Skocz do zawartości

Filmy


Tenorio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No nie wiem, nie jestem przekonany. Tak samo jak jest Rainbow Six, po polsku Tęcza Sześć brzmi po prostu smieszkowo.

Druga sprawa - nie wiem czy fakt, że w obu produkowanych filmach GW główną rolę odgrywa kobieta jest trafny. No chyba, że dla równowagi w "głównym nurcie" Finn będzie ważniejszy od Rey ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jakoś łatwiej mi się utożsamiać z męskim protagonistą - w grach niemal zawsze gram facetem (wyjątkiem jest ME, ale to dzięki genialnej aktorce podkładającej głos pod Shepard) i dwa filmy z babeczkami w głównych rolach to za dużo ;) No i umówmy się, większość fanów SW to faceci bardziej mi tu pachnie zabiegiem marketingowym, bo faceci i tak pójdą do kin, a z żeńskim bohaterem może i ten milion babeczek kupi bilety ;)

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, nie jestem przekonany. Tak samo jak jest Rainbow Six, po polsku Tęcza Sześć brzmi po prostu smieszkowo.

 

Zawsze był dobry polew z tłumaczeń w kraju ;) wiadomo, ze nazw własnych sie nie proboje tłumaczyć, ale juz widzieliśmy choćby "Kac Vegas", a potem "Kac Vegas w Bangkoku" lol ;)

 

Jako mały oftop to chciałem spytać czy w ogole ta cała walka spidermana z batmanem była ogarniana jakos przez komiksy Marvela czy zwyczajnie to pompowanie hajsu?

Odnośnik do komentarza

Geronimo (2014)

 

Oklepany motyw miłości dzieci zwaśnionych klanów (tu: Cyganów i Turków), bezsensowne motywy taneczne (próba zrobienia zjebanego Bollywoodu w Europie), dwie godziny oglądania slumsów i patologii żyjącej na socjalu i z kradzieży. Jedynie niektóre utwory muzyczne się bronią i młoda bohaterka urodą powiedzmy.

 

Dno.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jako mały oftop to chciałem spytać czy w ogole ta cała walka spidermana z batmanem była ogarniana jakos przez komiksy Marvela czy zwyczajnie to pompowanie hajs

 

Spiderman, Batman, Marvel, co? Spiderman to Marvel, Batman to DC, chyba Ci się majtnęło z Supermanem ;) owszem, była. Czerpie mocno inspiracje z albumu The Dark Knight Returns. Album bardzo polecam, tak samo animacje DC z tego, bardzo, bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza

Geronimo (2014)

 

Oklepany motyw miłości dzieci zwaśnionych klanów (tu: Cyganów i Turków), bezsensowne motywy taneczne (próba zrobienia zjebanego Bollywoodu w Europie), dwie godziny oglądania slumsów i patologii żyjącej na socjalu i z kradzieży. Jedynie niektóre utwory muzyczne się bronią i młoda bohaterka urodą powiedzmy.

 

Dno.

Hm... a co ma do tego Geronimo?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...