43 mln euro, ale kluby rzadaja pieciokrotnie wiecej...

No wg. mnie to jest trochę przegięcie. Bo o ile w 2008 zbyt łatwo się sprowadzało talenty, albo klub sprzedawał talent za grosze by potem go odkupić za wielkie pieniądze, to jest to bliższe realizmowi niż obecna sytuacja. Nie słyszałem żeby np. Barcelona dostała wielkie pieniądze za Fabregasa czy choćby sprowadzani przez ManU Macheda i reszta włoskich młodzianów, którzy z tego co wiem nie kosztowali nic, a w FM'ie trzeba zapłacić po kilka milionów Euro ekwiwalentu za szkolenie + chyba 15% następnego transferu o ile nie więcej :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

to jest tak jakby bazowy współczynnik państwa :P drużyny sklasyfikowane w rankingu niezależnie jak daleko dojdą w pucharach muszą dostać jakieś minimum... zobacz sobie np dla Anglii (Leeds) czy Polski (Amica)

 

Chcesz mi powiedzieć ze 7 drużyn dostawało co roku identyczną ilość punktów ?

Odnośnik do komentarza

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0809/ssssd5c6.jpg - Jak sobie z tym poradzić ?

 

 

Nie wierze że 5-6 drużyn ma takie sam współczynnik co roku.

To uwierz.

 

Wszystkie drużyny z danej federacji otrzymują 33% ze współczynnika krajowego + to co same zdobyły - a np. przegrywając wszystkie mecze w fazie zasadniczej (bo rundy eliminacyjne się nie liczą) lub nie grając w danym sezonie w pucharach dostają tylko część ze współczynnika krajowego. Przykład z twojej gry z sezonu 2009/2010 - każdy niemiecki klub (nawet taki co europejskich pucharów na oczy nie widział) otrzymał 3.333. Kluby, które zdobyły punkty w pucharach dodatkowo do tych 3.333 mają doliczone to co wywalczyły.

 

The club coefficient, which is used for seeding purposes is made of the number of points obtained by the said club in the three UEFA club competitions over the last five seasons plus 33 percent of its national association coefficient. Qualifying round matches are not taken into account as far as individual club performances are concerned.
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Nie wiedzialem gdzie napisać, bo mam taki problem. Gram w LM w fazie grupowej do ktorej zglosilem swoich wyszstkich zawodnikow. Zagralem 2 mecze, pierwszy z Celticiem 3-1 i drugi z Werderem 2-0 a teraz przed meczem z Arsenalem przy czterech moich podstawowych zawodnikach pisze ze nie moga zagrać w tym meczu bo są nieuprawnieni do gry...ktoś mial taką sytuacje??o co chodzi??Prosze o szybką odpowiedź. Z gory dzięki. Za kartki nie pauzują napewno.

Odnośnik do komentarza

moze na reprezentacje pojechali

Nie. Patrzylem i reprezentacje nie grają meczy juz w tym roku. Olałem to i zagralem mecz bez tych 4 podstawowych i przegralem tylko 1-0 z Arsenalem. Zobacze czy sytuacja sie powtorzy przed rewanzem bo jak ak to mnie szlag trafi

 

No i kupa...nie mogą grać w LM...wygląda to tak jakby nie byli zgloszeni albo ich zawiesili bez mojej wiedzy. Do tego doszly mi 3 kontuzje i na lawce mam 4 ludzi a w pierwszym skladzie zawodnikow ktorzy nawet w lidze nie grają.

Odnośnik do komentarza

Widać ze w pierwszym meczu grali z Werderem i z Celticiem zresztą też...jednak od 3 kolejki byli nieuprawnieni do gry i przegralem wszystko w efekcie czego bede gral w Pucharze UEFA.

 

Jeśli są powyżej 21 lat to na 100% bug.

 

Wszyscy są powyżej 24 lat nawet...ale jakoś nie rozpaczam bo i tak doszedlem do wniosku ze lepiej zająć 3 miejsce w grupie i grać pozniej w UEFA niz wyjsc z grupy i dostać baty od jakiejś potęgi

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...