Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze,że mnie Chada po "powrocie" się podobał z rapem. Proceder był całkiem niezłą płytą. Jakoś przeszedł mi zapał po "kibicuję złodziejom" i śmiesznych zaczepkach, po których został zjedzony przez popowca. (Dobry motyw Chałwa zjedzony :P). Ja osobiście jeśli chodzi o czerwiec to wyczekuję Racy i Prysa. (16,20.06) :)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie płytę Antone'a "Prawo Talionu". Mimo niezbyt fajnej okładki zawartość na płycie moim zdaniem jest naprawdę niezła. Przede wszystkim płyta świetna brzmieniowo, bity bardzo basowe, bangerowe, czasem z pogranicza dubstepu, ale taże mejscami nawet dancehallowa. Dość duża rozbieżność, ale wychodzi świetnie, a produkcje z rąk Bejotki (autora świetnego remiksu "Pan Śmieć" Bonsona) czy PMX-a (myślę, że każdy zna jego oryginalne produkcje), jednak głównym producentem płyty jest Millera. Jednak głównie powinna interesować warstwa tekstowa i wykonanie Antone'a. Jakiejś tam rewelacji nie ma, ale dobrze się komponuje z bitami. Na płycie gościnnie m.in. Verte i One Man Army (kawałek

, przedstawiciele bardziej dancehallowi Marika, Blackout JA (Jamajka), Mesajah (Natural Dread Killaz) czy Rastamaniek (Jasna Liryka). Gości jest jednak o wiele więcej. Fajna, różnorodna płyta, ale pewnie niewielu ją sprawdzi.
Odnośnik do komentarza

Myślę,że Bisz po raz kolejny udowodnił,że,gdy wyda swoją płytę to może zmieść całą scenę. Niezwykłe. TeT też na swoim normalnym - wysokim poziomie, który trzyma na większości trackach do,których nagrał swoje zwroty od Lotu 2011. ;). Do Ciry się nie wypowiadam,bo nie słucham jego innej twórczości ;)

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw czy ktoś z was interesuje się Wrocławską sceną.

 

Ja obserwuje jej rozwój od 2000 roku i ciągle jestem pozytywnie zaskakiwany.

Wciąga mnie klimat albumów, zupełnie inny od tego co można usłyszeć w innych rejonach. Malo ulicznego rapu, mało napinki. Wrocław od zawsze stawiał na funk i widać, że teraz artyści z tego miasta zaczynają wypływać na szerokie wody.

 

Początki byly zupelnie odjechane. Genialny album Tymona "Zmyslów 5", później plyty "Obawa przed potem" Sfondu Sqnksa, plytka Sinego "Coraz bardziej Siny", do tego mnóstwo, mnóstwo epek Jota.

 

Teraz znowu dzieje się gorąco, Jot, po kilkunastu latach błąkania się w podziemiu wyszedł z legalem "Stan Równowagi" i pokazał, że tyle lat szlifowania Flow nie poszło na marne. Jak dla mnie jedne z najlepszych Flow w Polsce.

Do tego wrócił Jarosz/Roszja jako Tomasz Andersen z albumem "Wbrew Wskazówkom" pokazał, że jeżeli chodzi o koncept i produkcje to prawdziwa czołówką. Genialnie pomyślany koncept album, zdecydowanie lepszy od "Tylko dla doroslych" Ostrego. Każdy kawałek ma drugie dno, a całość nabiera rozmachu. Jeżeli ktoś nie słyszał to polecam!

 

Jeszcze rzucę hasło "Wrooclyn Dodgers". Sprawdźcie Andersena, jeżeli chcecie czegoś więcej niż ulicznego rapu.

Odnośnik do komentarza

Myślę,że Bisza nie trzeba komentować. Każdy chyba wie. :D

 

Co do tych Dissów. To spodziewałem się czegoś lepszego od Bonsona,ogółem mówiąc cienizna ze strony jednego,jak i drugiego. Mam nadzieje,że to się skończy na tych kawałkach,które zostały nagrane.

 

Tak a propo.. Polecam zapoznać się z facebookami dwóch panów:

http://www.facebook.com/SULINRAP

http://www.facebook.com/paRAPnormal

 

Beka z tych ludzi jest nieziemska. Sulin wypada w tej sytuacji na zwykłego gówniarza,na miejscu Step nie zastanawiałbym się długo i wydalił,bo hańbi wytwórnie. ;)

Odnośnik do komentarza

Bisz jakby miał lepszego producenta (np. Noon, ten duet to by było marzenie) to by był bezsprzecznie najlepszym raperem w Polsce. A tak to jego epkom ciągle czegoś brakuje.

 

Jest najlepszym raperem w Polsce, a jego nowe CD zapowiada sie pod katem produkcyjnym naprawde swietnie, wiec sadze, ze postawi kropke nad i we wrzesniu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...