Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jako że gram w FMa od dawna tyle że nie używam żadnych dodatków mam prośbę: polećcie jakiś fajny skin, backgroundy i loga klubów (przedewszystkim niższych lig) silnych piłkarsko krajów + lig polskich. Jesli możecie dodajcie linki ze screenami. Podpowiedzcie mi też skąd mogę wziąść język hiszpański do tej gry? Mam nadzieję że mój post to nie spam albo offtopic.

Odnośnik do komentarza
Witam...Widze że nikt mi nie pomoże z tymi piłkami i siatkami???,gdzie to wkleić i gdzie pobrać...

 

Noi jeszcze bandy...

 

Z Góry Dziekuje...

Skoro nie odpowiadamy na twojego posta, to znaczy, że nie wiemy. :] Pamiętam, że w FMie 06 można było zmieniać sobie piłki, w skinie Turnstyle była taka z Nike, a o zmianie siatek to nie słyszałem. A linki do band masz wyżej.

Odnośnik do komentarza

Witam was maniaków Football managera:))

mam pytanko gdyz chciałbym zagrac od najniższej ligi Angielskiej, jednak nie posiadam tam herbów klubów, np. Vauxhall, którym chciałbym rozpocząć grę.

czy ma ktos moze herby z wszystkich zespołów ligi angielskiej, najlepiej z tej najwyższej

Pozdrawiam i dzieki

Odnośnik do komentarza
Witam was maniaków Football managera:))

mam pytanko gdyz chciałbym zagrac od najniższej ligi Angielskiej, jednak nie posiadam tam herbów klubów, np. Vauxhall, którym chciałbym rozpocząć grę.

czy ma ktos moze herby z wszystkich zespołów ligi angielskiej, najlepiej z tej najwyższej

Pozdrawiam i dzieki

 

http://sortitoutsi.net/2009/graphics/downl...England%2008/09

Odnośnik do komentarza
Czy sa moze jakies bandy, trybuny itp do FM09?

 

 

 

Dzieki wielkie;)

...Tylko jeszcze gdzie to trzeba wrzucic?? Do jakiego folderu??

...I czy sa moze dodatki graf tj. Trybuny, zeby jakos urozmaicilo stadion??

Odnośnik do komentarza

Czy Twoja znajomość angielskiego jest tak mała, że nie rozumiesz tego:

Installation:

 

Unpack to:

"....My DocumentsSports InteractiveFootball Manager 2009graphicspictures"

 

If it doesnt exist then create it smile.png

 

A jak nie rozumiesz, to masz:

 

Instalacja:

 

Rozpakuj do:

".... Moja DocumentsSports InteractiveFootball Manager 2009graphicspictures "

 

Jeśli istnieją doesnt następnie utwórz ją smile.png

angielski

 

>

polski

Odnośnik do komentarza

Nie moge sobie poradzic ze skinem... Najpierw dalem go Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2009\skins i nie dziala... Sprobowalem tez do Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2009\User\skins i tez nic... Moge prosic o pomoc??

... Zmienia sie to w ustawieniach, obraz dzwiek u samej gory tak?? Rozwija sie tam lista i sa tylko skorki FM09...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...