Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Elabs Crew to 5 osobowy zespoł rapowy, głównie z dolnego śląska.

 

Crew składka się z trzech mc's : Graf, Ocho i W? oraz producenta: Luka Beatz. Od niedawna 5 członkiem naszej ekipy jest także Dj o kswyce Slime.

 

„Zarys” to pierwszy pełnoprawny album Elabs Crew (poprzedzony epką w 2006, mixtape'm w 2007 oraz singlem "Joint Dla Osiedli") 13 pełnych vibeu kompozycji, w całości skomponowanych z sampli wyciętych z pięknych czarnych (winylowych) płyt, na których zarapowali 100% świadomi tego co robią raperzy. Warto również podkreślić fakt, że czterej dj'e będący jedymi gośćmi na płycie, do wykonania scratchy i cutów użyli tylko i wyłącznie analogowych płyt, a nie jak to obecnie coraz częściej ma miejsce mp3.

 

Płyta ma ukazać się w formie elektronicznej jako bezpłatne mp3 oraz w materialnej na ładnie wydanym cd, w limitowanym nakładzie. Design został przygotowany przez lokalnego artystę graffiti.

 

http://elabscrew.bandcamp.com/album/zarys

 

W zasadzie to polecam tylko dzięki bardzo przyjemnej nucie, bo to o czym i jak mówią jest "zależy jak co komu leży". ;)

Odnośnik do komentarza

Z ostatnio sprawdzonych rzeczy w pamięci utkwiły i dwie

 

 

Dobry gracz. Wyczaiłem go w SnapBoxie Bisza na kanale Fandango,gdzie go polecał. Za późno,ale jak to się mówi lepiej późno,niż wcale :)

 

(tutaj trochę kontrowersyjnie)

 

Typek dla mnie troszkę śmieszny. Spina dupe,że Kraków,jak zwykle z tyłu. Moim zdaniem ma się całkiem dobrze. PeeRZet trafia do,co raz szerszej publiki i propsuje go,co raz więcej osób,a Oxon czy Eripe też wedle mnie mają się nieźle. I o ile sapy do Sulina rozumiem (:D) to tak nie wiem, o co chodzi mu z Bonsem czy HuczuHuczem. No i troszkę śmieszny w niektórych rymach jest - "Raca - nie wzbogaca" , "perełki - igiełki".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...