Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2009


MarioWO(L)F

Rekomendowane odpowiedzi

Spostrzeżenia po meczu:

 

1. Machnowskyj nie umie grać nogami. Przypadkowe wykopy po podaniach obrońców były bardzo niecelne, bardzo krótkie i bardzo groźne dla Legii. Ale całokształt jak dla mnie in plus

2. Arruabarena swobodnie dochodzi do sytuacji ale ma problemy z wykończeniem - zarówno głową jak i nogą

3. Tito i Descagra bez błysku

4. Na mnie spore wrażenie zrobiła akcja Gizy z I połowy jak przedryblował całe pole karne i oddał strzał ;)

 

Zmiany w drużynie ME byłyby świetną sprawą, trzymam kciuki że zmiany jeszcze wejdą

Odnośnik do komentarza
Spostrzeżenia po meczu:

 

1. Machnowskyj nie umie grać nogami. Przypadkowe wykopy po podaniach obrońców były bardzo niecelne, bardzo krótkie i bardzo groźne dla Legii. Ale całokształt jak dla mnie in plus

2. Arruabarena swobodnie dochodzi do sytuacji ale ma problemy z wykończeniem - zarówno głową jak i nogą

3. Tito i Descagra bez błysku

4. Na mnie spore wrażenie zrobiła akcja Gizy z I połowy jak przedryblował całe pole karne i oddał strzał ;)

 

Zmiany w drużynie ME byłyby świetną sprawą, trzymam kciuki że zmiany jeszcze wejdą

 

Od końca:

 

-zmiany w MESA będą dopiero w następnym patchu, ale napewno będą.

-Machnowskyj ma średnie atrybuty, bez rewelki

-Arru obcięłem ile mogłem, choć i tak za mało

-Tito to bardzo przeciętny zawodnik i takie ma statsy jak na Legię

-Co do Descargi to się niezgodzę - dzisiaj zagrał pierwszy raz po kontuzji i wyglądało to dobrze. Szczególnie sytuacja w której ograł Szczota. Jak dojdzie do siebie to powinien wymiatać w lidze po prawej stronie.

-Giza... lubię go, dlatego techniczne atrybuty są dobre, ale wykańczanie akcji i gra pod presją około 5.

Odnośnik do komentarza

4. Na mnie spore wrażenie zrobiła akcja Gizy z I połowy jak przedryblował całe pole karne i oddał strzał ;)

-Giza... lubię go, dlatego techniczne atrybuty są dobre, ale wykańczanie akcji i gra pod presją około 5.

i to mi się podoba. Giza niejednokrotnie udowadniał, że ma talent i spore umiejętności, ale zniszczyli go kibice i dziennikarze. dlatego słaba psychika + niezła technika to najlepsze rozwiązanie do odwzorowania go w FMie.

Odnośnik do komentarza

Może i jestem ślepy, ale ostatnia wiadomość o stadionie od Mario brzmi:

 

Jeżeli Krzysiek zdąży wprowadzić, to już patchu będzie rozbudowa stadionu Legii oraz dodane brakujące miejsca urodzeń zawodników Legii.

 

Jak łatwo zauważyć, jest tu użyty tryb przypuszczający, ergo: nie wiadomo na 100%. A że dla mnie to akurat podstawowa sprawa, to pytam czy już wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Tego nie wiesz. Z wypowiedzi Dowhania wynika jedynie hierarchia klubowych bramkarzy, nie ich poziom.

 

Skaba w barwach (L) jeszcze nic szczególnego nie pokazał. Obecnie chyba wyżej stoją notowania Machnowskyjego. A PA ponad 120 to jak na naszą ligę bardzo wysoki poziom. U mnie PA ponad 130 będą mieli tylko gracze, którzy mają możliwości choć trochę przekraczające poziom naszej ekstraklasy (bynajmniej w założeniu ;) )

Odnośnik do komentarza

Jeszcze 2 lata temu Mucha był w identycznej sytuacji jak Skaba teraz... Jak to teraz wygląda, nie muszę mówić.

 

Ja mimo wszystko dałbym Skabie -7, bo tak naprawdę nie wiadomo dokładnie, co z tego chłopaka wyrośnie. W Legii z najmniej obiecującej kupy chrustu wyrastali bramkarze wybijający się ponad poziom krajowy.

 

Btw... Chyba i tak teraz ta dyskusja jest bezcelowa...? ;]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...