Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim symbolem komercyjnosci w tamtych czasach bylo UMC (dzis sie to zmienilo, przeksztalcili sie w My Music i wydaja m.in. Eldo), UMC wyciagalo najbardziej sprzedawalnych wsrod mlodziezy raperow z podziemia prosto do VIVY, co innym sie nie podobalo z roznych wzgledow. Poza tym dochodzily gale, sesje w gazetach, rap w Esce, a Polscy true raperzy traktowali to jako sprzedanie dupy. Zreszta, 18L byl hitem gimnazjow (sam ich wtedy sluchalem o ile pamietam), w tamtym czasie na scenie istnialo wielu innych raperow robiacych rap troche ambitniejszy niz smutne piosenki o milosci. Byli kojarzeni z Ascetoholix (ktorzy cos tam dzialaja, ale jednak sie rozpadli po kilku sezonach w rozkladowkach), Verba (ktora okazala sie sezonowym hitem) i Mezem (ktory dzis smiga w srebrnych leginsach na VIVIE).

No i chodzilo tez o to, ze mieli malo wspolnego ze srodowiskiem rapowym, nikt ich nie znal, wpadli na scene ze swoimi milosnymi, smutnymi piosenkami, ktorych targetem byla wiadoma grupa, no i sie wybili w krotkim czasie. Cos w ten desen ;)

Odnośnik do komentarza

Nie zauważyłem, żeby ktoś cokolwiek wspomniał o płytce Tabasko pt "Ostatnia szansa tego rapu". Wpadła mi w łapki kilka dni temu, jestem właśnie po pierwszym odsłuchu i.. bity zmiotły mnie z powierzchni ziemi :o Masakrują uszy, gwałcąc przy okazji mózg. Pierwsze odczucia odnośnie albumu bardzo pozytywne :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Premiera solowego albumu Bisza "Wilk Chodnikowy" 20 Września 2012.

Można zamawiać preodery w sklepie Fandango:

http://sklep.fandangorecords.com/index.php?route=product/product&path=60&product_id=78

 

Mam pytanie,czy ktoś ma doświadczenie z wysyłkami od Fandango. Chcę wraz z kumplem zamówić 2 sztuki,co wyjdzie łącznie 50zł. I moje pytanie,czy to wraz z kosztami wysyłki,czy trzeba i je opłacić? Strona jest strasznie uboga i nigdzie tego nie widzę,więc pytam,może któryś z was się orientuje. :)

Odnośnik do komentarza
Proszę wybrać formę dostawy.

Kurier 18,00zł

Odbiór osobisty 0,00zł

Paczka płatna z góry, ekonomiczna 6,99zł

Paczka płatna z góry, priorytetowa 7,99zł

Krok 5: Metoda płatności

 

Proszę wybrać sposób płatności.

Przelew bankowy

 

Instrukcje przelewu

 

Proszę przelać całą kwotę na podany rachunek bankowy.

 

Nr rachunku:

 

12Cali VinylShop

ul. Mielęckiego 6

40-013 Katowice

 

mBank:

72 1140 2004 0000 3102 3296 4306

 

 

Dzięki za info, zamówiłem ;] A to, co wyżej pojawi Ci się przy kolejnych fazach składania zamówienia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...