Skocz do zawartości

Praca


xemi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz pokazać dużemu gronu odbiorców swoją twórczość. Masz swobodę pisania i mówienia o sporcie.

 

Nie zwlekaj ani chwili, tylko przyłącz się do nas!

 

Co oferujemy?

 

* możliwość tworzenia największego portalu sportowego w Wielkopolsce,

* pomoc w realizowaniu wszelkich pomysłów,

* możliwości rozwoju oraz promocji nazwiska,

* wystawiamy legitymacje prasowe i pomagamy w zdobyciu akredytacji, na poszczególne imprezy sportowe.

 

Czego oczekujemy?

 

* zaangażowania i bardzo dużych chęci,

* umiejętności bardzo dobrego posługiwania się językiem polskim,

* znajomości zagadnień dotyczących sportu w swoim mieście/regionie,

* doświadczenie w działalności dziennikarskiej jest bardzo mile widziane.

 

Kogo poszukujemy?

 

Poszukujemy newsmanów, korespondentów oraz fotoreporterów z całej Wielkopolski.

 

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie krótkiej charakterystyki swojej osoby oraz opisane wcześniejszych dokonań na adres: wspolpraca@echasportu.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

W e-mailu proszę zamieścić adnotację:

 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez pracowników Echasportu.pl zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych".

 

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Stronę wcześniej pisałem o robocie mojego brachola w przychodni dentystycznej. Chyba im się nie spodobał, bo nie zdecydowali się go przyjąć. Powiedziałem mu że też tam pójdę i... dostałem się :D Na razie zapoznaję się z zakresem moich obowiązków, a szef w ogóle nie pokojarzył mnie z bratem. Mam swoją teorię na temat nie przyjęcia go do tej pracy. Zapewne nie spełniał wymogów że tak powiem higienicznych :D Taki brudas i śmierdziel jak on nie znajdzie sobie pracy póki nie zacznie bardziej dbać o siebie. Ja z kolei czuję dużą ulgę, bo szef powiedział mi że zostałem przyjęty, nawet ciuchy do roboty już mi zamówili.

Odnośnik do komentarza
Stronę wcześniej pisałem o robocie mojego brachola w przychodni dentystycznej. Chyba im się nie spodobał, bo nie zdecydowali się go przyjąć. Powiedziałem mu że też tam pójdę i... dostałem się :D Na razie zapoznaję się z zakresem moich obowiązków, a szef w ogóle nie pokojarzył mnie z bratem. Mam swoją teorię na temat nie przyjęcia go do tej pracy. Zapewne nie spełniał wymogów że tak powiem higienicznych :D Taki brudas i śmierdziel jak on nie znajdzie sobie pracy póki nie zacznie bardziej dbać o siebie. Ja z kolei czuję dużą ulgę, bo szef powiedział mi że zostałem przyjęty, nawet ciuchy do roboty już mi zamówili.

To zes wykolegowal brata;)

Gratulacje i powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Stronę wcześniej pisałem o robocie mojego brachola w przychodni dentystycznej. Chyba im się nie spodobał, bo nie zdecydowali się go przyjąć. Powiedziałem mu że też tam pójdę i... dostałem się :D Na razie zapoznaję się z zakresem moich obowiązków, a szef w ogóle nie pokojarzył mnie z bratem. Mam swoją teorię na temat nie przyjęcia go do tej pracy. Zapewne nie spełniał wymogów że tak powiem higienicznych :D Taki brudas i śmierdziel jak on nie znajdzie sobie pracy póki nie zacznie bardziej dbać o siebie. Ja z kolei czuję dużą ulgę, bo szef powiedział mi że zostałem przyjęty, nawet ciuchy do roboty już mi zamówili.

To zes wykolegowal brata;)

Gratulacje i powodzenia:)

Przed pójściem tam zakomunikowałem mu że idę na rozmowę tam gdzie on był. Życzył mi powodzenia, chyba nie wierząc w ogóle że mi się uda ;)

Odnośnik do komentarza
A ja niedługo wracam do Polski i będę szukał pracy jako nauczyciel angielskiego, nawet spróbuję się może na jakimś kursie wakacyjnym, jeżeli będzie zapotrzebowanie na nauczycieli. Zobaczymy :)

Na anglistów zapotrzebowanie jest ogromne, przynajmniej w moich stronach :)

Odnośnik do komentarza
PS> Zna ktoś jakieś dobre pośrednictwa pracy w dolnośląskim, jakieś dobre portale, inne sposoby?

Szukasz czegos konkretnego, czy po prostu pracy? :>

 

Najkonkretniej to bym się teraz złapał niemal wszystkiego, ale na chwilę obecną preferowałbym lekki handel (elektronika, art. sportowe, sprzęt komputerowy, fotografia, etc.). Na budowie wytrzymałem jeno niecały rok - to nie dla mnie mimo zacnej płacy.

Odnośnik do komentarza

Smetek - pojęcia nie mam o jakiej uldze piszesz. Ulga rodzinna na jedno dziecko, w 2008 wynosi 1173,70 zł - odliczane od podatku. Kwota ta się nie zmniejsza, może być jedynie ograniczona do wysokości należnego podatku (logiczne: z Urzędu Skarbowego nie dostaniesz większego zwrotu niż zapłacony przez ciebie podatek).

 

arubaluba - co do tego czy jest to kwota netto (czyli po odliczeniu ZUS i kosztów uzyskania przychodu) czy brutto (po odliczeniu tylko kosztów uzyskania przychodu) są spory pomiędzy US a podatnikami :) Jednak Ministerstwo Finansów stoi na stanowisku, że jest to kwota brutto, czyli jedynie po odliczeniu kosztów.

 

Jeżeli więc Twój dochód w 2008 będzie mniejszy niż 3091,49 zł to Twoi rodzice będą mogli skorzystać z ulgi w postaci odliczenia od podatku kwoty 1173,70 zł.

Odnośnik do komentarza

Co byście polecili 18-letniemu przyszłemu studentowi jako pracę wakacyjną? Potrzebuję coś tylko na wakacje, gdyż na 95% od sierpnia będę uczył języka angielskiego, ale nie chciałbym przebimbać całego lipca i sierpnia w Polsce nic nie robiąc. Może zgłosić się do pracy w Sphinxie czy gdzieś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...