Skocz do zawartości

Filmy


Tenorio

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie coś jak "Kod da Vinci". Fajny, przygodowy, dobrze zrealizowany film, do obejrzenia dla relaksu :)

Do kina na to nie pójdę, ale obejrzeć w telewizji chętnie :)

Ale piszesz o AC czy o "Inferno", bo ma być z Tomem Hanksem ;)

Odnośnik do komentarza

To jest adaptacja sztuki chyba, prawda ;) ? Zauważ, że ten film przez to, że homoseksualiści i transwestyci są czymś zwyczajnym w dzisiejszych czasach (może poza niektórymi zacofanymi, pod tym względem, krajami jak nasz) więc odświeżenie tego i danie aktórów i piosenkarzy (a tacy są w obsadzie), którzy są (jak Laverne Cox chociażby) osobami typu trasngender może pomóc odświeżyć przekaz. Wiadomo, że stara adaptacja dalej to może robić, ale zmiana obsady ma w tym względzie moim zdaniem sens. A biorąc pod uwagę, że Curry chociażby jest w obsadzie to traktowałbym to jako hołd dla klasycznej adaptacji.


No i mimo mojego podejścia do Ghostbusters - jeżeli okaże się, że to wyjdzie to pewnie zapomnę o tym, że są tam babki. Podobnie będzie z Rocky Horror :)

Odnośnik do komentarza

Tim Curry zagrał lekko i bez przegięcia postać absurdalnie wręcz przegiętą. był bardziej kobiecy niż cała obsada Showigirls razem wzięta. Laverne ma chyba za dużo botoksu (albo makeupu) na twarzy bo jej mimika nie istnieje. i (jak dla mnie) zero kobiecości w sobie. oczywiście mówię tylko o teaserze - nie wiem jak się sprawdzi dalej, ale jako wierny widz OItNB nie spodziewam się fajerwerków. a przynajmniej nie aktorskich. bo że brokatu nie zabraknie to się nie boję. :)
z drugiej strony widziałem kilka londyńskich wystawień teatralnych Rocky'ego i żaden Dr. Frank-N-Furter IMHO nie dorównał kreacji filmowej Curry'ego.
ale nie były to też żadne topowe teatry. :)

p.s.

trans grający transa/kosmitę (?) to pójście na łatwiznę.

Odnośnik do komentarza

Moja dziewczyna podchodzi podobnie do Ciebie w tym względzie, acz ona oglądając kilka wersji w Polsce, w tym w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, twierdzi, że byli ludzie równi Timowi ;)

Ja na pewno tego nie skreślam, bo wierze, że taki projekt nie został przygotowany inaczej niż na maksa, więc w najgorszym wypadku będzie to tylko "ok" :)

 

 

 

trans grający transa to pójście na łatwiznę.

 

Jednocześnie to odważne postawić na taką osobę. Tak jak odważnym było zrobienie tego pierwszego filmu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...