Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Łonio - czyżby E50 ?? :-k

nie, 6151. Opisywałem wcześniej swój problem. Po wyłączeniu telefonu resetowały mi się ustawienia ekranu i dźwięków, a potem zauważyłem, że zmieniał się kolor czcionki i np. nie szło odczytać od kogo jest sms, ponieważ robiła się czarna czcionka na granatowym tle (prawidłowo była biała)

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze ze dzis kutwa to mnie juz szlag trafia. Zlozylem zamowienie na komorke w orange.pl 11 dni roboczych temu a zamowienie wogole nie jest realizowane. W ich regulaminie pisza ze powinni to zrealizowac do 10 dni roboczych. A najlepsze jest to ze mozna na temat zamowienia uzyskac tylko pomoc na mailu sklep@orange.pl . Na ktory i tak nie dopisuja. To jest po porstu kpina :/

 

Edit:

Po kilku telefonach okazal osie ze poprostu sklep internetowy sie nie wyrabia sie z zamowieniami :/ No nic czekam i mam nadzieje ze keidys w koncu to dojdzie :/

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję kabelek do Sagema my411x który połączy telefon z komputerem, ale za cholerę nie mogę takowego znaleź; szukałem po różnych sklepikach z telefonami, salonach, na allegro były te kabelki, ale poszły wszystkie :/ może ktoś się orientuje, gdzie dostanę taki kabel?

Odnośnik do komentarza
Potrzebuję kabelek do Sagema my411x który połączy telefon z komputerem, ale za cholerę nie mogę takowego znaleź; szukałem po różnych sklepikach z telefonami, salonach, na allegro były te kabelki, ale poszły wszystkie :/ może ktoś się orientuje, gdzie dostanę taki kabel?

Kup teraz

Licytacja

 

Prosze. :]

Odnośnik do komentarza

Od kilku godzin jestem posiadaczem Nokii n73 wszystko ładnie pięknie tylko mam broblem z kontaktami, tzn. przerzuciłem na kartę sim i jak wchodzę w książkę to mam te kontakty np. "Dom" ale jak dzwoni do mnie kumpel to wyświetla mi się jego numer zamiast np. "Maciek" z góry dzięki za odpowiedź.

 

Już nieaktualne :P należało wejść w kontakty-->kontakty SIM-->Katalog Sim. Potem Zaznaczyć wszystko i skopiować.

Odnośnik do komentarza
Ja używam telefonu do dzww\onienia i SMS, więc to nie problem. Tylko bateria mnie zastanawia, bo czytałem że jest słaba.

 

No chyba że istnieje inny tani telefon z MP3 który moglibyście polecić.

Tani z Mp3 Sx1, Motki E1, v635, v975, e770v. Jak się postarasz może kupisz w200i. Ja osobiście polecam Ci Sx'a, mam go już 6 m-cy i jestem bardzo zadowolony. A w alcatela sie nie baw nawet Mp3 na głośniku nie ma ...

Odnośnik do komentarza
mam problem z telefonem samsung d600e nie potrafie zgrac kontaktow z telefonu na karte SIM, sadze, ze jest na to jakis ogolny patent w tych Samsungach... pewnie jestem slepy, wiec moze ktos mi cos poradzi ?

w e250 wchodzi się w ksiązkę teleadresową -->zarządzanie-->kopiuj wszystkie i się wybiera. Nie wiem czy będziesz miał ten sam układ :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...