Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z zawodników po 45 min. miał notę 5.7, po 90 minutach 6.8. nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na druga połowę już nie wybiegł, bo... zmieniłem go w przerwie (ze wzgledu na słaba notę).

 

Tez to zauwazylem. Wydaje mi sie ze jest tak dlatego, ze ten kto mial go zastapic wypadl jeszcze gorzej i stad lepsza nota, choc nie gral. Jest to jedyne w miare logiczne wytlumaczenie :]

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś już wspominał o czymś takim...

 

Przed drugim sezonem zmieniłem ustawienie pomocników (z diamentu do linii, bo ofensywny pomocnik grał bardzo chimerycznie ktokolwiek na tej pozycji występował, to zresztą podobno normalne w tym FM'ie). Swoją drogą, środkowy pomocnik z nastawieniem ofensywnym też często ma gorszą ocenę niż reszta zespołu, ale trudno. To co chciałem powiedzieć, to to, że chyba właśnie od momentu zmiany taktyki, w bodajże każdym meczu, zazwyczaj w pierwszej połowie pojawia mi się komunikat o treści mniej więcej "Zespół stawia wszystko na jedną kartę! Buffon biegnie pod bramkę przeciwnika!". No, na szczęście nie biegnie naprawdę, co najwyżej wysuwa się przed pole karne. Ale błąd mocno irytujący.

Odnośnik do komentarza

podczas gry wyskakuj mi ten komunikat "array access out of bounds" i wywala mnie do Windowsa i nie moge wrocic juz do gry choć ona nadal jest włączona ale nie mam jej na pasku (moze ktos wie jak da sie wejsc do takiej gry)

gdy wczytuje sava i dochodzę do tego samego dnia błąd się powtarza

Odnośnik do komentarza

Dzięki jeszcze jedno

 

Mam zastrzeżenie co do reputacji naszych klubów. Gram jak wspominałem 3 sezon Lechem i doszedłem w pucharze UEFA do 1/8 i dzięki temu wskoczyłem na 82 lokatę wśród najlepszych klubów. Czyli reputacja lepsza ale nici bo nadal cięzko o byle jakiego zawodnika z lepszych lig.

 

Jest na to sposób?

Odnośnik do komentarza
podczas gry wyskakuj mi ten komunikat "array access out of bounds" i wywala mnie do Windowsa i nie moge wrocic juz do gry choć ona nadal jest włączona ale nie mam jej na pasku (moze ktos wie jak da sie wejsc do takiej gry)

gdy wczytuje sava i dochodzę do tego samego dnia błąd się powtarza

masz patcha 9.2.0?

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie też tak pomyślałem żeby zrobić w edytorze reputacje np dla Polski na rozwinięte, a klubom pozmniejszać reputację tak żeby np Lech miał rep na poziomie np. Deportivo czy Feyernoordu, a Wisła np. 200 mniejszą. Chociaż to może nie wypalic bo będzie można ściągac piłkarzy z np z Depor, więc można dodatkowo pozmiejszać o 500 np

Odnośnik do komentarza
podczas gry wyskakuj mi ten komunikat "array access out of bounds" i wywala mnie do Windowsa i nie moge wrocic juz do gry choć ona nadal jest włączona ale nie mam jej na pasku (moze ktos wie jak da sie wejsc do takiej gry)

gdy wczytuje sava i dochodzę do tego samego dnia błąd się powtarza

masz patcha 9.2.0?

 

tak mam tego patcha, mam oryginalna gre i jak daje na urlop nic nie pomaga nadal mnie wyrzuca

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...