Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

kkamilo moglbys bardziej konkretnie napisac jak te bandy aktywowac bo u mnie nie dziala mimo 100 prob kombinowania...

i co to w ogole za sciezka data/graphic/fmf?

data/graphic.fmf, a nie data/graphic/fmf!

 

W folderze data z zainstalowaną grą jest plik graphics.fmf.

Trzeba go wypakować Resource Archiverem (znajdującym się w folderze z zainstalowaną grą \tools\resource archiver), podmienić pliki w graphics\pictures\ads\default, spakować i zastąpić ten orginalny w grze. Nowe bandy działają bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
ściągnijcie proszę i wrzućcie tą paczkę: http://rapidshare.com/files/164335177/LOGO...OJE_Default.rar - u mnie nie działa TYLKO i WYŁĄCZNIE Śląsk Wrocław (ani logo tło ani sam herb ani ikonka); wygląda to na kolejny bug w grze(?) [tak jak z koszulkami że niektóre działają a niektóre nie] bo w xmlu wszystko jest poprawne (ID się zgadza)

 

U mnie również po ściągnięciu tej paczki nie działa Śląsk Wrocław. Wklejam do odpowiedniego folderu plik z dużym herbem miniaturką i tłem a w grze nie widać efektu.. Czy jest na to jakaś rada?

Odnośnik do komentarza
Czy wie ktoś może jak zrobić / co usunąć / żeby nie pokazywały się koszulki stworzone przez grafików FM / np. 1 liga Francuska , Włoska , Hiszpańska .../ tylko wgrane przeze mnie / jak je zastąpić / bo w krajach z którymi SI nie miało umowy działają idealnie.

mnie tam działa bezproblemowo :-) u mnie jest to w katalogu <data>\graphics\pictures\kits\clubs\

zrobiłem Ci paczkę tych koszulek w stylu FMG'09 (z w/w lig): http://rapidshare.com/files/170760042/fra_ita_spa_kits.rar

 

Witam !! Mam ten sam problem nie chodza mi wgrywane przeze mnie kitsy :( mam plik - folder default lecz nie mam pojecia gdzie go wkleic. Najgorsze jest to ze np w Premiership (tam gdzie nie ma oryginalnie koszulek 3D) wszystko smiga jak należy.

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Przedstawie swoja sytucje, zeby mozna bylo zrozumiec co chce zrobic. W folderze ze skinami mam np.Steklo. Wchodze do tego folderu, potem do settings. Tam mam plik fm colours.xml. Chce zmienic kolory atrybutow piłkarzy. Oczywiscie umiem to zrobic np. od 1 do 5 kolor biały. Ale Czy jest możliwość żeby jakoś wpisac komendy(niekoniecznie w tym pliku), abym miał np. od 1 do 4 biały, 5-9 mocny żółty, 10-14 zielony, 15-20 czerwony-pomaranczowy. Pytam sie dlatego bo wiem ze moge takie kolory zaimpletowac w grze, ale np.bialy od 1 do 5, a ja chce tylko do 4.... WIec czy da sie tak zrobic.???

 

Zna ktos odpowiedz na to pytanie?

 

 

ponawiam, też próbuję coś z tym zrobić, ale spece powinni znać odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza

Dodam tylko, że Genie jest obecnie wydawany w dwóch wersjach - jedna darmowa jest bez ukrytych statów jak CA/PA itp. Przydatność piłkarza można oceniać na podstawie wewnętrznego systemu oceniania w FM Genie, jak się on sprawdza to nie wiem, nigdy nie korzystałem. Druga, płatna wersja to ta z full opcją - pokazanymi ukrytami statsami itp.

 

Póki co ludzie na SI jadą autora za wprowadzenie przymusowej opłaty, a nie jest to wersja finalna, to może jeszcze zmieni zdanie.

Odnośnik do komentarza

Witam. Czy mógłby ktoś posłac mi link z dodatkiem do FM2009 tak żeby była reprezentacja narodowa niemiec z prawdziwymi piłkarzami. Mam grę oryginalną w w reprezentacji niepiec grają jacyś sami newgeni...maskra. ps. to chyba było falke.inc czy cos takiego do fm2008 moze by on pasował ale nie moge go odszukać. pzdr

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...