Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

Tak do Ciebie.

Wystarczy zmienić wpis Druga Liga na Pierwsza Liga i gotowe. Ewentualnie jeśli masz Orange Ekstraklasa skasować słowo Orange.

Trochę pomyślunku :>

o tym to ja wiem hehe :) ale i tak inne rzeczy nie dzialaja....ogolnie plik nie dziala....w angielskiej lidze nie ma coca-cola czy cos tylko normalnie chamiponship

Odnośnik do komentarza
Przedstawie swoja sytucje, zeby mozna bylo zrozumiec co chce zrobic. W folderze ze skinami mam np.Steklo. Wchodze do tego folderu, potem do settings. Tam mam plik fm colours.xml. Chce zmienic kolory atrybutow piłkarzy. Oczywiscie umiem to zrobic np. od 1 do 5 kolor biały. Ale Czy jest możliwość żeby jakoś wpisac komendy(niekoniecznie w tym pliku), abym miał np. od 1 do 4 biały, 5-9 mocny żółty, 10-14 zielony, 15-20 czerwony-pomaranczowy. Pytam sie dlatego bo wiem ze moge takie kolory zaimpletowac w grze, ale np.bialy od 1 do 5, a ja chce tylko do 4.... WIec czy da sie tak zrobic.???

 

Zna ktos odpowiedz na to pytanie?

Odnośnik do komentarza

witam, mam taki mały problem - chciabym wklejić backgroundy stadionów z lig rosyjskiej polskiej i greckiej ale nie ma w tym backgroundzie 'stadiums' folderu z nazwami tych panśtw - stworzyłem folder iPolsk - 'Polen' i Rosji - 'Russland' a następnie wkleiłem do 'polskiego' folderu stadion lecha ale niestety gra go nie widzi, to samo jest z wklejonym do 'rosyjskiego' folderu nowego stadionu Zenita SP.

Moze zle wpisuje nazwe folderu i zle podpisuje te stadiony? - co do lecha to podpisalem go 'lech', a co do Zenita to jest to 'Sankt Petersburg'.

Moze w grze nazwy są inne i tu ine też być winny??

Co robie zle??

 

Z innymi stadionami nie ma żadnego problemu.

 

Dodaje screena:

 

http://images33.fotosik.pl/415/244b57f03914da5dm.jpg

Odnośnik do komentarza

Pytanie do Moderatorow: Otoz, w dziale "Dodatki do FM 2009" ludzie umieszczaja linki do roznego rodzaju dodatkow graficznych ale zamiast dokladnie sprecyzowac jaki rodzaj tych dodatkow jest, ograniczaja sie jedynie do ogolnego Facepack, koszulki, loga. Jak wiadomo sa rozne rodzaje dodatkow i kazdy ma przypisana nazwe. Moze warto wprowadzic wymog(?) sprecyzowania w jakim stylu owe dodatki sa zrobione? Wprowadzi to wiekszy porzadek w tym dziale, a na pewno przysluzy sie ludziom zainteresowanym okreslonym rodzajem grafiki do FM.

Odnośnik do komentarza
Pytanie do Moderatorow: Otoz, w dziale "Dodatki do FM 2009" ludzie umieszczaja linki do roznego rodzaju dodatkow graficznych ale zamiast dokladnie sprecyzowac jaki rodzaj tych dodatkow jest, ograniczaja sie jedynie do ogolnego Facepack, koszulki, loga. Jak wiadomo sa rozne rodzaje dodatkow i kazdy ma przypisana nazwe. Moze warto wprowadzic wymog(?) sprecyzowania w jakim stylu owe dodatki sa zrobione? Wprowadzi to wiekszy porzadek w tym dziale, a na pewno przysluzy sie ludziom zainteresowanym okreslonym rodzajem grafiki do FM.

popieram idee, bo ściągnałem któryś pack z facepacków (chyba ten od Kamila86) bez konta premium na RS i się okazało że to akurat jest styl który mi nie odpowiada totalnie (sticker)

Odnośnik do komentarza

mam pytanko...

utworzylem foldery graphics/pictures/faces no i oczywiscie wrzucielm do tego foledu to co sie nalezy (zdjecia z zawodnikami) ...odznaczyłem buforowanie skórki, przeładowałem ją i dalej nic. co mam takiej sytuacji jeszcze zrobic?? pomoze mi ktos?? bo bez fotek nie ma takiej zabawy poprostu....chyba mnie rozumiecie POMOCY

Odnośnik do komentarza
mam pytanko...

utworzylem foldery graphics/pictures/faces no i oczywiscie wrzucielm do tego foledu to co sie nalezy (zdjecia z zawodnikami) ...odznaczyłem buforowanie skórki, przeładowałem ją i dalej nic. co mam takiej sytuacji jeszcze zrobic?? pomoze mi ktos?? bo bez fotek nie ma takiej zabawy poprostu....chyba mnie rozumiecie POMOCY

 

Wkleiłeś to tu?:

Moje Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2009/graphics/faces

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...