Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

Jagiellonia interesuje się Rodionowem z BATE Borysów :> To by był hit.

 

Po tej informacji należy rozumieć, że odejście Szczota jest przesądzone. Rodionow to bardzo dobry zawodnik.

Już się zastanawiałem czy nikt w Polsce nie śledzi LM. FBK Kowno i BATE Borysów mają na prawdę dobrych piłkarzy. Jest jeszcze Jan Kozak z dawnej rewelacji LM czyli Artmedii, który marnuje się w tym klubie.

Odnośnik do komentarza

Rodionow ma kosztować 3 mln złotych. Do tego Frankowski przyjeżdża na rozmowy. Atak Frankowski - Rodionow to by było coś.

 

Do tego ma przyjść jakiś "tajemniczy piłkarz z ligi serbskiej o niezłym CV" - wychodzi że to może być Petar Jelić póki co. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

A dziś twierdzi już co innego:

 

Oddala się ściągnięcie do Jagi Białorusina Witalija Rodionowa, wycenianego przez BATE Borysów na trzy miliony złotych.

 

- Nie stać nas na wyłożenie takiej kwoty, a i konkurentów jest dużo. Ale jeszcze nie składamy broni - kończy Kulesza.

 

:rotfl:

 

Natomiast do Jagi ma przejść nie Petar Jelić, a... Alen Škoro, były gracz Marsylii.

Odnośnik do komentarza
Pewno im aukcja na Allegro nie wyszła :> Nie ma co, zdecydowanie = 20

Przesadzasz, teraz właśnie zaczynają spekulacje transferowe przed mercato. Każdego dnia będą sie pojawiać takie newsy i tylko znikoma część okaże sie prawdziwa. Zwykła piłkarska rzeczywistość, a nie "zdecydowanie 20" ;) .

Odnośnik do komentarza

Jest oficjalne info! Brawo!

 

Jagiellonia kontynuuje wzmacnianie formacji ofensywnej. Po podpisaniu trzyletniej umowy z Michałem Twardowskim, nasz klub zatrudnił 27-letniego bośniackiego napastnika Alena Škoro (ur. 30 marca 1981 roku w Sarajewie). Mierzący 188 cm wzrostu środkowy napastnik podpisał wczoraj roczny kontrakt z naszym klubem z opcją przedłużenia o kolejny rok. Škoro pierwsze lata swojej kariery piłkarskiej spędził w klubach bałkańskich: FK Sarajewo i Olimpia Lubljana. W sezonie 2000/2001 występował we francuskim Olimpic Marsylia, zaś w następnym w szwajcarskim FC Servette, po czym wrócił do FK Sarajewo (2002-2004), gdzie w 53 meczach zdobył 34 gole. Dobra postawa w rodzimej lidze zaowocowała podpisaniem kontraktu z Grazer AK (Austria), gdzie w sezonie 2004-2007 w 63 meczach strzelił 17 goli. Od jesieni ubiegłego roku występuje w NK Rijeka (piąty zespół ligi chorwackiej). Rozegrał tam 27 spotkań i strzelił 7 bramek. Ma na koncie 3 mecze w reprezentacji narodowej Bośni i Hercegowiny.

Odnośnik do komentarza

Nom, a przez ostatnie pół roku leczył kontuzję. Ale już bośniacko-chorwackie wędki zarzuciłem w celu świeżego info.

 

In my opinion you should learn how to say "I f*ck your mother Skoro." in our language so he can understand you because you will need it.

 

Good sides: technique, endurance (when ready), can play couple of offensive positions

 

Bad sides: he could not score or pass a normal ball even if his life depends on it

 

Form: terrible, almost no playtime this season, and very irregulary the last one

 

...

Odnośnik do komentarza
He has been pretty much injured for the last couple of years so that must inevitably have put him back a bit. After joining Rijeka after some decent seasons in austrain football (Grazer AK) he started well but hardly got any action for the croatian team for the last year or so. Once upon a time the golden boy of bosnian football when he signed for OM he has since never been able to live up to the big expectations that followed him at the beginning of his career. Strenght? Pace. Weaknesses? Lack of goalgetter instinct.
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie że jego kariera to jakaś sinusoida sezon bardzo dobry, sezon słaby. Ostatni to nie był zbyt udany więc mam nadzieje że w Jadze bedzie grał dobrze. Chyba nie jest to dostawiacz nogi bo zdarzało mu sie tez w pomocy grać. Teraz czekac tylko na innych, jakiś reprezentant Peru ponoć jest po słowie. Też ofensywny gracz, dobrze że ta formacje wzmacniamy bo jest w niej wiele luk.

 

Vami też chciałem właśnie spytać moje Bośniackie źródła ale widze że sa te same :keke:

Odnośnik do komentarza

Kolejne opinie:

 

Alen Skoro is a bad player there is no doubt about it.He couldnt score goal even if he shoots from 5 meter distance

 

Škoro... He is nothing... He is only able to make fans nervous... But who knows... When he started to play for Rijeka, he scored few goals... But soon after it was clear he is rubish...

Odnośnik do komentarza

Strasznego pecha ma Jaga do napastników. Arifović to kompletne nieporozumienie, ten Czech się w sumie całkiem nieźle zapowiadał, tak przynajmniej mi się wydawało, ale jednak jakoś się nie wkomponował. Rodionow chyba już nie wypali i nie wiadomo co z Frankowskim. Kiepsko to widzę, bo jakby ściągnąć tą ostatnią dwójkę to by był fajny atak jak na Polską ligę, a tak to znowu będzie słabo.

Odnośnik do komentarza

Grosik będzie się odbudowywał i strzelał jak na zawołanie...

Wiele kasyn w Białymstoku? :roll:

 

Jagiellonia wypożyczy Grosickiego

źródło: Gazeta Wyborcza

 

Dziś do Białegostoku przyjechał Kamil Grosicki. 20-letni pomocnik miał trafić do Jagiellonii już latem, ale po wielu zawirowaniach piłkarz podobno ponownie podpisał kontrakt z jednym z zespołów z ligi szwajcarskiej. - Okazuje się, że nic takiego się nie stało i chcemy wypożyczyć go z Legii, której jest piłkarzem - mówi Cezary Kulesza, jeden z właścicieli Jagiellonii zajmujący się w klubie sprawami sportowymi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...