Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Pieniądze, które mi się już kończyły, zostawiłem sobie na dzień dzisiejszy :) :

 

Odense BK - Genoa - Genoa w tym sezonie gra jedną z najofensywniejszych piłek we Włoszech. Pokonanie w pierwszej kolejce Romy to nie lada wyczyn. Jeśli dziś goście zagrają tak jak zwykli w tym sezonie, to zobaczymy kilka ładnych bramek.

2@2,33

 

Hearts - Dinamo Zagreb - To nie jest wymarzony początek sezonu dla Hearts. Serca grają bardzo słabo, poniżej wszelkich oczekiwań. Oczekuję, że goście postawią dziś kropkę na "i".

2@2,40

 

ako=5,59

 

Drugi kuponik to:

 

FK Aktobe - Werder Bremen - Rewanż spotkania, które zakończyło się wynikiem 6:3. Mimo zaliczki, Werder nie odpuści, bo jest to drużyna o kilka klas lepsza i na pewno będą to chcieli dzisiaj pokazać.

2@1,45

 

Slovan Bratislava - Ajax - Slovan pod wodzą nowego szkoleniowca, będzie próbował wszystkiego by pokonać Holendrów, za to Ajax też pragnie udowodnić swoją siłę ognia, która w ostatnich kolejkach Eredivisie nie popisała się kunsztem strzeleckim.

2@1,90

 

ako=2,76

Odnośnik do komentarza

Na dzisiaj postawiłem sobie "tasiemca" i oto moje typy:

 

Aktobe - Werder Brema 2 (1,52)

Wiadomo. Werder wysoko wygrał, ale na pewno nie pozwoli sobie na wpadkę, na takim terenie.

 

Hertha - Broendby 1 (1,55)

Wierzę, że pierwszy mecz i wynik 1:2, to wypadek przy pracy. Hertha w tym sezonie będzie chciała pokazać się w Europie i dzisiaj wygra.

 

St. Patricks - Steaua 2 (1,65)

Steaua ma takiego prezesa, że nie przepuści porażki bądź nawet remisu z irlandzkim klubem.

 

Aston Villa - Rapid W. 1 (1,27)

Pierwszy mecz? Totalne zaskoczenie. Rapid wygrał, ale AV pokazała "zęby" w ostatnim meczu Premiership, gdzie pokonała L'pool.

 

Slovan - Ajax 2 (1,95)

Tj., pisał poprzednik.

 

Zenit St. Petersburg - Nacional 1 (1,37)

Nie wyobrażam sobie, aby Zenit odpadł na tym etapie rozgrywek. Rosjanie na pewno u siebie pokażą, jak silną są drużyną.

 

Cluj - Sarajewo 1 (1,40)

Tutaj ciężko było obstawić faworyta. Cluj gra u siebie i głównie to zadecydowało.

 

AKO: 18,46

Odnośnik do komentarza

Pieniądze, które mi się już kończyły, zostawiłem sobie na dzień dzisiejszy :) :

 

Odense BK - Genoa - Genoa w tym sezonie gra jedną z najofensywniejszych piłek we Włoszech. Pokonanie w pierwszej kolejce Romy to nie lada wyczyn. Jeśli dziś goście zagrają tak jak zwykli w tym sezonie, to zobaczymy kilka ładnych bramek.

2@2,33

 

Hearts - Dinamo Zagreb - To nie jest wymarzony początek sezonu dla Hearts. Serca grają bardzo słabo, poniżej wszelkich oczekiwań. Oczekuję, że goście postawią dziś kropkę na "i".

2@2,40

 

ako=5,59

 

Drugi kuponik to:

 

FK Aktobe - Werder Bremen - Rewanż spotkania, które zakończyło się wynikiem 6:3. Mimo zaliczki, Werder nie odpuści, bo jest to drużyna o kilka klas lepsza i na pewno będą to chcieli dzisiaj pokazać.

2@1,45

 

Slovan Bratislava - Ajax - Slovan pod wodzą nowego szkoleniowca, będzie próbował wszystkiego by pokonać Holendrów, za to Ajax też pragnie udowodnić swoją siłę ognia, która w ostatnich kolejkach Eredivisie nie popisała się kunsztem strzeleckim.

2@1,90

 

ako=2,76

no i oczywiście ten lepszy kupon nie wszedł, ale jest pocieszenie w postaci drugiego kuponu, który wszedł :D

Odnośnik do komentarza

To ja daję zestaw na ligę gruzińską :P

 

FC Zestafoni - Dinamo Tbilisi X2 1.45

Oba zespoły należą do krajowej czołówki, oba są w dobrej formie. Dlaczego więc większe szanse daję Dinamu? Zestafoni nie straciło gola w 4 poprzednich meczach, ale mierzyło się wyłącznie z zespołami z dołu tabeli, przy czym ani Sioni, ani Lokomotiwowi nie było w stanie strzelić gola. Dinamo co prawda nie zagrało jeszcze meczu na wyjeździe, jednak po początkowym remisie z WIT, odniosło pewne zwycięstwa z Gagrą (2-0) i z Cchinwali (5-0). Dlatego sądzę, że X2 to całkiem rozsądna opcja.

 

Baia - Gagra X2 1.68

Gospodarze radzą sobie fatalnie na początku sezonu, z 4 meczów przegrali trzy, odnosząc jedyne zwycięstwo ze zdecydowanie najsłabszym w tej chwili Lokomotiwem. Gagra z kolei wyniki ma bardzo zbliżone, jednak osiągnęła je z silniejszymi przeciwnikami, zaś zwycięstwo osiągnęła z WIT (4:0). Dlatego wydaje mi się, że w tym wyjazdowym meczu ma troszkę większe szanse niż zespół gospodarzy.

 

Lokomotiwi - Samtredia X2 1.87

Gospodarze bez zwycięstwa w tym sezonie, jedyny remis osiągnęli w inauguracyjnej kolejce przeciw Zestaponi. Goście pierwsze 3 mecze przegrali ze ścisłą czołówką ligi, byli jednak w stanie pokonać Baię w poprzedniej kolejce. Mecz będzie prawdopodobnie bardzo wyrównany i dla mnie to remis jest najbardziej prawdopodobnym wynikiem ;)

 

Olimpi - Sioni 1 1.35

Gospodarze w dotychczasowych meczach zdobyli komplet punktów, grając z dołem tabeli. Sioni będzie ich kolejnym trofeum - dotychczas nie odnieśli zwycięstwa i trudno się spodziewać, by zdobyli je akurat na wyjeździe w Rustawi.

 

WIT - Spartaki X2 2.14

W tym sezonie "weterynarze" grają bardzo nierówno. Zrobili, co do nich należało w meczach ze słabymi Sioni i Samtredią, jednak już mecz z Gagrą przyniósł olbrzymie rozczarowanie (porażka 0-4), a remis z Dinamem również nie poprawił nastrojów. Z kolei Spartaki, po gruntownych wzmocnieniach latem, z outsidera stał się jednym z głównych kandydatów do występów w pucharach - wygrali 3 z 4 meczów (zakłóca ten obraz porażka z Dinamem, ale...)

 

AKO 13.16

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak było wcześniej ale teraz zaczynają działać mecze Video Live na bet-at-home :o (nie wyskakuje już, że transmisja w moim kraju nie może być nadawana)

Liga hiszpańska, teraz oglądam Szachtar Donieck więc ukraińska także, czy to znaczy, że nie długo wszystko zacznie już działać? :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...