Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko o Facepacki. Mam np. Facepack Serie A ze staffem i menagerami. Pozniej sciagam mix facepackow i staffu Serie A. To z jakiego folderu Facepacki będa wyświetlone jeśli powtórzy się zdjęcie danego "osobnika". Czy mozna ustawić jakiś priorytet dla danego folderu z facepackami ?

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

 

Mam pewien problem, a mianowicie wgrywajac koszulki do FM'a, niektore mi nie dzialaja. Np. W lidze niemieckiej Bayern ma wszystkie trzy komplety strojow, takich jak wgralem, a np. Borussia Dortmund ma w zakladce informacje "domyslne" stroje. W Fm'ie 2008 nie bylo z tym problemu, a tutaj jest. Od razu uprzedzam, ze wszystko z "configami" jest w porzadku. Na poczatku mialem ten problem z liga wloska, ale powywalalem stroje z pliku "graphics.fmf" z folderu "data" i dziala(w tej chwili probujac wgrac te kitsy pliki z wszelaka grafika strojow sa usuniete). W tej chwili probujac wgrac "kitsy" do ligi niemieckiej(wykonane przez Profesora), po uprzednim odznaczeniu buforowania i przeladowania skina, w zakladce "informacje" np. pokazala mi sie trzecia koszulka HSV Hamburg, ale "domowa" i "wyjazdowa" pozostaly takie jak po zainstalowaniu gry i odpaleniu jej bez wgrywania zadnych dodatkow.

 

Prosze Pomozcie:)

Odnośnik do komentarza

Powiedziałbym, że część configów jest tradycyjnie spieprzona i dla brakujących koszulek trzeba zmodyfikować wpisy o /2009/, chyba tak:

 

zamiast: <record from="falkirk_away" to="graphics/pictures/team/1563/kits/away"/>

na: <record from="falkirk_away" to="graphics/pictures/team/1563/kits/2009/away"/>

 

Ale głowy nie dam. Może to było /2008/ :-k

Odnośnik do komentarza
Powiedziałbym, że część configów jest tradycyjnie spieprzona i dla brakujących koszulek trzeba zmodyfikować wpisy o /2009/, chyba tak:

 

zamiast: <record from="falkirk_away" to="graphics/pictures/team/1563/kits/away"/>

na: <record from="falkirk_away" to="graphics/pictures/team/1563/kits/2009/away"/>

 

Ale głowy nie dam. Może to było /2008/ :-k

 

Niestety nie działa ten sposob. Dziwne dla mnie jest tylko to, ze np. przy Udinese mam w grze tylko koszulke domowa i wyjazdowa, ale w pliku z kits'ami z ligi wloskiej widnieje takze trzeci komplet strojow, lecz nie jest wyswietlany. "Config" jest w porzadku, poniewaz ma podobne wartosci jak przy koszulce domowej i wyjazdowej.

 

Oto jak to wyglada:

 

<record from="udinese_away" to="graphics/pictures/team/1178/kits/away"/>

<record from="udinese_home" to="graphics/pictures/team/1178/kits/home"/>

<record from="udinese_third" to="graphics/pictures/team/1178/kits/third"/>

 

Jak dzialaja dwie, to czemu nie dziala trzecia. Aha, tylko w niektorych klubach tak jest.

 

Edit: Jedyny sposob, ktory narazie odkrylem to usuniecie zdjecia z koszulka i zastapienia jej inna, wtedy dziala. Ale i tak nie chce, zeby tak bylo.

 

Edit2: Co do porąbanych "configow" to masz troche racji. Mialem zdjecie koszulki np.Osasuny(trzeciej koszulki), a w "configu" nie bylo wogole to uwzglednione. Wtedy po uzupelnieniu "configa" wszystko dziala jak nalezy, ale w niektorych klubach niesposob tego zrobic, a probowalem juz kilkoma sposobami, ktore coagle wymyslam:)

Odnośnik do komentarza
Panowie sprawa wygląda tak że, wgrałem sobie nowe kitsy do folderu graphics, równiez dodałem plik panel kit.xml do folderu panels i stroje wyglądają tak: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...d426d1099a.html prosze o radę jak to poprawić, jak widać prześwitują koszulki z pod spodu oraz nie widac pierwszego stroju, prosze o pomoc. Pozdrawiam

 

Na te przeswitujace koszulki to jest prosty sposob. Sciagasz "deflaut'owe" koszulki w stylu, w jakim wgrales kitsy. Jezeli styl, w ktorym masz koszulki jest niestandardowy to musisz kogos poprosic, zeby Ci "deflaut'y" wykonal, w takim stylu, jakim masz koszulki.

 

A to, ze nie widac "domowego" stroju to ja od 2 dni:P sie nad tym glowie. Sprawdz "config'i" w folderach ze zdjecami koszulek(tutaj na przykladzie Arsenalu: wejdz gdzie masz ulokowane koszulki do Premiership, tam znajdziesz "config") Moze byc tam blad w jakiejs linijce zwiazanej z Arsenalem. Jezeli nie ma, to sprobuj tak:

 

a)usun "domowa" koszulke Arsenalu

b)usun linijke w "configu", ktora odpowiada za "domowa" koszulke Arsenalu(koniecznie zapisz po usunieciu!!!)

c)wejdz do gry, przeladuj skina(mam nadzieje, ze jak bawisz sie w instalacje koszulek to masz FM'a w oknie p.s Bardzo pomaga:P)

d)sprobuj wgrac inna "domowa" koszulke Arsenalu

e)uzupelnij "config" o wartosci odpowiadajace "domowej" koszulce Arsenalu(zapisz oczywiscie:P)

f)powroc do gry, przeladuj skina i oczywiscie odznacz buforowanie skorki:P

 

To narazie tyle.

 

EDIT: Mam ten sam problem co Ty z Arsenalem, ale i tez z Portsmouth(dotyczy koszulki "domowej") Niestety nie moge tego zrobic:(

Odnośnik do komentarza
Powiedziałbym, że część configów jest tradycyjnie spieprzona i dla brakujących koszulek trzeba zmodyfikować wpisy o /2009/, chyba tak:

 

zamiast: <record from="falkirk_away" to="graphics/pictures/team/1563/kits/away"/>

na: <record from="falkirk_away" to="graphics/pictures/team/1563/kits/2009/away"/>

 

Ale głowy nie dam. Może to było /2008/ :-k

 

Niestety nie działa ten sposob.

 

 

Działa działa, tylko /2008/ musi być na końcu, wiedziałem, że tak to się rozwiąże;

 

<record from="portsmouth01" to="graphics/pictures/team/699/kits/home/2008"/>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...