Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje Save z grywalna polska liga i pilkarzami ze wszystkich krajów poniewaz jak skonczylem wybierac panstwa i dalem rozpocznij gre to bład mi wyskoczył a nie chce mi sie znowu tego robic i jalepiej jakby save byl z pocztku rozgrywek. Dziekuje

 

A zastanawiałeś się może co to za błąd Ci wyskoczył? Wybranie wszystkich piłkarzy z każdego państwa wg mnie solidnie wpływa na płynność rozgrywki.

 

P.S. Sugeruję zadać to pytanie w innym dziale.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o pełną wersje GENIE SCOUT 2009.

 

Wyszukałem zawodnika ,pisze - potencjał 155 ,umiejętności - 70 (na głownym ekranie wyszukiwania).

Wchodze na profil tego zawodnika ,na górze jest opcja POKAŻ POTENCJALNE STATYSTYKI(po angielsku)

Wciskam i pokazują sie potencjalne sstatystyki. O dziwo nie wygląda mi to na 155 a na jakieś 115...

Pod statystykami pisze Umiejetnosci 115 ,potencjalne umiejetnosci 155... Jak to rozumieć ? Czy to znaczy ze ten zawodnik noze max sie rozwinąc na 115 a nie jak pisze potencjal 155 ?

Odnośnik do komentarza
Witam potrzebuje Save z grywalna polska liga i pilkarzami ze wszystkich krajów poniewaz jak skonczylem wybierac panstwa i dalem rozpocznij gre to bład mi wyskoczył a nie chce mi sie znowu tego robic i jalepiej jakby save byl z pocztku rozgrywek. Dziekuje

 

A zastanawiałeś się może co to za błąd Ci wyskoczył? Wybranie wszystkich piłkarzy z każdego państwa wg mnie solidnie wpływa na płynność rozgrywki.

 

P.S. Sugeruję zadać to pytanie w innym dziale.

 

Rozumiem tez o tym myslalem ale kolega na laptopie i na kompie gorszy od mojego i smiga mu ja w 2007 i w 2008 tego nie mialem a lubie sobie w pilkarzach poszperac :D

A w jakim mi sugerujesz ????

Odnośnik do komentarza
Chodzi o pełną wersje GENIE SCOUT 2009.

 

Wyszukałem zawodnika ,pisze - potencjał 155 ,umiejętności - 70 (na głownym ekranie wyszukiwania).

Wchodze na profil tego zawodnika ,na górze jest opcja POKAŻ POTENCJALNE STATYSTYKI(po angielsku)

Wciskam i pokazują sie potencjalne sstatystyki. O dziwo nie wygląda mi to na 155 a na jakieś 115...

Pod statystykami pisze Umiejetnosci 115 ,potencjalne umiejetnosci 155... Jak to rozumieć ? Czy to znaczy ze ten zawodnik noze max sie rozwinąc na 115 a nie jak pisze potencjal 155 ?

 

Jest to błąd Scouta.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, a wiecie jak zainstalować koszulki np. ligi hiszpańskiej, żeby były takie ściągnięte z netu a nie te wgrane już w football manager 2009, bo jak by ktoś nie wiedział, niektóre zespoły mają już koszulki w grze, typu liga hiszpańska i liga angielska, normalnie do innych lig ściągam sobie koszulki z netu, robie defaulta i śmigają, natomiast te z ligi hiszpańskiej, ściągam w takim stylu by pasowały do innych lig robie defaulta ale nic nie śmiga!

Odnośnik do komentarza
czemu po wgraniu bazy danych "free agents" wyskakuje mi bład przy jej ładowaniu :(

nie ma jednoznacznej odpowiedzi - moze to byc blad samej bazy (najb.prawdopodobne) a moze masz wgrany jakis dodatek do tego... np. media (ktore tez moga powodowac duze problemy)

Odnośnik do komentarza
czemu po wgraniu bazy danych "free agents" wyskakuje mi bład przy jej ładowaniu :(

nie ma jednoznacznej odpowiedzi - moze to byc blad samej bazy (najb.prawdopodobne) a moze masz wgrany jakis dodatek do tego... np. media (ktore tez moga powodowac duze problemy)

 

 

Ale tylko ten bład wyskakuje przy polskiej lidze

Odnośnik do komentarza
Elo. Potrzebuję logo-packów ligi brazylijskiej(najlepiej 2 najwyższych) do FM 2009 oraz logo-packów do ligi argentyńskiej. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc. Pozdro

 

Elo.Ponawiam prośbę. Możecie podać jakiegoś linka do tych 2 rzeczy??

Logosy do Primery http://www.sortitoutsi.net/2009/graphics/d...mera%20Division

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...