Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

pokazała to miejscówka ostatniego zlotu ;)

 

Było włączyć w telefonie opcje roamingu... :roll: dużo wożę dupę po Polsce i nawet w Ossie, która jest słynna z brakuzasięguiprzychylnabrakukontroliprzezmałżonka play miał dobry zasięg (w przeciwieństwie do firmowego z innej sieci) :)

Odnośnik do komentarza

Ja niestety ciągle narzekam na zasięg w play, notorycznie gubi zasięg, przełącza się na inne sieci, zanim złapie synchro też trochę mija i ostatnio mam więcej t-mobile niż play... Oczywiście mówię tutaj o necie, zwykły tel choć ciągle się przełącza to jeszcze jakoś działa.

Odnośnik do komentarza

Przecież nawet jeśli łączysz się w play przez t-mobile powinieneś mieć internet. Wystarczy włączyć roaming danych w ustawieniach. :)

Ja na zasięg play złego słowa nie mogę powiedzieć.

tylko po pewnym czasie stwierdza, że może jednak wróci na play, a potem, że może jednak orange i tak w koło macieju...

Odnośnik do komentarza

 

Tylko internet z roamingu kosztuje.

Ke? Chodzi o roaming krajowy przecież. Mnie normalnie z pakietu leci.

 

Zara, to jak mam pakiet 2gb internetu w pleju to nawet jak mam literkę r przy paskach zasięgu to mogę normalnie korzystać z tego pakietu? Bo mam od zawsze wyłączony roaming danych właśnie po to, żeby się na koszty nie naciąć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli to jest roaming krajowy to możesz.

Zresztą nawet na stronie Play o tym piszą.

 

Przecież nawet jeśli łączysz się w play przez t-mobile powinieneś mieć internet. Wystarczy włączyć roaming danych w ustawieniach. :)

Ja na zasięg play złego słowa nie mogę powiedzieć.

tylko po pewnym czasie stwierdza, że może jednak wróci na play, a potem, że może jednak orange i tak w koło macieju...

To ustaw na sztywno sieć która ma najlepszy zasięg a nie automatyczne wyszukiwanie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mojej mamie starcza na 3-4 dni, ale ona tylko dzwoni i sms-y pisze. Obudowa mi nie trzeszczała, pierwsze słyszę, a aparat jest dość przyzwoity. Obecnie mam zwykłą S3 i wydaje mi się trochę lepszy, ale w mini jako tako dawał radę. Dla mnie największym problemem tego telefonu był rozmiar, bo był zbyt mały jak na dotykowy :P.

Odnośnik do komentarza

Tylko ja mam strasznie słaby ekran dotykowy w Xperii Tipo? Nie chcę wydawać na inny telefon, lekarstwa ważniejsze, ale strasznie irytujące jest napisanie jednego zdania w minutę, bo nie łapie dotyku... Telefon mam jakiś 5 miesięcy, nie wierzę, że w takim czasie zdążył się tak mocno zużyć, zwłaszcza że nie korzystam z niego do celów rozrywkowych (nie grywam w nic, tylko net)

Odnośnik do komentarza

Niebawem planuję kupić telefon.

Wymagania jak poprzednio, przyzwoita bateria, płynne działanie przez dłuższy czas, przyzwoity aparat etc. Cena koło 500-600 pln pewnie.

Czy wyszło albo ma wyjść wkrótce coś lepszego niż Motorola moto G / lumia 720 w tej cenie? :)

Moim zdaniem nie ma nic lepszego. Tylko wybór Android czy WP.
Odnośnik do komentarza

Chłopaki.

 

Użytkuję obecnie Samsunga Galaxy Trend na umowie, ale jestem bardzo niezadowolony z działania, wariuje, zacina się, na dodatek jest po kilku upadkach, a szybka aparatu się zamgliła, co skazało mnie na robienie zdjęć tym o matrycy 0,3 Mpx. No, źle jest. ;D

 

Potrzebuję telefonu z przyzwoitą baterią i dobrym aparatem. Przydałaby się też pokaźna ilość pamięci RAM, żeby przy działających facebookach, messengerach to wszystko było płynne.

 

Mam możliwość przejęcia za darmo http://www.mgsm.pl/pl/katalog/alcatel/onetouchpopc7dual/Alcatel-One-Touch-Pop-C7-Dual.html przy jednoczesnym opchnięciu Trenda i Ace'a 3 w jakimś komisie, ale spojrzałem na parametry i przekonany nie jestem.

 

Brać tego Alcatela, czy pieniądze z tych dwóch telefonów przeznaczyć na coś lepszego? Nie wiem ile dostanę, Ace w stanie nienagannym, przy Trendzie pewnie wada aparatu nie będzie widoczna, ale niewymienialna część obudowy jest trochę obita. Jesteście w stanie coś polecić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...