Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

D900i wiedług niektórych źródeł też ma 3.15 mpx, więc stąd moja pomyłka ;)

Co do tych fotek Eddie69 to ciężko mi powiedzieć, różnica za wielka nie jest, 1 zdjęcie zrobione chyba trochę za tendencyjnie ;) Na pewno przy słabym oświetleniu k800i robi lepsze fotki bo ma lepszą lampę, a jeśli chodzi o zdjęcia przy dobrym świetle słonecznym to moim zdaniem różnice są naprawde minimalne, możliwe, że z przewagą u600, ale aby to ocenić potrzebowałbym więcej fotek ;)

fotki wykonane k800i, nie mogłem znaleśc podobnego albumu z fotkami z u600 ;]

Odnośnik do komentarza

BTW od razu zapytam. Czemu nie mogę wysłać plików na swój telefon za pomocą pakiety Nokia PC Suite i połączeniu podczerwieni? Jeśli chodzi o ściąganie rzeczy z pamięci telefonu na kompa to nie ma problemu - bardzo szybko wszystko zostało ściągnięte. Natomiast w drugą stronę nie idzie za cholerę :|

 

 

Edit: mniejsza z tym - kupiłem Blutootha USB

Odnośnik do komentarza

Już mnie wkurwia ta moja karta pamięci. Przenosiłem zdjęcia na kartę, wyskoczył błąd, że brak plików i patrzę - ani na karcie, ani na telefonie nie ma tych zdjęć. W dodatku nie mogę przez komputer wejść do folderu z muzyką, niektóre pliki nie chcą się przenieść. Niech to szlag jasny trafi :|

Odnośnik do komentarza

Ja nadal czekam na realizajce mojego zamowienia z oranż. Poki co ma ono nadal status: nowe -Zamówienie zostało złożone i oczekuje na weryfikację. Ma ono taki status od 28 sierpnia :/ Wyslalem juz do nich 2 maile i jedyne co mi napsiali to, ze trzeba czekac :/ Mysle ze to jest schiza. Kurde liczylem ze do 2 tygodni sprawe zalatwia i bede mial koma z abonamentem a tu juz 9 dni i sprawa nie zostala nawet ruszona ... Ehh ...

Odnośnik do komentarza
BTW od razu zapytam. Czemu nie mogę wysłać plików na swój telefon za pomocą pakiety Nokia PC Suite i połączeniu podczerwieni? Jeśli chodzi o ściąganie rzeczy z pamięci telefonu na kompa to nie ma problemu - bardzo szybko wszystko zostało ściągnięte. Natomiast w drugą stronę nie idzie za cholerę :|

 

 

Edit: mniejsza z tym - kupiłem Blutootha USB

najnowszy program PC Suite?

 

przy n70 mialem to samo, pc suite dolaczony do n73 poprawil moje problemy i juz ladnie smiga... n70, swojego czasu czytalem iz PC-S gryzie sie z ... Nero Burning ROM, powodujac rozne ciekawe konfilkty

Odnośnik do komentarza

a ja dalej zastanawiam sie nad wyborem telefonu. Czytałem w necie, że nokia 6120est ponoć rownież bardzo dobrym telefonem z symbianem, lecz nie wiem czy sie zdecydować. Baeria wytrzymuje w nim 4 dni, a to juz dużo. Jednak ciągle chodzi mi po głowie model który sprzedalem w styczniu tego roku, otóż nokia 6230i, która obecnie posiada moja mama. Ten telefonik, jest mały i bardzo poręczny, a bateria po dobrym sformatowaniu wytrzymuuje nawet 5 dni. Tak więc jednak, na 100% wybiorę nokie, bo inne firmy nie robią na mnie wielkiego wrażenia.

Odnośnik do komentarza

@szadas aktualnie jak wezmies Nowy Twoj Plan to za 30zl/miesiacc masz 1 nuemr za free plus jesli bedziesz mial abonament wiekszy niz 40zl dostajesz za free 4h do 3 wybraych numerow/ miesiac. Oczywiscie wszystkie te numery musza byc orange/stacjonarne ;)

 

W plusie w taryfach kubali tez jest jeden darmowy nuemr za 10zl/miesiac tyle ze nie wiem czy sie placi od razu czy po 12 miesiacach za niego. Numer oczywiscie w Plusie ;)

Odnośnik do komentarza

Fakt, że nie mam w Plusie numeru za darmo, ale mam włączoną strefę Plus. Płacę bodajże złotówkę na miesiąc i dzwonię w obrębie chyba ok. 20 km od Malborka na Plusa i stacjonarne za 20-25gr/min.

Niech ktoś mnie jeszcze oświeci przy okazji. Mianowicie dałem swój telefon do naprawy. Myślałem, że okres naprawy nie powinien przekraczać 14tu dni roboczych. Dziś mój kumpel, właściciel salonu Plusa, mówi mi, że Nokia (choć nie wiem, czy to tylko dotyczy Nokii) od czasu wejścia do UE ma podpisaną jakąś klauzule, że może naprawiać sprzęt, aż naprawi. Mi w środę mijają właśnie 14cie dni robocze, ale się okazuje, że mogę sobie jeszcze poczekać :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...