Skocz do zawartości

Formuła 1


Eddie_

Rekomendowane odpowiedzi

Przeprosił, ale wiedział, że to on zawinił - sam mówił do teamu: "I'm big idiot". :lol:

Przeprosiny przeprosinami, miły gest, ale punktów za drugie, a może nawet pierwsze - biorąc pod uwagę różnicę prędkości - Kubicy przeprosinami nie zwróci.

 

Sam je stracił, więc nie wydaje mi się, że miał w celu wyeliminowanie Kubicy nawet jeśli Bob również stracił. Zawody dobrze wyglądały i ułożyły się świetnie dla Roberta, a z każdym okrążeniem wyglądało to coraz lepiej. Szkoda, że nie udało się bezkolizyjnie minąć Vettela, bo mogło być jeszcze lepiej. Skończyło się jak się skończyło - trudno.

Odnośnik do komentarza
Przeprosił, ale wiedział, że to on zawinił - sam mówił do teamu: "I'm big idiot". :lol:

Przeprosiny przeprosinami, miły gest, ale punktów za drugie, a może nawet pierwsze - biorąc pod uwagę różnicę prędkości - Kubicy przeprosinami nie zwróci.

 

Sam je stracił, więc nie wydaje mi się, że miał w celu wyeliminowanie Kubicy nawet jeśli Bob również stracił. Zawody dobrze wyglądały i ułożyły się świetnie dla Roberta, a z każdym okrążeniem wyglądało to coraz lepiej. Szkoda, że nie udało się bezkolizyjnie minąć Vettela, bo mogło być jeszcze lepiej. Skończyło się jak się skończyło - trudno.

Ja nic takiego nie sugerowałem.

Odnośnik do komentarza
Przeprosił, ale wiedział, że to on zawinił - sam mówił do teamu: "I'm big idiot". :lol:

Przeprosiny przeprosinami, miły gest, ale punktów za drugie, a może nawet pierwsze - biorąc pod uwagę różnicę prędkości - Kubicy przeprosinami nie zwróci.

 

Sam je stracił, więc nie wydaje mi się, że miał w celu wyeliminowanie Kubicy nawet jeśli Bob również stracił. Zawody dobrze wyglądały i ułożyły się świetnie dla Roberta, a z każdym okrążeniem wyglądało to coraz lepiej. Szkoda, że nie udało się bezkolizyjnie minąć Vettela, bo mogło być jeszcze lepiej. Skończyło się jak się skończyło - trudno.

Ja nic takiego nie sugerowałem.

 

Napisałeś, że punktów nie zwróci nawet taki gest jak przeprosiny. Zgoda jak najbardziej, ale nie ma co Vetella moim zdaniem ganić za jego zachowanie - przeprosił za swój (błąd?) . W zeszłym sezonie chyba na Monako Kimi unieszkodliwił Vettela i nie przeprosił - wtedy pojawiły się głosy sprzeciwu wobec takiego zachowania, bo kultura wymaga tego, aby przeprosić.

Odnośnik do komentarza

Wyścig pokazał istotę Formuły- tka jak powiedział kiedyś Alonso "30% to kierowca-70% to auto"

-> tylko dzięki świetnemu bolidowi- Button- kierowca na zakręcie- zapomniany i wyśmiewany dziś pierwszy- Rubens- 2 razy uderzony- on sam 2 razy wjeżdżał w kogoś dziś -drugi. -wsadziłbym Buemiego, nawet Bum Bum Nakajime tez byliby pierwsi- może zbyt upraszczaam ale właśnie taki jest ten sport - ale moze to i dobrze- uatrakcyjnia to rywalizacje- moze nauczy pokory co niektórych:)

Odnośnik do komentarza
Icon Williams nazywasz śmiesznym teamem? Komu jak komu ale Tobie raczej nie muszę przypominać czasów Senny i Hilla :)

Historia to jedno a dzisiejsze realia to coś innego. Szkoda, że nie ma już takich teamów jak Lotus, Benetton czy Tyrrell ;) a samo śmieszne tyczyło się bardziej Brawna GP.

Odnośnik do komentarza
Wyścig pokazał istotę Formuły- tka jak powiedział kiedyś Alonso "30% to kierowca-70% to auto"

-> tylko dzięki świetnemu bolidowi- Button- kierowca na zakręcie- zapomniany i wyśmiewany dziś pierwszy- Rubens- 2 razy uderzony- on sam 2 razy wjeżdżał w kogoś dziś -drugi. -wsadziłbym Buemiego, nawet Bum Bum Nakajime tez byliby pierwsi- może zbyt upraszczaam ale właśnie taki jest ten sport - ale moze to i dobrze- uatrakcyjnia to rywalizacje- moze nauczy pokory co niektórych:)

Z Buttona to sie tak nie smiej bo to nie jest jakis byle leszcz, fakt, faktem, ze oczekiwano od niego wiecej ale moze wlasnie teraz jego moment nadchodzi.

 

Porownanie Barichello z Buemim i Nakajima - :rotfl:

 

 

Icon Williams nazywasz śmiesznym teamem? Komu jak komu ale Tobie raczej nie muszę przypominać czasów Senny i Hilla :)

Historia to jedno a dzisiejsze realia to coś innego. Szkoda, że nie ma już takich teamów jak Lotus, Benetton czy Tyrrell ;) a samo śmieszne tyczyło się bardziej Brawna GP.

Powiedziec o Brawn GP ze sa smieszni to tak jakby powiedziec, ze sam Ross Brawn jest smieszny a to jest moooocnoooo kontrowersyjna opinia.

 

Mnie cieszy jedno - BMW dzisiaj trafilo idealnie z taksa, jakby odrobili wszystkie poprzednie lekcje. I pokazalo, ze nie przespali zimy, sa przed Ferrari i McL a i przy dobrej jezdzie i dobrej taksie da sie dorwac i Brawna.

Odnośnik do komentarza
Powiedziec o Brawn GP ze sa smieszni to tak jakby powiedziec, ze sam Ross Brawn jest smieszny a to jest moooocnoooo kontrowersyjna opinia.

Nie bądź śmieszny. Team budowany na ostatni moment. Utworzony 5 marca tego roku na bazie Hondy. Zupełnie nowy bolid, inny silnik. Prawie żadnych testów, wskoczenie do F1 na szybko. Tymczasem Ferrari tworzy historię F1 od zawsze. Skorzystali na ustawieniu Dyfuzora. Znaleźli lukę w regulaminie i nie wiadomo czy w następnym GP ich bolidy będą spełniać normy.

Odnośnik do komentarza
Powiedziec o Brawn GP ze sa smieszni to tak jakby powiedziec, ze sam Ross Brawn jest smieszny a to jest moooocnoooo kontrowersyjna opinia.

Skorzystali na ustawieniu Dyfuzora. Znaleźli lukę w regulaminie i nie wiadomo czy w następnym GP ich bolidy będą spełniać normy.

 

w nastepnym jeszcze beda

 

najlepsza strategie mial brawn, bo umozliwil buttonowi zwyciestwo

 

- 10 na gridzie w nastepnym wyscigu dla vettela za spowodowanie kolizji i 50k$ kary za smiganie na 3 kolach. o ile druga kara jest jak najbardziej sluszna, to z pierwsza sie absolutnie nie zgadzam. rubens analogicznie powinien dostac -10 za incydent na starcie. fia sucks :|

Odnośnik do komentarza
Powiedziec o Brawn GP ze sa smieszni to tak jakby powiedziec, ze sam Ross Brawn jest smieszny a to jest moooocnoooo kontrowersyjna opinia.

Nie bądź śmieszny. Team budowany na ostatni moment. Utworzony 5 marca tego roku na bazie Hondy. Zupełnie nowy bolid, inny silnik. Prawie żadnych testów, wskoczenie do F1 na szybko. Tymczasem Ferrari tworzy historię F1 od zawsze. Skorzystali na ustawieniu Dyfuzora. Znaleźli lukę w regulaminie i nie wiadomo czy w następnym GP ich bolidy będą spełniać normy.

Bolid nie jest nowy. Tzn. nie wyczarowali go w dwa tygodnie :) Caly poprzedni sezon i jeszcze niektorzy mowia o kawalku wczesniejszego, Honda pracowala nad nowym bolidem. Widocznie zdawali sobie sprawe z tego, ze mieli beznadziejny bolid i poszli vabank. Smiem twierdzic, ze oni najwczesniej zaczeli prace nad nowym bolidem i efekty widzimy dzisiaj (choc juz bez Hondy). Roznica jest tak naprawde taka, ze to co wymyslila Honda + Brawn jezdzi teraz z silnikiem Mercedesa, a nie Hondy.

 

No ale bylo nie bylo, jest to gigantyczna niespodzianka. (choc spodziewam sie, ze jednak brak testow moze odbic sie czkawka w pozniejszych wyscigach)

 

Kara dla Vettela smieszna - dla mnie to klasyczne RA. Jesli za takie cos karac -10 na gridzie to wszelkie taranowania, z ktorych slyna niektorzy kierowcy powinny konczyc sie natychmiastowym DQ... Wina Vettela - ok, ale FIA bywala duzo bardziej poblazliwa dla bardziej oczywistych incydentow. Choc moze to i dobrze... :D

Odnośnik do komentarza

Z tego co czytam Wasze wypowiedzi to chyba zapominacie kim w świecie F1 jest Ross Brawn? Ten człowiek uchodzi za geniusza inżynirejnego (chbya źle odmieniłem). Może mieli mało dni testowych, ale bolid klecili tak jak stwierdził Greg jako pierwsi, po za tym wtedy Honda szamlu nie szczędziła i przy umyśle Brawna stworzyli najlepszy obecnie w stawce bolid. Normy regulaminowe spełniać będą, bo eksperci twirdzą, że odwołanie od decyzji o dyfuzorach na 90 % przepadnie i wszystkie zespoły się w nie zaopatrzą.

 

Co do samych kierowców to bez jaj Button to nie jest leszcz, on byl przecież uważany za wielki talent (nawet wygrał wyścig), a że nie miał samochodu to nawet nie miał jak wygrywać. A Rubens to bardzo doświadczony zawodnik no i gdyby nie Schmuacher pewnie bylby mistrzem świata. Ja uważam, że ktoś z BrawnGP może nawet sięgnąć po tytuł w tym roku.

 

CO do Kubicy to widać, że BMW brnie do przodu i wreszcie Polak będzie mogł walczyć nawet o zwycięstwa.

 

McLaren ewidentnie stracił na rewolucji i wątpie, aby się otrząsnął, Ferrari ze względu na swoje możliwości po paru wyścigach dojdzie do czołówki, ale to już nie będzie chyba w tym sezonie zespół z najlepszym samochodem.

Odnośnik do komentarza
tak, mclaren tak stracił, że Hamilton z 18 skończył na 3 miejscu. Ile razy trafię na dłuższy post Kacprergawlo, tyle razy mnie on rozbraja :D

 

To nie jest dobry przykład :P Gdyby nie Vettel i decyzje sędziów, byłby góra na 6. No i sporo pomogły mu zderzenia na starcie. Zobaczymy jak sobie poradzi w Malezji...

Odnośnik do komentarza
tak, mclaren tak stracił, że Hamilton z 18 skończył na 3 miejscu. Ile razy trafię na dłuższy post Kacprergawlo, tyle razy mnie on rozbraja :D

Tylko, że jego pozycja wynika raczej ze szczęścia a nie szybkości. Tylko jemu z całej czołówki udało się uniknąć jakichkolwiek wypadków na torze. Oczywiście, Hamilton to świetny kierowca i pewnie do ósemki i tak by się wczołgał (gdyby cała czołówka dojechała), ale na nic więcej nie mógł by liczyć.

Odnośnik do komentarza

A ci wszyscy kierowcy po drodze mu ustępowali? Ja nie mówię, że Hamilton na pewno będzie miszczem juniwersum, a tylko wyśmiałem hasło napisane po pierwszym w sezonie, szalonym wyścigu:

McLaren ewidentnie stracił na rewolucji i wątpie, aby się otrząsnął,

 

bo jest to po prostu wróżenie z fusów.

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi, że to nie jest już tak dobra drużyna jak w zeszłym roku. To, że Hamilton był trzeci jest w dużej mierze fuksem, a wyniki kwalifikacji powmyślne dal nich nie były. Kubice, Vettela, Raikonena wyprzedzil, bo oni wypadli, Weber od poczatku mial jakies problemy, a jednak od Torro Rosso czy Renault ma jednak lepsze auto. Ale porównojąc z zeszłym sezonie gdzie McLaren był praktycznie na równi z Ferrari tak teraz są 3-4 lepsze ekipy (na pewno BMW, BrawnGP, Ferrari raczej też, a Williams czy Toyota na niektorych torach tez moze być lepsza).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...