Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to co chcą wprowadzić to jest zgodne z prawem. Już nie jeden kraj w UE próbował zakazać gry w necie i bo było to niezgodne z prawem UE o swobodnym przepływie usług. Polscy politycy chyba za bardzo nie wiedzą co to jest ehazard i uważają to za ostatnie zło. Dziwne, że sts idp są dobre, a to samo tylko wygodniej przez neta jest bardzo złe. Nie wierzę, że coś takiego wprowadzą. A jak już to szybko się wycofają z tego.

Odnośnik do komentarza

Dundee United - Rangers

Trzeci Rangersi gonią lidera Celtic i dziś powinni pokonać piąte Dundee, które osłabione kontuzjami nie powinno stawiać większego oporu gościom.

Typ: 2

Kurs: 1.85

 

SC Freiburg - TSG Hoffenheim

Mimo braku takich zawodników jak Demba Ba, Obasi czy Weiss, to i tak "wieśniacy" są faworytami będąc na fali, spróbują staranować rywala.

Typ: 2

Kurs: 1.92

 

Livorno - Inter

Spotkanie osiemnastej z pierwszą drużyną Serie A. Mimo, że Inter, a dokładniej Jose Mourinho jest skoncentrowany bardziej na grze w Lidze Mistrzów niż na rozgrywkach ligowych, to i tak mistrzowie zapewne tak łatwo nie odpuszczą w dzisiejszym spotkaniu.

Typ: 2

Kurs: 1.70

 

ako=6,04

Odnośnik do komentarza

Mecz Rangersów został przerwany z powodów pogodowych, a na betssonie znalazłem tylko coś takiego:

Jeśli Zdarzenie zostanie przerwane po wcześniejszym jego rozpoczęciu, wszystkie obstawione na nim zakłady staną się nieważne, z wyłączeniem tych, które zostały obstawione na rynkach wyznaczonych bezwarunkowo.

Mógłby mi ktoś przetłumaczyć to tak abym dowiedział się czy dostanę zwrot, czy z tego kuponu zaliczą wszystko oprócz tego spotkania i zmniejszą ako czy mi to anulują i figa z siana :D

Odnośnik do komentarza

expekt dla wszystkich:

 

Złóż zakład za 30 PLN na dokładny wynik i/lub pierwszego strzelca bramki w Lidze Mistrzów lub w Lidze Europejskiej.

Jeżeli twój pierwszy złożony zakład na powyższe zdarzenia okaże się przegrany zwrócimy Tobie stawkę zakładu do równowartości 30 PLN !

 

w sumie bez ryzyka to mozna cos zagrac prawda? Dalem 30pln na 0-0 w meczu Dynamo-Inter po kursie 8.0.

Odnośnik do komentarza

Coś na dzisiaj:

 

Hannover vs HSV

Kontynuacja 12 kolejki Bundesligi. H96 dryfuje w okolicach środka tabeli, za to HSV to jedna z najskuteczniejszych drużyn tego sezonu w BuLi. Stawiam gładkie 0:2.

Typ: 2

Kurs: 2.10

Genoa vs Siena

Dziś okropnie trudny mecz dla ostatniej w tabeli Serie A Sieny. Genoa to niewygodny rywal, grający ofensywnie, i choć tracą dużo bramek, to więcej ich strzelają. 3:0 jak ulał pasuje do tego spotkania.

Typ: 1

Kurs: 1.70

 

Falkirk vs Celtic

Tak jak wyżej, kolejne ciężkie spotkanie, tym razem dla ostatniego Falkirk. Mecz z liderem nigdy nie oznaczał pomyślnego zakończenia meczu dla outsidera. Celtic mając tylko jeden punkt nad Rangersami, musi takie spotkania wygrywać. Spokojnie 0:2 jest w zasięgu.

Typ: 2

Kurs: 1.31

 

ako=4,68

Odnośnik do komentarza

Ja na dzisiaj puściłem 3 kupony, dość ryzykowne, ale ostatnio dobrze idzie, więc można się pobawić ;)

 

nr 1:

 

Hull - Stoke

Gospodarze grają fatalnie, od początku 2009 roku ich wygrane w PRM można policzyć na palcach jednej ręki. Dodatkowo posada Phila Browna wisi na włosku i myślę, że ten mecz będzie gwoździem do trumny dla tego menadżera. Stoke to typowy ligowy średniak, najbardziej prawdopodobny jest tutaj remis.

Typ: X2

kurs: 1.45

 

Chelsea - Manchester Utd

Nie pokuszę się o typowanie zwycięzcy, ale o określenie ilości goli. W meczach pomiędzy CFC, a MU liczba goli pada 'w kratkę'. Niemal co drugi mecz mamy over 2,5, a że ostatnie spotkanie w lidze to zwycięstwo 3-0 Manchesteru, to... ;)

Typ: under 2,5

kurs: 1.72

 

Valencia - Zaragoza

Valencia znajduje się ostatnio w niezłej dyspozycji, a w dodatku jest wciąż niepokonana na własnym boisku. Wrażenie nieco psują 3 remisy i zaledwie 1 zwycięstwo, więc dzisiaj idealna szansa na 'przełamanie', bo Saragossa na wyjeździe zdobyła dotychczas zaledwie punkt. Easy bet ;)

Typ: 1

kurs: 1.50

 

Inter - Roma

Trzeba coś pisać? Inter nie ma w kraju absolutnie żadnej konkurencji, a tym bardziej Mediolańczykom nie powinni postawić się słabujący w tym sezonie Rzymianie. Bardzo wątpliwe byśmy mieli tu do czynienia z jakąś niespodzianką, a kurs na Inter przyzwoity :)

Typ: 1

kurs: 1.60

 

ako=5,99

 

Pozostałe 2 kupony:

2)

Genoa - Siena typ:1, kurs:1.70

Twente - Ajax typ:X, kurs:3.20

Racing Santander - Ath Bilbao typ:1, kurs:2.25

Lille - Bordeaux typ:2, kurs:2.70

ako=33,05

 

3)

BATE Borysów - Homel typ:1, kurs:1.80

Falkirk - Celtic typ:2, kurs:1.25

Genoa - Siena typ:1, kurs:1.70

Werder - Borussia typ:1, kurs:1.70

Liverpool - Birmingham typ:1, kurs:1.30

ako=8.45

Odnośnik do komentarza

SZU typ na Valencię dobry, bo Saragossa ma duże problemy z kontuzjami [kontuzjowani: Diogo, Luccin, Braulio, Uche, Kevin, Obradovic, Pennant i Arizmendi]. Ja od siebie polecam 2 typy z A1: Sisley + Macerata. Niestety analiz chyba nie będzie :/ Ciągle czekam na wystawienie kursów na KMŚ w siatkówce i może wtedy napiszę coś więcej :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...