Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Na dzisiaj wybrałem sobie trzy mecze (w ofercie bet-at-home):

 

Dundee United - Heart of Midlothian - okres przygotowawczy Serca oblały, wygrywając chyba tylko jedno spotkanie z amatorami, za to Dundee na swoim terenie jest niebezpieczne.

1@2,20

 

AC Milan - Juventus Turin - Juventus wygrał TIM Trophy, na którym pokonali Inter i AC Milan, który nie zdobył bodajże żadnego punktu. Juve jest w formie, czego nie można powiedzieć o Milanie.

2@2,50

 

Stade Brestois 29 - FC Metz - Po wpadce w pierwszej kolejce 0:3 z Vannes, Metz podniosło się odnosząc zwycięstwo nad Istres, odwrotnie do Stade Brestois, które pierwszy mecz wygrało, by przegrać kolejny. Szansę wydają się wyrównane, lecz ja jednak stawiałbym na Metz, ewentualnie podpierał się remisem.

2@2,55

 

ako=14,03

 

postawiłem to za 2 zł :D

zobaczymy co się stanie :)

 

 

niestety widze ze tylko Szkocka dobrze weszła, moze na dzis cos wymyslisz ciekawego :)

Odnośnik do komentarza

plaski, no niestety tylko Dundee nie zawiodło, no ale nie zawsze się wygrywa. Na dziś proponuję:

 

Celtic Glasgow - Arsenal FC - Celtic miał sporo szczęścia przechodząc do kolejnej rundy LM, za to Arsenal jest na fali po rozgromieniu Evertonu 6:1. Londyńczycy chyba wpadli w trans, z którego może być Celtom ciężko ich wytrącić.

2@1,90

 

FC Timisoara - VFB Stuttgart - Dziś VFB walczyć będzie z drużyną, która w poprzedniej rundzie wyeliminowała Szachtar Donieck, lecz Rumuni osiągnęli to dzięki bramkom na wyjeździe. Po zwycięstwie Stuttgartu nad Freiburgiem 4:2, goście wydają się jednak drużyną silniejszą i zapewne zwyciężą.

2@2,05

 

Peterborough United - West Bromwich Albion - Beniaminek podejmie kandydata do awansu. WBA po remisie 1:1 z Newcastle (które niewątpliwie jest faworytem do zajęcia pierwszego miejsca w końcowej tabeli) i zwycięstwie z Nottingham 1:0 wygląda na dość pewnego siebie przed meczem z Peterborough. Za gospodarzami przemawiać może tylko to, że ich trenerem, jest syn samego Sir Alexa Fergusona - Darren Ferguson.

2@2,35

 

ako=9,15

Odnośnik do komentarza
Celtic Glasgow - Arsenal FC - Celtic miał sporo szczęścia przechodząc do kolejnej rundy LM, za to Arsenal jest na fali po rozgromieniu Evertonu 6:1. Londyńczycy chyba wpadli w trans, z którego może być Celtom ciężko ich wytrącić.

2@1,90

 

Celtic u siebie to drużyna zupełnie inna niż Celitc na wyjeżdzie. Mało kiedy przegrywywają na własnym terenie, po za tym Boruc widać wraca do dobrej dyspozycji, w lidze zaczęli od spokojnego zwycięztwa, więc remis też jest prawdopodobny, Nie warto tego grać.

 

FC Timisoara - VFB Stuttgart - Dziś VFB walczyć będzie z drużyną, która w poprzedniej rundzie wyeliminowała Szachtar Donieck, lecz Rumuni osiągnęli to dzięki bramkom na wyjeździe. Po zwycięstwie Stuttgartu nad Freiburgiem 4:2, goście wydają się jednak drużyną silniejszą i zapewne zwyciężą.

2@2,05

 

Timisoara to nie są ogóry jak moze Ci się zdawać, po za tym grają w Rumunii, remis, a nawet zwycięztwo Poli jest prawodopobonne, nie warto tego grać.

 

Jest dużo lepszych meczy do grania.

Odnośnik do komentarza

Choćby masz to:

 

1775

Koszyce-AS Roma 2

 

1767

Dynamo Buk.-Liberec 1

 

1751

Levski Sofia-Debrecen 1

 

1732

Sheriff Tiraspol-Ol.Pireus 2

 

Kursy od 1,4 do 1,6, a we wszystkich spotkaniach jest jednoznaczy faworyt. Koszyce nie powinny sprawić żadnego problemu Romie, Dynamo Bukareszt grając u siebie jest zespołem bardzo grożnym dla każdej drużyny, a zwłaszcza dla tak słabych jak Liberec. Debrecen póki co miał spacerkowe drużyny, których nie rozbił, a Lewski to solidna ekipa, dodając fakt, że grają w Sofii faworyt wydaje się jednoznaczy. Wątpie również, aby Mołdawianiae z Tyraspolu pokusili się o jeszcze jedną sensacje. Jest jeszcze parę spotkan o dość wysokich kursach przy jednoznaczym faworycie (Fulham-Perm, Bnei-PSV czy Genoa-Odense), ale te 4 uważam za najlepsze.

Odnośnik do komentarza

Ja zastanawiam się nad takimi typami na Premier League i Eliminacje LM:

 

Sporting Lizbona - Fiorentina X 3,20

FC Timişoara - VfB Stuttgart 2 2,05

Hull City - Tottenham Under 2.5 1,78

Birmingham - Portsmouth X 3,25

Wigan Athletic - Wolverhampton Wanderers 1 1,67

Sunderland - Chelsea 2 1,55

 

Tak o, patrząc na ostatnie wyniki drużyn wybrałem sobie te spotkania, zrobię jeszcze przesiew i puszcze najpewniejsze.

Odnośnik do komentarza

plaski, no niestety tylko Dundee nie zawiodło, no ale nie zawsze się wygrywa. Na dziś proponuję:

 

Celtic Glasgow - Arsenal FC - Celtic miał sporo szczęścia przechodząc do kolejnej rundy LM, za to Arsenal jest na fali po rozgromieniu Evertonu 6:1. Londyńczycy chyba wpadli w trans, z którego może być Celtom ciężko ich wytrącić.

2@1,90

 

FC Timisoara - VFB Stuttgart - Dziś VFB walczyć będzie z drużyną, która w poprzedniej rundzie wyeliminowała Szachtar Donieck, lecz Rumuni osiągnęli to dzięki bramkom na wyjeździe. Po zwycięstwie Stuttgartu nad Freiburgiem 4:2, goście wydają się jednak drużyną silniejszą i zapewne zwyciężą.

2@2,05

 

Peterborough United - West Bromwich Albion - Beniaminek podejmie kandydata do awansu. WBA po remisie 1:1 z Newcastle (które niewątpliwie jest faworytem do zajęcia pierwszego miejsca w końcowej tabeli) i zwycięstwie z Nottingham 1:0 wygląda na dość pewnego siebie przed meczem z Peterborough. Za gospodarzami przemawiać może tylko to, że ich trenerem, jest syn samego Sir Alexa Fergusona - Darren Ferguson.

2@2,35

 

ako=9,15

No i Arsenal, VFB i WBA nie zawiodło i wszystkie ekipy zwyciężyły odpowiednio 0:2, 0:2, 2:3 :)

Odnośnik do komentarza

Ja zastanawiam się nad takimi typami na Premier League i Eliminacje LM:

 

Sporting Lizbona - Fiorentina X 3,20

FC Timişoara - VfB Stuttgart 2 2,05

Hull City - Tottenham Under 2.5 1,78

Birmingham - Portsmouth X 3,25

Wigan Athletic - Wolverhampton Wanderers 1 1,67

Sunderland - Chelsea 2 1,55

 

Tak o, patrząc na ostatnie wyniki drużyn wybrałem sobie te spotkania, zrobię jeszcze przesiew i puszcze najpewniejsze.

 

Mi Chelsea, VFB i remis w Lizbonie również weszło, jedynie Wigan zawiodło, na szczęście to puściłem jako samotny kuponik.

 

Pitto, dałeś te swoje mecze w kombinacji?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zagram tak:

 

Olympique Lyonnais - RSC Anderlecht - Osłabiony brakiem Sidney'a Govou Lyon, zmierzy się z Anderlechtem w składzie którego zabraknie dwóch podstawowych bramkarzy - Zitki i Bruzzese'a. W Olympique Benzeme zastąpił równie dobry napastnik Lisandro Lopez, który już strzelił pierwszego gola. Stawiałbym na 2:1.

1@1,50

 

Panathinaikos - Atletico Madrid - Aguero, Forlan, Simao, Reyes - to ofensywa, z którą trudno jest sobie poradzić. Aguero jest w formie, co pokazał bramką w meczu Argentyny z Rosją. W bramce stanie młody talent - Sergio Asenjo. Grecy przeprowadzili transfer Cisse, który póki co nie błyszczy. W sparingu Polski z Grecją, mózgi Panathinaikosu Karagunis i Katsuranis także nie wykazywali większej formy. Moim zdaniem Hiszpanie są stanowczo faworytami. Typuję 0:2.

2@2,40

 

Ventspils - FC Zürich - Ventspils męczył się najpierw z Dudelange a później z BATE. Ich pech, że niedawno odszedł ich trener Grigorcuks. Zurich liczy się w lidze szwajcarskiej i jest tu zdecydowanym faworytem. FCZ pokonało w poprzedniej rundzie Maribor. Mecz ten dodatkowo zostanie rozegrany na stadionie Skonto, tak więc boisko nie przemawia tak jak zresztą nic innego za zwycięstwem Ventspils. Będzie 1:3.

2@2,00

 

 

ako=7,20

Odnośnik do komentarza
Osłabiony brakiem Sidney'a Govou Lyon, zmierzy się z Anderlechtem w składzie którego zabraknie dwóch podstawowych bramkarzy

To znaczy, że Anderlecht gra dwoma bramkarzami w pierwszym składzie :D?

Co do typów to myślę, że może wejść, chociaż jak pokazał w poprzedniej rundzie Panathinaikos u siebie jest bardzo mocny.

Odnośnik do komentarza
Osłabiony brakiem Sidney'a Govou Lyon, zmierzy się z Anderlechtem w składzie którego zabraknie dwóch podstawowych bramkarzy

To znaczy, że Anderlecht gra dwoma bramkarzami w pierwszym składzie :D ?

Co do typów to myślę, że może wejść, chociaż jak pokazał w poprzedniej rundzie Panathinaikos u siebie jest bardzo mocny.

Się czepiasz ;P

Chodziło o pierwszego bramkarza i jego zmiennika, czyli Ci który grają w pierwszej drużynie :]

Odnośnik do komentarza

Dubel Salzburg + Levski wygląda dobrze. Salzburg ma spore ambicje i spore pieniądze, po słabszym początku sezonu grają coraz lepiej i mają serię 4 zwycięstw, myślę, że powinni sobie poradzić z ekipą z Izraela. Lewski też nie powinien mieć problemów z Debreczynem. Węgrzy mieli dużo szczęścia z Kalmarem, a później trafili na słabą Levadię. Levski jest mocniejszym zespołem z mocniejszej ligi i powinien odnieśćzwycięstwo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...