Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko...

utworzylem foldery graphics/pictures/faces no i oczywiscie wrzucielm do tego foledu to co sie nalezy (zdjecia z zawodnikami) ...odznaczyłem buforowanie skórki, przeładowałem ją i dalej nic. co mam takiej sytuacji jeszcze zrobic?? pomoze mi ktos?? bo bez fotek nie ma takiej zabawy poprostu....chyba mnie rozumiecie POMOCY

 

Wkleiłeś to tu?:

Moje Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2009/graphics/faces

 

 

ja tak wkleilem....:moje dokumenty/Sports interactive/ Football Manager/graphics/ pictures/faces

 

czy ma byc bez tegoi folderu pictures??

 

 

 

prosze facepach TSG HOFFENHEIM .... http://sortitoutsi.net/2009/graphics/downl...99%20Hoffenheim

 

dajesz na mirror 1 i pobierasz. udanej zabawy

Odnośnik do komentarza
ja tak wkleilem....:moje dokumenty/Sports interactive/ Football Manager/graphics/ pictures/faces

 

czy ma byc bez tegoi folderu pictures??

 

Powiem tak, na grafice znam się dość słabo, ale podobnie miałem ze skinem. Wkleiłem go do:

moje dokumenty/Sports interactive/ Football Manager/skins/flex09/flex i nie miałem skina w grze. Potem usunąłem ten katalog flex09 i wkleiłem bezpośrednio do katalogu skins - i wszystko było ok.

 

A jak inne dodatki, choćby herby - bez problemu je instalujesz?

Odnośnik do komentarza
mam pytanko...

utworzylem foldery graphics/pictures/faces no i oczywiscie wrzucielm do tego foledu to co sie nalezy (zdjecia z zawodnikami) ...odznaczyłem buforowanie skórki, przeładowałem ją i dalej nic. co mam takiej sytuacji jeszcze zrobic?? pomoze mi ktos?? bo bez fotek nie ma takiej zabawy poprostu....chyba mnie rozumiecie POMOCY

Może zapomniałeś napisać, ale brakuje mi tu po prostu pliku config - bez niego nie obejrzysz twarzy. A ścieżka jest OK
Odnośnik do komentarza
mam pytanko...

utworzylem foldery graphics/pictures/faces no i oczywiscie wrzucielm do tego foledu to co sie nalezy (zdjecia z zawodnikami) ...odznaczyłem buforowanie skórki, przeładowałem ją i dalej nic. co mam takiej sytuacji jeszcze zrobic?? pomoze mi ktos?? bo bez fotek nie ma takiej zabawy poprostu....chyba mnie rozumiecie POMOCY

Może zapomniałeś napisać, ale brakuje mi tu po prostu pliku config - bez niego nie obejrzysz twarzy. A ścieżka jest OK

 

 

a jak ten plik config utworzyc??

 

dlacezgo nie mozna prowadzic reprezentacji niemiec??

Odnośnik do komentarza

Witam!

Czuje się jak ignorant pytając o to samo, ale wielokrotnie powtarzając czynności nie mogę uruchomić zdjęć i log (prócz małej części) - nawet idąc dalej skopiowałem zdjęcia i loga do katalogów documents and Settings/...... (wcześniej wrzucałem to do katalogu gry będącej na innej partycji twardego tworząc ścieżkę dostępu) ale dalej ukazuje część zdjęć i log wrzuconą wcześniej, która mi się zaktualizowała przy instalowaniu patcha.

Mimo kombinacji z buforowaniem i odznaczaniem tego ta mała część dalej się ukazuje, pozostałe nie - co robić?

Inne pytanie - czy koszulki wrzuca się jakoś inaczej, czy to problem całości?

Odnośnik do komentarza

ściągnijcie proszę i wrzućcie tą paczkę: http://rapidshare.com/files/164335177/LOGO...OJE_Default.rar - u mnie nie działa TYLKO i WYŁĄCZNIE Śląsk Wrocław (ani logo tło ani sam herb ani ikonka); wygląda to na kolejny bug w grze(?) [tak jak z koszulkami że niektóre działają a niektóre nie] bo w xmlu wszystko jest poprawne (ID się zgadza)

Odnośnik do komentarza
Staffu nie szuka się pod kątem ca i pa, tylko pod kątem umiejętności trenerskich (defensywa, ofensywa itp.)

... które wynikają z poziomu CA/PA. Wyszukasz programem FM Agent.

 

 

O co chodzi z tym dodatkiem

Tactical Theorems and Frameworks '09 ??

 

Jakby ktoś wytłumaczył to będę wdzięczny

Zbiór taktyk i informacji o taktyce w FM 2009 pochodzące z forum SI, napisane przez forumowiczów. Nic dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...