Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Unibet, bet365, betsafe, nordicbet

 

Wszystkie firmy polecam, ale mi najbardziej odpowiadał zawsze Unibet, w którym najdłużej grałem :)

 

PS. Na dzisiaj polecam tripelka z NBA: Blazers + Lakers + Rockets :) Najpewniejszy typ to moim zdaniem Blazers, bo u Szerszeni naprawdę źle się dzieje, zwolnili trenera, grają słabo, a jedynym zawodnikiem, który dobrze się prezentuje jest CP3, ale on sam może nie wystarczyć, a kurs bardzo dobry :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj też tradycyjnie trochę pograłem. 2 kupony za grosze, ale może coś się uda trafić :)

 

1.)

Togo - Gabon

typ: X2

kurs: 1.50

 

Grecja - Ukraina

typ: under 2,5

kurs: 1.50

 

Irlandia - Francja

typ: under 2,5

kurs: 1.60

 

Kostaryka - Urugwaj

typ: 1

kurs: 2.50

 

Rumunia (u21) - Łotwa (u21)

typ: 1

kurs: 1.30

ako: 12.56

 

Kostaryka - Urugwaj to może być bet of the day ;). Urugwajczycy zmagają się z wieloma kontuzjami i na mecz w Kostaryce mogą wyjść bez 7 podstawowych zawodników. Myślę, że warto to pograć. W meczu Grecja - Ukraina nie przewiduje wielu goli, bo sam Rehhagel stwierdził, że Hellas wyjdzie na to spotkanie z myślą o niestraceniu bramki. Podobnie może być w meczu Irlandia - Francja, gdzie obie drużyny raczej będą grały dość zachowawczo. :)

 

Edyta mówi, że chyba jednak w Urugwaju nie ma takiej katastrofy. Ja jednak zaryzykowałem ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie podobno, tylko na pewno ;)

Sam tak zrobiłem i już puściłem dubelka za 5. Może uda się obrócić w coś większego :)

Wyskakuje po wpisaniu taki komunikat: "W każdym polu należy wpisać 5 znaków. Proszę spróbować ponownie."

 

Jak dokładnie trzeba postępować aby dostać te 5 zł.

Odnośnik do komentarza

Jako, że ostatnimi czasy bukmacherska dyskusja "zaśmiecała" Marynie (Marynia i śmiecenie w jednym zdaniu :keke:) to przywrócę dyskusje w tym temacie. Dziś jest dość dobry dzień na granie, póki co polecałbym coś takiego:

 

Kupon 1:

 

Utrecht : Ajax - 2

 

Ajax jest ostatnio w wybitnej formie (Arnhem 5-1, Heereneven 5-1, Timisoara 2-1) i nie przypuszczam by Utrecht grających mocno w kratke (i to i tak zwycięstwa tylko nad niżej notowanymi rywalami) był w stanie przeciwstawić się podopiecznym Martina Jola, a kurs kuszący.

 

Ako 1,6

 

Kupon 2:

 

Ruch : Wisła - 2

 

Ako 2,2

 

Ruch nie potrafi grać z ekipami z czołówki, a drużyna Macieja Skorży za wszelką cenę będzie próbowała poprawić sobie nastrój po przegranej w derbach Krakowa. Ponadto pozostałe ekipy z czołówki ligi pogubiły punkty i Wiślacy mają szansę się oddalić, co jest dodatkową motywacją.

 

Polonia W. : Korona - 1

 

Ako 1,8

 

Syndrom Bakero powinnien dalej działać, a w Kielcach jest spore zamieszanie po zwolnieniu trenera itd. Po za tym ściany należą do Polonistów, dlatego upatruje tu ich zwycięstwa

 

Ako kuponu 4,05

 

Kupon 3

 

Fiorentina : Atalanta - 1

 

Mimo, iż Viola nie zachwyca w lidze tak samo, jak w LM, ale Atalanta radzi sobie jeszcze gorzej. Po za tym gramy we Florencji i jeśli gospodarze chcą zająć jakieś w miarę satysfakcjonujące miejsce w lidze to muszą zacząć wygrywać

 

Ako 1,53

 

Napoli : Bari - 1

 

Bari cieniuje na wyjazdach, a Napoli potyka się ostatnio jedynie na faworytach ligi, dlatego uważam iż nie powienno mieć problemów w dzisiejszym meczu,

 

Ako 1,73

 

Ako kuponu 2,7

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...