Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś jest może posiadaczem Sagema my411X? Bo ja właśnie kupiłem ten model ;) Naczytałem się na jego temat sporo pozytywnych opinii. Dodatkowo za przedłużenie umowy z Plusem dostałem pakiet darmowych 60 minut do wykorzystania w weekendy.

 

Icon,

 

mojej dziewczynie szczerze odradzałem wybór tego telefonu, bo... to zawsze Sagem. Ona - oczywiście nieposłuszna - kupiła go a abonamencie w lipcu, i od tamtego czasu trzy razy oddawała na gwarancję (bateria, soft, słuchawki), a teraz idzie po raz czwarty (znowu słuchawki). Kupiłem jej kabel do tego telefonu, więc przynajmniej ma jakąś wymienność muzyki. Ogólnie telefon strasznie muli (przynajmniej w moim odczuciu; ona nic takiego nie widzi, no ale to kobieta ;) ), no a reszta już lepiej. Oczywiście bardzo słaba bateria to podstawa w tym telefonie.

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Paszczaku, ja jak ja, pracuje wiec abonament moge wziac. Tyle, ze chodzi mi tez o moja W. ktora nie pracuje (studentka dzienna) :) Legitka wystarczy ? :-k 20 zl to byla by faktycznie okazja, patrzac na to, ze w Orange tak czy siak musimy kupowac karty 25zl i na dobra sprawe tylko esujemy :-k

Odnośnik do komentarza

Z powyzszego posta frodo wynika, ze wystarczy tylko legitymacja studencka. Ja tego nie potwie, bo po prostu jak podpisywalem umowe, to nawet tego nie mialem. :P Jednak w regulaminie Playa np. jest wyraznie napisane, ze legitymacja lub indeks wystarcza. Pytalem rowniez znajomego i potwierdzil, ze jak bral abonament w Erze, to wystarczyla mu legitymacja studencka.

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

No i luks. Czyli w sumie mozemy cos pokombinowac z ta Era w niedziele. Tak czy siak sie placi 25 zl a tutaj bylo by 20 zl i jeszcze jakies bonusy :) Tylko teraz...Era a moze Play ? :-k Bedziemy musieli sie zorientowac dokladnie. Chyba, ze ktos moze mi podpowiedziec juz teraz ? :>

Odnośnik do komentarza

Ale K810i czy W810i :P (domyślam się, że W, bo jest o kilka setek tańszy).

Ja chyba wybrałbym SE, seria W jest znana z dość dobrych odtwarzaczy i głośników. Nokia ma lepszy wyświetlacz, ale dla ciebie najważniejszy jest odtwarzacz, więc to mało istotne.

Z drugiej strony preferuję slidery, ale te od Nokii nie przekonują mnie (poza N95).

Odnośnik do komentarza
A jak wygląda sytuacja, gdy padnie bateria? Budzik będzie dzwonił, czy nie?

Hmm, spytaj sie jeszcze czy zadzoni, jak akumulator wyjmiesz :>:keke:

:> Czego się smiejesz :P Kiedyś słyszałem, że mimo padniętej baterii, zawsze zostaje jakaś minimalna wartość mocy, aby właśnie zadzwonił budzik :) Ale może się przesłyszałem :)

Odnośnik do komentarza
Ktoś się orientuje, jak wygląda sprawa z dzwonieniem budzika w Nokii (tu akurat chodzi o 5200). Tzn. wiem, że jak się samemu wyłącza telefon, to budzik zadzwoni. A jak wygląda sytuacja, gdy padnie bateria? Budzik będzie dzwonił, czy nie?

 

Nie będzie. Przesłyszałeś się :-)

Odnośnik do komentarza

Przestroga MODE ON. Koszty zdjecia simlocka z telefonu Sagem my411X (jak i wszystkich wzglednie nowych modeli Sagema) wahaja sie od 140 do 200 zl. Poza tym tylko w 2 na 5 odwiedzonych przeze mnie serwisach facet byl w stanie podac mi cene i powiedziec, ze moze to zrobic. Nie ukrywam, ze jestem lekko zszokowany i nie zdecydowalem sie zdjecie. ;]

Odnośnik do komentarza
Przestroga MODE ON. Koszty zdjecia simlocka z telefonu Sagem my411X (jak i wszystkich wzglednie nowych modeli Sagema) wahaja sie od 140 do 200 zl. Poza tym tylko w 2 na 5 odwiedzonych przeze mnie serwisach facet byl w stanie podac mi cene i powiedziec, ze moze to zrobic. Nie ukrywam, ze jestem lekko zszokowany i nie zdecydowalem sie zdjecie. ;]

 

 

Nie jest to specjalnie szokujące - ściągnięcie Simlocka z jakiejś nowszej wyższej Nokii (np. 6300) to koszt 200-250 zeta :-)

Odnośnik do komentarza
SE k550i --> Czy można w nim ustawić wyświetlanie liczby znaków w SMSie, bo mnie irytuje to, że nie wiem ile wysyłam...

 

Siema. ja ma K610i- i mialem podobny problem- niestety- jak pewnie zauwazyłes podczas pisania ilosc znaków pokazuje sie dopiero na koncu smsa ( bodajze jak jest 10 znakow do konca...)- niestety nie ma mozliwosci zmiany tego

Odnośnik do komentarza

Gorąco polecam e398. Aparat 0,3 więc jakość zdjęć jest wiadoma. Dobre głośniki, nigdy nie narzekałem na nie. Grają głośno, ale możemy je pogłośnić komputerowo. Generalnie telefon bardzo dobry. Jedyna wada to ładowarka, szybko wyrabia się końcówka.

Odnośnik do komentarza

No dobra, to teraz krotka pilka - srednio interesuja mnie telefony, nie znam aktualnych trendow, glownie sluza mi do ... dzwonienia i odbierania telefonow. Szukam jakiegos telefonu do powiedzmy 500zl (moze byc nowy na abonament, moze byc uzywany). W sumie nie mam jakichs Bog wie jakich wymagan - chcialbym, aby byla dobra jakosc dzwieku, mial Irde (bo tak w sumie najlatwiej mi sie wrzuca cos na telefon), wyglad raczej taki w miare konserwatywny (zadne wyjezdzajace klawiaturki itd.), w miare intuicyjna obsluge, niezly design, dobrze, zeby mial aparat - nie musi byc jakis super, ot zeby moznabylo czasem cos pstryknac. Mam Sony Ericsson K300 czy 310, nowy telefon nie musi byc jakas super hiper nowoscia, moze byc ciut starszy, ale np. moze wyzszy model.

 

Ktos moglby cos zaproponowac ? Przyznam, ze nie mam czasu czytac roznych recenzji wiec nie wiem co tam dobre, a co sie sypie. Marka - Sony Ericsson, moze byc tez Nokia, nie wiem co jeszcze wchodzi w gre (na pewno zaden Sagem). Jak ktos obcykany to niech rzuci pare propozycji :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...