Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet gdyby wiedziała to nie wyobrażam żeby mieli mówić o takich rzeczach ;-)

W regulaminie każdej dotychczasowej promocji był zapis, że środki są ważne 30 dni i zawsze je można było przedłużyć inną promocją. Konto promocyjne jest jedno i w nim nie ma rozróżnienia na promocję 1, 2 czy 3.

Odnośnik do komentarza

Panowie,

 

dzwonił do mnie Play i zaproponował mi w ramach firmy unlimited połączenia, sms-y i internet za 29,90 zł, więc oferta zajebista, ale bez telefonu. Czy jest coś lepszego na rynku?

 

Bo zakładam, że najbardziej mi się opłaca wziąć ofertę bez telefonu, a sam telefon sobie kupić na jakimś Allegro czy innym OLX z fakturą VAT?

 

Kolejna kwestia - jaki telefon? Zdecydowanie Android, lubię Samsungi, więc najchętniej S6 lub S7. Tylko te ceny trochę odstraszają, bo S6 poniżej 1700 zł nie widziałem chyba, więc nadal kupa kasiory. Coś polecicie?

Odnośnik do komentarza

Telefonu aktualnie nie zamierzam zmieniać gdyż mój S5 w zupełności mi wystarcza, ale dziś dostałem ofertę wyboru nowego aparatu za przysłowiową złotówkę i zastanawiam się który z zaproponowanych telefonów najbardziej opłaca się wybrać.

 

Do wyboru mam:

 

  1. Huawei P8 Lite
  2. Samsung Galaxy J5
  3. Sony Xperia M4 Aqua
  4. Samsung Galaxy J3 (2016)
  5. Samsung Galaxy J1 (2016)

Co najszybciej i najlepiej sprzedam na rynku?

Odnośnik do komentarza

 

 

Podpisywałeś coś kiedyś z Playem przez telefon?

Jestem w Playu od 8 lat i zazwyczaj umowa przez telefon.

 

Nie miałeś jeszcze zonka, że po 3 miesiącach faktura jest dziwnie wyższa?

 

Jak bierzesz coś w promocji na 3 miesiące, a po tym okresie zaczynają Ci naliczać, to chyba normalne? ;)

Odnośnik do komentarza

Reaper, widzę że zaproponowali Tobie podstawową ofertę z Play, można to samo samemu sobie wyklikać na stronie. Wszystko pięknie ładnie, nilimitowany internet ale ma on pewne ograniczenie. Jest tak tylko 10gb na pełnej prędkości, później ograniczenie do 1mb/s. Cena też uzależniona jest od wyrażenia zgód marketingowych.

 

"Prezentowane wysokości abonamentu to ceny netto, uwzględniają one rabat 5 zł z tytułu wyboru e-faktury i terminowych płatności oraz rabat 5 zł z tytułu zgód marketingowych. Nielimitowany Internet w Smartfonie z pełną prędkością w FORMULE BIZNES BOX do 10 GB, potem prędkość wynosi do 1 Mb/s. Nielimitowany Internet do Biura z pełną prędkością do 100 GB, potem prędkość wynosi do 1 Mb/s. Oferta promocyjna dla przenoszących co najmniej jeden numer do sieci Play. Opłaty za kolejne karty SIM: od 4 do 8 to 14,99 zł, a od 9 to 9,99 zł."

http://dlafirm.play.pl/oferta/dla-przedluzajacych-umowe/play-abonament/

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Podpisywałeś coś kiedyś z Playem przez telefon?

Jestem w Playu od 8 lat i zazwyczaj umowa przez telefon.

Nie miałeś jeszcze zonka, że po 3 miesiącach faktura jest dziwnie wyższa?

Jak bierzesz coś w promocji na 3 miesiące, a po tym okresie zaczynają Ci naliczać, to chyba normalne? ;)
Rzecz w tym, że nikt w call center ci nie powie, że to promocja.
Odnośnik do komentarza

Chcę kupić smartfona z androidem do 800 zł, co będzie najlepsze? Xiaomi Redmi 3 czy coś innego?

Redmi 3 albo Huawei P8 lite

 

Huawei ma gorszą baterię, starcza na 1 dzień użytkowania, gdzie Xiaomi dochodzi nawet do 3 dni. Co do zamawiania Xiaomi, wystrzegaj się xiaomi.com.pl, bo oni ceny mają może niskie, ale jakość ich obsługi jest różna, czasem wszystko idzie bez problemu, a bywa, że paczki przez miesiąc nie zobaczysz. :P Accessories4you (polski sprzedawca), Technos (też polski), xiaomiforsale, ibuygou - tu zamawiaj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...