Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy

Witam, mam pytanie. Próbowałem fm genie scout 2009 na wersji 9.3.0 i nie działa, pokazuje taki komunikat;

Cannot create file"C\Windows\Fonts\verabd.ttf"Access is denied

Czy wie ktos może jak temu zaradzić, albo może jakiś inny scout "nie zatrudniony w klubie" działający na najnowszej łatce. Wyprzedzam pytanie od kilku lat mam oryginał. System Vista, może to to.

 

Dzieki za konstruktywne podpowiedzi, pozdrawiam.

 

 

Naciśnij OK i się scout załaduje :) Ja mam tak ze scoutem do 08 i 09, naciskam OK i normalnie działa :D A mam Vistę.

Odnośnik do komentarza

Dzieki działa, ale mam jeszcze takie pytanie. Bo dotychczas używałem innego scouta i on wyswietlał zawodników z całej gry, a ten jest nieaktywny dopiero po wczytaniu save game działa, na tym save game-ie(gram klubem z anglii i mam tylko aktywna lige angielską)

W innym przypadku po uruchomieniu jest nieaktywny.

Dzieki

Odnośnik do komentarza

Pamieta ktos jak sie usuwalo koszulki 3d? Mam ten plik kit_panel.xml, wrzucilem go do folderu: moje dokumenty/sports interactive/fm09/db/games/panels/kit panel.xml(probowalem tez zmienic nazwe na kit_panel.xml.

Niestety nie dziala. Kiedys pamietam tez sie glowkowalem co zrobic, zeby to zadzialalo ale juz nie pamietam co wtedy zrobilem. Moglby ktos pomoc?

PS. oczywiscie odswiezalem skorke.

Odnośnik do komentarza

Z jakiegoś nieznanego mi powodu nie mogę uruchomić FMRTE. Mam patcha 9.3.0. Wyskakuje błąd o nieprawidłowej operacji i wysyłaniu raportu o błędach. Dlaczego i jak temu zaradzić? Net.3,5 zainstalowany, SP 3 też. Coś jeszcze?

 

Ok, już jest wszystko w porządku. Przeinstalowałem NET.Frame'a i działa. Poza tym, jest już nowy FMRTE na stronie BraCa Soft. Ma dodaną fajną opcję:P.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
witam.

może ktoś ma dodatek w którym można grać zespołem z niższej ligi niż I liga ?!

chodzi mi oczywiście o polskie zespoły

z góry dzięki ;)

 

nie ma takiego dodatku chyba. Podmien sobie zespoły i graj w I lidze. To chyba najłatwiejszy sposób.

Odnośnik do komentarza

Mam problem i proszę o pomoc.

 

Ściągnałem sobie dwa dodatki: ikonki pogody oraz zmianę murawy meczowej (NPT&C_WC_Edition). Niestety ani jedno ani drugie nie jest widoczne. Próbowałem już wielokrotnie odświeżać skórkę ale to nic nie dało. Katalog PITCH zamieniłem w sigfx -> meshes, katalog weather próbowałem wrzucić do wielu katalogów, zawsze bez skutku.

 

Proszę o pomoc, zwłaszcza zależy mi na dodatku GRASS -> PITCH

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...