Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

iPhone'y to też telefony konstruowane w Chinach. :P Nie zgodzę się z deprecjonowaniem telefonów z Chin, bo coraz więcej nonameowych firm robi fajne i dobrze działające telefony, a takie Xiaomi to już w ogóle czołówka światowa jeśli chodzi o poziom wykonania, osprzęt w środku i cenę samego telefonu.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś podobnie jak ja wyczekiwał z wypiekami na twarzy Windowsa 10 Mobile? Jeśli tak to jakie wrażenia? Ja mimo że jestem podekscytowany i zachwycony niektórymi rozwiązaniami, to jednocześnie odczuwam ogromny niedosyt i... z wypiekami na twarzy czekam na kolejną aktualizację... Bowiem część dodali, część spartolili, część olali, część zrobili po omacku... Zupełnie jak SI ;) Windows Phone słynął z kafelek, które - w odróżnieniu od wersji komputerowej - doskonale się przyjęły i były bardzo praktyczne. Niestety w 10 zapomnieli o live tile. Ogromne niedopatrzenie. System ma potencjał, ale konieczne jest naprawienie wielu błędów i niedociągnięć.

Odnośnik do komentarza

Czekałem i się nie doczekałem. ;) Moja 532 jest na liście wspieranych urządzeń, ale gdy odpalam Upgrade Advisor to pokazuje mi, że mój telefon powinien dostać W10M, a potem nic się nie dzieje. Wchodzę w aktualizację, sprawdzam czy jest coś do pobrania i pokazuje mi, że mój system jest aktualny. To raczej nie wina operatora, bo kupiłem czysty telefon.

Odnośnik do komentarza

No jakoś musisz udowodnić, że to u nich kupiłeś.

Sprzedawca nie może uzależniać przyjęcia reklamacji od dostarczenia paragonu fiskalnego. To jeden z wielu możliwych dowodów nabycia rzeczy w danym sklepie i w danej cenie. Inne to: świadkowie, wydruki z karty płatniczej czy kredytowej, e-maile. Niemniej trzeba pamiętać, że paragon znacznie ułatwia złożenie reklamacji.

 

Ale jeśli to brałeś za gotówkę i sam byłeś w sklepie, to chyba musisz tylko liczyc na dobra wole sprzawcy :-k

Odnośnik do komentarza

Czekałem i się nie doczekałem. ;) Moja 532 jest na liście wspieranych urządzeń, ale gdy odpalam Upgrade Advisor to pokazuje mi, że mój telefon powinien dostać W10M, a potem nic się nie dzieje. Wchodzę w aktualizację, sprawdzam czy jest coś do pobrania i pokazuje mi, że mój system jest aktualny. To raczej nie wina operatora, bo kupiłem czysty telefon.

Też mam 532 niebrandowany i mam aktualizację. System wymaga dopracowania, ale spisuje się dobrze i pomimo że jest wolniejszy od poprzednika, nie ma jakichś lagów, które znam(y) z Androida.

Odnośnik do komentarza

W sumie nie wiem gdzie opisać mój problem, więc moze tutaj.
Otóż mam problem. Mam Samsunga Galaxy Ace 2. telefonik nie taki nowy, jednak do podstawowych rzeczy się idealnie sprawdzał. W telefonie jest karta pamieci 8gb. Tylko nagle komputer przestał go widzieć, wtedy gdy podpinam go przez kabel usb (tylko ładuje się telefon). Wczoraj w menedzerze urzadzeń wywalał mi bład z kodem 43, dzisiaj go juz kompletnie nie widzi. Kabel jest nowiuśki (od ojca), USb na pewno działa, bo inne urzadzenia działają.
Próbowałem formatować telefon, karty nie formatowałem. Ale to nic nie dało

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...