Skocz do zawartości

Rapowe Realia


Buffu

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, Pulek, sprawdz sobie od Bisza sporo rzeczy, bo koles tekstowo jest swietny. Z takich nowszych to Laikike1 - Milczmen (to TRZEBA sprawdzic), poza tym lato sie zbliza, wiec Dinal! Ostatnio premiere miala Fabryka Snow Karwana, spotkala sie raczej z cierpkimi recenzjami, mnie osobiscie sie podoba, wiec polecam sprawdzic. W tym roku z ciekawszych pozycji, to na pewno Erking z drugim Sixpackiem. Troche powazniejszej muzyki: Hukos. Polecam sprawdzic takze wszystko od Keke (pyk:

) - czuje, ze ten koles niedlugo bedzie w scislym mainstreamie.
Odnośnik do komentarza

Pulek..- od siebie polecam płytkę Jopel i Komar "To o tobie", do odsłuchu na profilu jutubowym Step Records. Kawałek z Onarem mega..

 

Kupiłem wkońcu nowego VNM'a oraz Prosto Mixtape. Fał w genialnej formie.., czekam na solo Bisza, bo BOK narobił apetytu

Odnośnik do komentarza

Widzę,że moja wizja postrzegania rapu jest bardzo podobna,jak ta Seja(nie wiem czy tak się odmienia :>)

Osobiście mnie nowa płyta Karwana też się średnio widzi,ale chłopak ma niesamowity potencjał i na pewno nie raz zaskoczy czymś mocnym.

Ogarnąłem też ostatnimi czasy LaikIke1 - Milczmen Screamdustry i to już jest porcja wybitnego rapu i mógłbym słuchać w nieskończoność.

Polecam też bardzo gorąco płytę Wizji Lokalnej - Projekt Zwiastun. Płyta to niesamowita dawka poezji,która na me uszy działa dobitnie :D.

Co do Bisza,wie ktoś,kiedy premiera płytki i gdzie można zamawiać? Grzech nie zaopatrzyć się w to.

Jeśli chodzi o mniej znanych raperów polecam też duet (mc&mc/producent) TMK Piekielny i R-Ice. :)

Odnośnik do komentarza

odsłuch Dioxa

NNFoF "Zapomnij o ulicach" feat. HuczuHucz, Erking, Żyt Toster, EMAS - krótko mówiąc fajne, premiera płyty 30 maja.

 

"Doliny Klaunów" jeszcze nie słuchałem, ale pewnie w weekend sprawdzę, a "Kodex 4" po prostu dobry, bez rewelacji moim zdaniem. Najlepiej Mes, Małpa i Pih z Chadą, odkąd mi mój pc padł to muzykę "przechowuję" głównie na telefonie i na playlistę trafiły jeszcze kawałki VNM z Sokołem i Hadesem, Trzeciego Wymiaru i Hifi Bandy.

Odnośnik do komentarza

Diox tragiczny, jak zwykle, Retrurnersi go nie ratuja, zmarnowane bity, mialkie to, marne (az przypomnial mi sie wers, o zgrozo, Mezo: jestes tak dobry jak twoj ostatni fristajl, hehe). Niestety w przypadku Kodexu bardzo podobnie, z tym, ze jednak kilku gosci dalo rade i pomimo tego, ze to najslabszy z Kodexow, nie jest zle. Mes na 60% swoich mozliwosci nagral najlepszy kawalek, co jest najlepszym opisem krazka. Niezle Gural (mam na mysli headbanging, bo raczej nie tresciowo), Malpa, VNM (chociaz to dawno nagrana zwrotka o ile wiem). Hajfi tez nienajgorzej - zaskoczenie.

NNFoF nie zawiedzie, swietni goscie, singiel petarda. Ostatnio wyszla tez producencka od duetu Voskovy, dobry numer Rasa i Tetrisa, kilka fajnych trackow, warto sprawdzic. Dolina Klaunow to przerost formy nad trescia jak wszystko ostatnio od 3W, czekam na solo Porka, jedyny sluchalny gosc, ktory oprocz pisania tekstow stworzonych do szybkiego nawijania potrafi tez zrobic cos innego na bicie. Te podspiewywania Nullo :eusa_sick:

Bisz najprawdopodobniej we wrzesniu. No i niedlugo nowy klip do VNM-a, nie jest znany tytul kawalka.

Odnośnik do komentarza

 

Świetny krążek dwóch producentów, świetni goście (m.in. VNM, O.S.T.R., Miuosh, Te-Tris) - wyjebane w kosmos bity!

 

Tracklista:

 

01. Wyjazd (Intro) feat. DJ Flip

02. Rób Powoli feat. DwaZera plus DJ Flip

03. Gdzie Jest Miłość feat. Jot

04. Złota Zasada 1

05. Tren feat. O.S.T.R.

06. Kilometry feat. MoraL / Gano plus DJ Motyl

07. Złota Zasada 2

08. Klęska feat. Pjus

09. Sezon Żniw feat. Miuosh

10. Złota Zasada 3

11. Jak To Jest feat Te-Tris / Ras plus DJ Flip

12. Wymarły Gatunek feat. Jan Wyga plus DJ Flip

13. Złota Zasada 4

14. Jest Dobrze feat. VNM

15. Wracam feat. Familia HP

16. Złota Zasada 5

17. Tłum Starego Miasta feat. Echinacea

18. Powrót (Outro) feat. DJ Flip

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...