Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

SI potwierdziło ten błąd w poniedziałek i od tego czasu milczy.

Mam nadzieję, że ciężko pracują nad naprawieniem swojego gapiostwa i wkrótce wydadzą łatę/fix.

A jak nie to chyba napiszę do nich maila, bo to przechodzi ludzkie pojęcie.

 

Raczej bugiem to nie jest, a błędem reserczera Realu Mardyt/QPR. Owe kluby niedawno podpisały umowę o współpracy, dotyczyła ona wypożyczeń graczy Realu do QPR i prawa pierwokupu zawodników z Angielskiego klubu przez ekipę z Hiszpanii.

Oczywiście w FM QPR nie jest filią Blancos.

Odnośnik do komentarza
I nikt mi nie moze pomoc w sprawie tego ze za kazdym razem jak wejde do gry dostaje komunikat "Match square root parameter too big" bardzo bym prosil przynajmniej o doslowne przetlumaczenie tego bo niebardzo rozumiem o co chodzi a jak ktos jeszcze wie jak sobie z tym poradzic bede bardzo wdzieczny

a bawiłeś się edytorem?

Odnośnik do komentarza

Zdarza wam sie ze przy przedluzaniu kontraktu ciagle oferuja wam 2x wyzsza stawke niz poprzednio, a gdy znizam ja do normalnej wartosci do odrzucaja moja propozycje...

W ten sposob przedluzajac kontrakt z Juve po raz 4 zarabiam 250.000 euro miesiecznie i gdyby nie to ze mam budzet placowy na poziomie 3 mln to byloby to sporym problemem. Jeszcze nie przedluzalem kontraktu na 9.3 wiec MOZE zostanie to naprawione, denerwujace to jest bo jesli w nastepym kontrakcie zaoferuja mi ok 500.000 miesiecznie to bedzie to juz 1/6 calkowitego budzetu tylko dla mnie...(a jak tak naprawde to nic z tej kasy nie mam)

Odnośnik do komentarza
Zdarza wam sie ze przy przedluzaniu kontraktu ciagle oferuja wam 2x wyzsza stawke niz poprzednio, a gdy znizam ja do normalnej wartosci do odrzucaja moja propozycje...

W ten sposob przedluzajac kontrakt z Juve po raz 4 zarabiam 250.000 euro miesiecznie i gdyby nie to ze mam budzet placowy na poziomie 3 mln to byloby to sporym problemem. Jeszcze nie przedluzalem kontraktu na 9.3 wiec MOZE zostanie to naprawione, denerwujace to jest bo jesli w nastepym kontrakcie zaoferuja mi ok 500.000 miesiecznie to bedzie to juz 1/6 calkowitego budzetu tylko dla mnie...(a jak tak naprawde to nic z tej kasy nie mam)

 

Twoja płaca nie wlicza się do budżetu płac piłkarzy ... :)

Odnośnik do komentarza
Witam mam taki problem ciagle po wejsciu do gry pojawia mi sie komunikat "Match square root parameter too big" i wychodzi z gry calkowicie jesli ktos wie co to wogole oznacza i jak sobie poradzic z tym problemem bede bardzo wdzieczny

 

Pomniejszy bug na który nie ma lekarstwa. Trzeba będzie rozpocząć nową karierę. Używałeś jakichś edytorów albo co?

Odnośnik do komentarza
uzywalem edytora tylko raz na samym poczatku a ten bog pojawil mi sie dopiero w 2012roku czyli to znaczy ze wogole niemozna uzywac edytora ?

Nie znaczy że nie można, ale może powodować jakieś komplikacje, choć przy użyciu typu zmiana funduszy itd raczej nic się stać nie może. A co edytowałeś? Bo błąd wskazuje na przekroczenie pewnej wartości w grze. Np. jakiś parametr zawodnika ponad 100 itd... Edytor testowałem, lecz nie używam więc głowy nie dam...

Odnośnik do komentarza

I znowu błąd, gra źle liczy bilanse bezpośrednich spotkań w Europejskich Pucharach. Z Arsenalem w Londynie przegrałem 1-2. U siebie wygrałem 1-0, a tabela grupy wygląda tak:

http://img256.imageshack.us/my.php?image=beztytuul.jpg

Sprawdziłem w zasadach w grze - przy tej samej liczbie pkt, decydują bezpośrednie starcia. A skoro źle liczy w grupie, to i źle może policzyć w fazie pucharowej. Nie muszę pisać jakiej wagi jest to błąd... :/

Odnośnik do komentarza

Pytanie do profesora.

 

Czy coś słychać na forum SI na temat łatki czy fixa usuwającego buga w ligach gdzie występuje obowiązek rejestracji zawodników do rozgrywek np. polska czy hiszpańska?

Czy coś zamierzają z tym zrobić?

 

Pytanie do grających w lidze polskiej na łatce 930.

 

Czy w lidze polskiej po 2 sezonie znika obowiązek rejestracji zawodników tak jak było w FM 08?

 

 

dzięki za odp.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
I znowu błąd, gra źle liczy bilanse bezpośrednich spotkań w Europejskich Pucharach. Z Arsenalem w Londynie przegrałem 1-2. U siebie wygrałem 1-0, a tabela grupy wygląda tak:

http://img256.imageshack.us/my.php?image=beztytuul.jpg

Sprawdziłem w zasadach w grze - przy tej samej liczbie pkt, decydują bezpośrednie starcia. A skoro źle liczy w grupie, to i źle może policzyć w fazie pucharowej. Nie muszę pisać jakiej wagi jest to błąd... :/

 

W FM2007 w takiej sytuacji liczył się ... alfabet. Sam tak odpadłem z Pucharu Azji, bo Chiny są dalej w alfabecie niż Australia. Działo się tak tylko w rozgrywkach grupowych.

Odnośnik do komentarza
Pytanie do profesora.

 

Czy coś słychać na forum SI na temat łatki czy fixa usuwającego buga w ligach gdzie występuje obowiązek rejestracji zawodników do rozgrywek np. polska czy hiszpańska?

Czy coś zamierzają z tym zrobić?

 

Nie zauważyłem, by coś było w planach.

 

Najnowszy tekst oficjalny z forum to jedynie:

 

"There have been issues with squad registration which are being looked at and worked on"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...