Skocz do zawartości

Górnik Zabrze


Rekomendowane odpowiedzi

Henryk Kasperczak, trener Górnika Zabrze, nawiązując do artykułu w dzienniku "Fakt", wydał oświadczenie, w którym zaprzecza informacjom, według których miałby negocjować z Lechem Poznań.

 

Oto treść oświadczenia:

 

"W związku z artykułem w dzienniku "Fakt” z dnia 25 maja 2009 r. pod tytułem: "Kasperczak już ucieka z Górnika”, stwierdzam, że zawarte w nim treści nie mają nic wspólnego z prawdą i są jawnym oszczerstwem. Nie spotykałem się z prezesem Lecha Poznań Andrzejem Kadzińskim, ani z żadnym innym działaczem "Kolejorza” i nie rozmawiałem o pracy w poznańskim klubie. Pisanie, że "w przypadku Kasperczaka takie negocjacje są zadziwiające” jest oburzające i nie ma nic wspólnego z dziennikarską rzetelnością.

 

Zawarte w w/wym. artykule informacje na mój temat to plotki wyssane z palca, które naruszają moje dobra osobiste i narażają na utratę zaufania niezbędnego do wykonywania zawodu trenerskiego.

 

Jednocześnie informuję, że mam obowiązujący mnie kontrakt z Górnikiem Zabrze. W tej sytuacji zrozumiałe jest, że nie mogę i nie prowadzę żadnych negocjacji z innym klubem."

 

Henryk Kasperczak

 

sportslaski.pl

Generalnie Heniu po tym co pokazał chyba mógłby sobie iść rozwalić Lecha a Smuda na jego miejsce w Zabrzu :>

Odnośnik do komentarza
Terrorystka odwiedziła już w kwietniu stadion przy ul. Roosevelta. Musiało to umknąć fachowym mediom, bo jakos było cicho o tej akcji. Nie wypowiedziały sie nawet na ten temat takie tuzy jak Tomaszewski i Szczęsny.

Byla w stu osobach? Kazala pilkarzom zakladac upokarzajace ich koszulki? Nie? W takim razie dziekuje, nie mam pytan.

Odnośnik do komentarza
Terrorystka odwiedziła już w kwietniu stadion przy ul. Roosevelta. Musiało to umknąć fachowym mediom, bo jakos było cicho o tej akcji. Nie wypowiedziały sie nawet na ten temat takie tuzy jak Tomaszewski i Szczęsny.

Byla w stu osobach? Kazala pilkarzom zakladac upokarzajace ich koszulki? Nie? W takim razie dziekuje, nie mam pytan.

Hehe, gdzie one były upokarzające?? Widziałes je chociaż, ze sie rozpisujesz?? Na meczu Cracovia-Górnik było 500 kibiców i kazdy miał taką koszulkę na sobie i nikt nie czuł sie upokorzony

Odnośnik do komentarza
Na meczu Cracovia-Górnik było 500 kibiców i kazdy miał taką koszulkę na sobie i nikt nie czuł sie upokorzony

Może dlatego, że sami je zrobili i ubrali je ze swojej, nie przymuszonej woli?

Może dlatego, ze nie były obraźliwe?? Dobra EOT nie bedziemy znowu wałkować tego samego. Wiecie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Na meczu Cracovia-Górnik było 500 kibiców i kazdy miał taką koszulkę na sobie i nikt nie czuł sie upokorzony

Może dlatego, że sami je zrobili i ubrali je ze swojej, nie przymuszonej woli?

Może dlatego, ze nie były obraźliwe??

Ale czy ktoś pisze, że są obraźliwe? Cały czas chodzi o formę, z jaką to wszystko się odbyło.

Wiecie lepiej.

Nie, po prostu kilka osób patrzy na to z boku i potrafi sobie wyrobić własny, obiektywny pogląd.

Odnośnik do komentarza
Na meczu Cracovia-Górnik było 500 kibiców i kazdy miał taką koszulkę na sobie i nikt nie czuł sie upokorzony

Może dlatego, że sami je zrobili i ubrali je ze swojej, nie przymuszonej woli?

Może dlatego, ze nie były obraźliwe??

Ale czy ktoś pisze, że są obraźliwe? Cały czas chodzi o formę, z jaką to wszystko się odbyło.

Wiecie lepiej.

Nie, po prostu kilka osób patrzy na to z boku i potrafi sobie wyrobić własny, obiektywny pogląd.

Wasz obiektywny pogląd głoszony jest na podstawie bzdur pisanych przez rządnych sensacji dziennikarzy. Nikogo nie obchodzi to, ze zarząd klubu wydał stosowne oświadczenie na ten temat, ze Stowarzyszenie Sympatyków Górnika Zabrze wydało oświadczenie na ten temat, że większośc piłkarzy uświadomiło sobie kilka spraw po rozmowie z kibicami. 95% piłkarzy twierdzi, ze ta rozmowa im pomogła. Tylko Szczot i Kołodziej mieli coś przeciwko formie motywacji. Kołodziej juz predzej miał aluzje odnośnie zakazu picia, wiec to nie dziwi. Kibice Górnika zostali okrzyknięci terrorystami i bandytami. Za niedługo dowiemy sie, ze mieli ładunki wybuchowe na swoim ciele i grozili piłkarzom, ze odpalą jak ci nie założą koszulek.

Ktoś chce popsuć atmosfere wokól Górnika. Dzisiaj też została podana wiadomość odnośnie dogadania sie Kasperczaka z Lechem. Mam nadzieje, ze nikomu sie nie uda skłócić działaczy, piłkarzy i kibiców i Górnik utrzyma sie w Ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza
Ktoś chce popsuć atmosfere wokól Górnika.

Masoni, Żydzi, cykliści, czy Największy Wróg Wszystkich Prawdziwych Kibiców (w skrócie NWWPK) czyli ITI?

Bądźmy poważni. Kibice wparowali bezpardonowo na trening, potraktowali jak śmieci piłkarzy. Wszyscy wiemy, jak było. Masz inny pogląd, bo pewnie tych bandytów znasz osobiście, ok, szanuję Twoje zdanie, i tak nigdy nie dojdziemy w tej kwestii do porozumienia.

Ale insynuacje do prasowego spisku (Wyborcza akurat nie jest wspominana, bo w stosunku do klubu - artykuły o tych kibicach, którzy się wdali na trening, pomijam - są bardzo w porządku), "psucia atmosfery wokół Górnika", doszukiwania się jakiś celowych spisków przeciwko klubowi... Chyba sam widzisz, jak to śmiesznie brzmi.

Odnośnik do komentarza
Hehe, gdzie one były upokarzające?? Widziałes je chociaż, ze sie rozpisujesz??

Oczywiscie, wstawialem tu nawet zdjecie pilkarzy w tych koszulkach - tuz obok kibica, ktoremu zalsoniono na tej fotografii twarz. Jakos pani urzedniczka takich zabiegow nie stosowala, nie mowiac juz o tym, ze nie wziela ze soba armii stu urzednikow...

 

Upokarzajace moze byc chocby noszenie przeklenstwa na koszulce, co w zadnym szanujacym sie klubie nie godzi sie z profesjonalizmem (vide Mysona i smierc zydzewskiej kurwie): jaki to przyklad np. dla dzieciakow, czy ich rodzice to pochwalaja? To tez jest czesc publicznosci klubu sportowego, ale Torcida ma w dupie ich zdanie, bo uzurpuje sobie prawo do reprezentowania wszystkich kibicow poprzez wulgarne koszulki, zalozone pod przymusem stu chlopa.

Odnośnik do komentarza
Wiecie lepiej.

Nie, po prostu kilka osób patrzy na to z boku i potrafi sobie wyrobić własny, obiektywny pogląd.

Również uważam to, za zdecydowane przekroczenie uprawnień przez kibiców i że takie coś nie powinno mieć miejsca. Niemniej, nie ma takiego czegoś jak własny, obiektywny pogląd.

Pogląd nie może być obiektywny, tym bardziej jeśli jest własny. Twoje poglądy, jak każde inne, są subiektywne ;)

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze Górnik jutro utrze nosa wszystkim, którzy mówią o ratowaniu Górnika kosztem ŁKSu. Co wtedy będa głosić zwolennicy teorii spiskowej jesli okaże się, ze to np. Cracovia lub Lechia unikną spadku przez degradację ŁKSu.

Zaczęło się od kibiców- terrorystów, później był Kasperczak, który pertraktował z Lechem, a teraz jest akcja "utrzymajmy Górnika kosztem ŁKS". Dziennikarze podłapali w końcu, ze artykuły o Legii czy Wisle nie dają takich pieniędzy jak pisanie o Górniku.

Odnośnik do komentarza
Dziennikarze podłapali w końcu, ze artykuły o Legii czy Wisle nie dają takich pieniędzy jak pisanie o Górniku.

Moj podziw dla Twojej znajomosci realiow pracy w mediach i struktur finansowych w redakcjach rosnie z kazdym Twoim postem...

 

To mowilem ja, gorol-kompleksiarz, ktory szczerze chcialby, zeby takie kluby jak Gornik graly w Ekstraklasie i staly sie w niej sila na miare co najmniej Polonii czy Belchatowa.

Odnośnik do komentarza
OT / Polonii Bytom, ma się rozumieć :> / OT

 

Górnik to dla mnie całkowicie niezrozumiały fenomen, bo z takimi pieniędzmi i dobrym w końcu trenerem realna groźba spadku to coś po prostu niewyobrażalnego. Aż mi się Middlesbrough sprzed paru lat przypomina.

 

Czy inne PSG, Valencia, Zaragoza sprzed roku.

 

 

No cóż, ja jako Małopolanin życzę Górnikowi utrzymania, zasługuje na to.

Odnośnik do komentarza

Pewnie Heniu odejdzie, bo przecież taki "wspaniały" trener nie będzie sie w I lidze marnował, połowa zawodników pewnie też, eh... ktoś tu popełnił błąd, a właściwie błędy. Mam nadzieję, że ktoś za to odpowie, najlepiej prezes i sztab szkoleniowy.

Odnośnik do komentarza
Pewnie Heniu odejdzie, bo przecież taki "wspaniały" trener nie będzie sie w I lidze marnował, połowa zawodników pewnie też, eh... ktoś tu popełnił błąd, a właściwie błędy. Mam nadzieję, że ktoś za to odpowie, najlepiej prezes i sztab szkoleniowy.

 

Trener z taką pensją nie ma prawa bytu w pierwszoligowym zespole, zwłaszcza własnoręcznie spuszczonym do I ligi.

Odnośnik do komentarza
... chcę zagrać w reprezentacji Polski i wyjechać do dobrego zagranicznego klubu- niekoniecznie nawet z mojej ulubionej ligi hiszpańskiej. Dlatego też przeszedłem z Jagi do Górnika- zespół z Białegostoku przez następne dziesięć lat będzie walczył o utrzymanie, a Górnik już w kolejnym- o zgoła inne cele.

 

No i miał rację. O awans :D

Odnośnik do komentarza
Pewnie Heniu odejdzie, bo przecież taki "wspaniały" trener nie będzie sie w I lidze marnował, połowa zawodników pewnie też, eh... ktoś tu popełnił błąd, a właściwie błędy. Mam nadzieję, że ktoś za to odpowie, najlepiej prezes i sztab szkoleniowy.

Najgorsze jest to, że naprawdę trudno znaleźć winowajcę. Bo cała drużyna grała w rundzie nieźle ale całkowicie nieskutecznie.

Kasperczak jeżeli będzie miał jaja to powinien zrobić wszystko, żeby Górnik już za rok powrócił w szeregi najlepszych deklasując wszystkich I ligowców. Przy okazji będzie miał czas na gruntowną przebudowę. Podobno takie katharsis pomaga. Ale w przypadku Górnika jest kompletnie niepotrzebne. W tym momencie klub traci 3 lata w budowaniu drużyny. Ten rok, który już za nami. Przyszły, który miejmy nadzieję zakończy się natychmiastowym awansem i kolejne po awansie w którym będzie trzeba się dostosować na nowo do poziomu Ekstraklasy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...