Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kłopot ze swoją Lumią 625. Otóż nie mogę usunąć appki, która się aktualizuje i cały czas jej brakuje miejsca w pamięci. Ściąga 179 MB aktualizacji -> brak miejsca do instalacji -> wywalam inne rzeczy, żeby to gówno miało miejsce i mógłbym zainstalowac i usunąć -> ściąga 179 MB aktualizacji -> brak miejsca do instalacji.

I tak w koło Macieju. Zaraz wszystko usunę i zostanę z ta appką i kilkoma GB niezainstalowanych aktualizacji. Mozna ją jakoś ręcznie usunąć, bo dopóki się nie zainstaluje opcja "usuń" jest wyszarzona :| A już nie wiem co mam usunąć :x

 

Edyta: a najgorzej, że - chyba - te niezainstalowane aktualizacje lądują w "System" czyli nie mam do nich żadnego dostępu :sciana:

 

Edyta 2: w końcu udało mi się to zainstalować i usunąć. Ale nie wiem dlaczego System zajmuje aż 3,41 GB, a ide o zakład, że było kilkaset MB mniej :/ Trochę lipa w Nokii z tą mikroskopijną ilością miejsca, gdzie na dodatek niemal połowę zżera mi system a na karcie SD nie można mieć appek :|

Odnośnik do komentarza

Nie mam lumii (na szczęście :P )

Ale coś takiego udało mi się wygrzebać na szybko w necie:

Jeżeli chcesz oczyścić pamięć to proponuje

1.Wyczyścić historie przegladarki
2.Wyczyścić historie wyszukiwarki bing ustawienia>aplikacje>wyszukiwanie
3.Usunąć historie z map, znajdziesz to w ustawienia>aplikacje>mapy
4.Wyczyścić pliki tymczasowe z kontroli pamięci
5.Wykonać Hardware Reset klawiszami power i vol- spokojnie żadne twoje dane nie zostana usunięte

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W Playu przynajmniej kiedy ja zakładałem telefon na abonament (2 lata temu troche ponad), to nie mogłem przez właśnie brak zaświadczenia o zarobkach, musiał ojciec za mnie założyć. Przy przedłużaniu niby tego od niego już nie wołali, ale przepisanie umowy na mnie nie było możliwe.

Odnośnik do komentarza

orange jest wlascicielem marki. nju jest osobnym podmiotem prawnym(operator mvno, tak jak redbull czy inna biedronka)

Z regulaminu zakupów w nju:

Sklep Internetowy nju mobile, działający pod adresem www.njumobile.pl, prowadzony jest przez spółkę pod firmą Orange Polska Spółka Akcyjna z siedzibą i adresem w Warszawie

 

Nju nie jest oddzielnym podmiotem prawnym, jest po prostu jednym z produktów Orange.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...