Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Aparat tu i tu 2 mpx, wg. mnie w motce ładniej wychodzą zdjęcia. Ja zawsze ładuje telefon po powrocie do domu więc mi to nie robi różnicy. Z irdy teraz mało kto korzysta, jest już przestarzała. Ja nigdy nie słucham radia jak jest możliwość słuchania mp3. Narastający dzwonek prawdopodobnie da się zrobić za pomocą PC :)

Odnośnik do komentarza
Mój kumpel ma SE K510i, po ~7 miechach użytkowania spaprał mu się joystick. Gdy chwile się nim bawiłem, to przypominało mi to moje wojaże z k300i :/

Od niemal roku korzystam z K510i jako telefonu służbowego i nie mam prawa narzekać. Podobnie zresztą jak z prywatnym D750i, którego mam od prawie półtora roku. Wśród znajomych są np. użytkownicy K750i i nikt do tej pory nie narzekał na funkcjonowanie joysticka. Zdarzyło się natomiast, że w dwóch przypadkach pojawił się problem z gniazdem używanym do ładowania telefonu.

Odnośnik do komentarza
Chyba jednak zdecyduje sie na SE W200i :-k Gabaryty mniej wiecej te same co K510i a karta pamiec 128mb powinna byc dodatkowo w zestawie w200i...

 

Ja korzystam z W200i i nie narzekam, póki joystick ładnie śmiga, telefon gra głośno, nie zawiesza się. Tylko jeśli chcesz słuchać mp3 to radzę wymienić fabryczne słuchawki na jakiekolwiek inne i podpiąć pod załączony do zestawu adapter. Fabryczne grają jakby chciały a nie mogły (podczas jazdy tramwajem czy pociągiem musisz się domyślać kto i co śpiewa).

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przeżyłem wielkie rozczarowanie w związku z ofertą przedłużenia umowy z Erą. Cena abo bez zmian, ilość minut bez zmian, dołożyli tylko pakiet 2000 min do Ery i na stacjonarne. W dodatku wąska oferta aparatów i bardzo wysokie ceny. Po 4 latach czas na zmianę chyba. Ciekawie wygląda oferta Play, ktoś może posiada?

Odnośnik do komentarza
Aparat tu i tu 2 mpx, wg. mnie w motce ładniej wychodzą zdjęcia. Ja zawsze ładuje telefon po powrocie do domu więc mi to nie robi różnicy. Z irdy teraz mało kto korzysta, jest już przestarzała. Ja nigdy nie słucham radia jak jest możliwość słuchania mp3. Narastający dzwonek prawdopodobnie da się zrobić za pomocą PC :)

Matko porównujesz aparat z AF Se do zwykłego, wręcz śmiesznego 2,0MPX Motki :kekeke:

Se wygrywa właściwie wszystkim od aparatu, przez Mp3, czy baterie

Motka co najwyżej jest bardziej stylowa i jak troszkę kobieca ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego mówisz, że aparat w motce jest śmieszny. Miałem motke v3x z takim aparatem i nie widziałem różnicy w porównaniu ze zdjęciami k750i.

Odnośnie mp3 to w mojej Motoroli grały 2 razy głośniej niż w k750i. Wystarczy tylko trochę pobawić się oprogramowaniem.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem dlaczego mówisz, że aparat w motce jest śmieszny. Miałem motke v3x z takim aparatem i nie widziałem różnicy w porównaniu ze zdjęciami k750i.

Odnośnie mp3 to w mojej Motoroli grały 2 razy głośniej niż w k750i. Wystarczy tylko trochę pobawić się oprogramowaniem.

O zabawie w oprogramowanie można powiedzieć też w przypadku SE, zresztą nowy k750i napewno gra lepiej niż v3x, co do aparatu motka nie ma AutoFocusa to glówny atut k750i. Co do v3x to ostatni chyba model Motoroli dobry, za bardzo dobre pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem ostatecznie k550i gdyż k750i już nie było i nie będzie. No i niby wszystko charaszo, na jakość zdjęć nie narzekam, ale jest jedna poważna wada - mikrofon ;/. Jest on fatalny, by cokolwiek usłyszeć podczas odtwarzania nagranego wcześniej filmu trzeba przyłożyć telefon do ucha, a i tak bardzo słabo słychać. Nie jest to kwestia głośników gdyż dzwonki czy dźwięk w filmach nagranych w innych telefonach jest w porządku. Ten mikrofon fatalnie nagrywa, w dyktafonie również nic nie słychać. I mam pytanie - czy to już jest mankament tego telefonu, czy da się to gdzieś ustawić, tudzież trzeba coś naprawić, dokupić itp.?

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Zakupilem SE W200i w mixplusie 24x30zl. Z telefonu jestem na biezaca chwile baaardzo zadowolony. Duzo pamieci, fajny odtwarzac mp3, aparat "w_miare" (gorszy mialem w nokii 6020 i obecnym NECu), lekki, maly, bardzo poreczny. Jedyny minus to bateria (w trakcie formatowania) gdzie przy zabawie fonem 4-5 godzin (gry) rozladowuje sie ale z dnia na dzien (obserwacje prowadzone dopiero 2 dni) trzyma coraz dluzej.

 

Mam pytanie do posiadaczy ww modelu. Jak wlaczyc licznik znakow podczas pisania smsa ? :) Da sie w jakis sposob zmniejszyc czcionke (tylko czcionke, bez zmiany "motywu" ) ? :>

Odnośnik do komentarza
Kupiłem ostatecznie k550i gdyż k750i już nie było i nie będzie. No i niby wszystko charaszo, na jakość zdjęć nie narzekam, ale jest jedna poważna wada - mikrofon ;/. Jest on fatalny, by cokolwiek usłyszeć podczas odtwarzania nagranego wcześniej filmu trzeba przyłożyć telefon do ucha, a i tak bardzo słabo słychać. Nie jest to kwestia głośników gdyż dzwonki czy dźwięk w filmach nagranych w innych telefonach jest w porządku. Ten mikrofon fatalnie nagrywa, w dyktafonie również nic nie słychać. I mam pytanie - czy to już jest mankament tego telefonu, czy da się to gdzieś ustawić, tudzież trzeba coś naprawić, dokupić itp.?

 

Mam ten telefon. U mnie mikrofon działa poprawnie. Może masz ściszony głośnik. ?

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad zakupem N95, ale nie wiem czy warto pchać tyle kasy w komórczaka. Może ktoś (kto posiada) ten model opisać wady i zalety, jak z baterią itp. Aha i najważniejsze jak spisuje się symbian (jakoś nie mam zaufania to tego ustrojstwa, bo kumplom E50 padały jak muchy).

Odnośnik do komentarza

Pierwszym Twoim pytaniem, które powinieneś sobie zadać brzmieć winno "Do czego ja cholera będę tej komórki używał?". Jeśli nie masz ani mp3/mp4, ani aparatu cyfrowego a nie potrzebujesz ich aż nadto specjalnie to możesz brać takie cudo. Ja jednak dawno zrozumiałem, że telefon ma dzwonić i sms-ować. Wyjątkiem jest mój W200i, bo okradziono mnie z mp3, więc musiałem czymś zastąpić. Na potwierdzenie teorii moim drugiem telefonem jest... Sagem MY100X.

 

Co do Symbiana, zarówna na SX1 jak na N6600 miałem złe wspomnienia często telefony się wyłączały, zawieszały, zamulały.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...