Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Z bukmacherki nie żyje, a co do siadania to i Barca kiedyś przegrała z outsiderem... Albo się gra poważnie, albo robi sobie jaja za 2 zł grając tasiemce, co kto lubi, tylko że raczej nie radzę sobie kalkulować zysków, jeśli gra się AKO rzędu 40... Typy Marcina wyglądaja ciekawie, więc warto by je zoptymalizować.

 

No ale skoro to nie jest na poważnie, to czemu tak nie robić? :]

 

Sam gram rekreacyjnie u buków, i robię to dla sportu - zakład za 2,-, nie więcej, często AKO. Nie widzę w tym sposobu na zarobek, ale chciałem zauważyć, że od chyba roku nic nie wpłacałem, a raz nawet wypłaciłem całkiem sporą jak na te nakłady kwotę. Ale to efekt uboczny, gram dla przyjemności.

Odnośnik do komentarza

Ech, Kacper, chyba za poważnie to bierzesz. Ja pokazuje trzy ciekawe wydarzenia na weekend, nikt nie musi ich grać wszystkich, ba! nikt nie musi ich grać w ogóle. W stosunku do kilku zwykłych typów tworzysz zbędną ideologię, pokazujesz swoją znajomość wyspecjalizowanego słownictwa. Wyluzuj... to tylko zabawa ;).

Odnośnik do komentarza

Lechia - Legia 2

 

Kurs od około 2.50 do 3.00

 

TYP: Singiel

 

Dlaczego? Ostatni dzwonek dla piłkarzy Skorży, nie mogą całkowicie odpuścić ligi kosztem PP, bo grają w finale z Lechem, więc łatwo nie będzie, a z tego co wiem finalista nie gra w LE, tylko następna drużyna w lidze (gdyby PP wygrał Lech). Legia musi zacząć wygrywać, a morale po 4:0 z właśnie Lechią w PP powinny pójść mocno do góry - da drużyna musi mieć też ligowe przełamanie. Mają też tą psychiczną przewagę nad Lechią. Muszą to wygrać.

Odnośnik do komentarza

Jak to w końcu jest z tym graniem w internecie?

 

http://www.forum.buk...tml#post2197872

Witam jak sie Tobet ustosunkuje sie do ustawy hazardowej w Polsce? Czy jesli przejdzie ona przez senat i przez Prezydenta i wejdzie w zycie to czy Tobet zablokuje konta wszystkim Polakom i to koniec Tobet na polskim rynku?

 

Dawid: Uprzejmie informuje, że nie mamy zamiaru wycofywać się z rynku, nadal będzie oferować nasze usługi. Działamy w oparciu o legalną licencję otrzymaną w kraju należacym do UE. Środki graczy na naszych kontach są całkowicie bezpieczne i nie mamy żadnego obowiązku współpracy z polskimi organami skarbowymi. Możemy jedynie zasugeorwać korzystanie z portfeli elektronicznych takich jak Moneybookers czy Webmoney.

 

Dawid: Tak oczywiście, Polska to nasz główny rynek docelowy, a serwis Tobet.com został stworzony specjalnie dla naszych graczy

 

Czyli mysli pan ze portefele elektroniczne nie beda mogly byc pod zadnym nadzorem kontrolowane?

 

Dawid: Oczywiście, ze nie. Moneybookers czy WebMoney to nie sa firmy bukmacherskie, dlatego tez wpłaty/wypłaty z tych portfeli nie moge byc sprawdzane

 

Dawid: Na chwile obecna nie wiemy jakie beda konkretne dzialania władz, dlatego też ciezko jest okreslic, czy wypłaty oraz wpłaty z konta bankowego beda niebezpieczne. Jezeli chodzi o portfele elektroniczne są i będą one jak najbardziej bezpieczne

 

 

Dawid: Jak już wspomniałem nasza działalność regulowana jest przez legalną licencje w wydana na Malcie. Nie widzimy wiec powodow, dla ktorych mielibysmy zawiesic nasza dzialalność.

Czyli, że jak forsa przechodzi przez MB to już jest czysta i ma się spokój? :>

Kusi powrót do internetowych zakładów :-k

Odnośnik do komentarza

Ze swej strony poleciłbym giełdę Betfair, nawet po odliczeniu 5 % zysku i tak ich kursy są w większości przypadków najwyższe na rynku.

 

Co do legalności to rządowi będzie niezwykle ciężko wymyślić coś, co skutecznie zablokuje możliwość gry u interentowych buków, gdyż zdelegalizowanie tego będzie stało w sprzeczności do prawa UE, a póki co to nawet nie ma czego rozważać, bo żadna ustawa się nie pojawiła.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio znalazłem bardzo ciekawy sposób grania, może komuś się przyda.

 

Opiera się on na tradingu na giełdzie betfair. Gdyby ktoś nie orientował się na czym polega ta giełda to tu jest filmik instruktażowy jak grać rynki "nie wygra" (rynki "wygra" są identyczne jak u innych bukmacherów): http://www.youtube.com/watch?v=AuSTZHU3-WA&feature=player_embedded

 

Owy sposób polega na tym, iż szukamy meczu względnie wyrównanych drużyn i gramy przed meczem "nie wygra" na remis, czyli że nie będzie remisu. W momencie, gdy którakolwiek drużyna zdobędzie gola kurs na remis błyskawicznie wzrośnie, wtedy stawiamy mniejszą kwotę na to, iż remis będzie i niezależnie od wyniku zyskujemy pieniądze (trzeba tak dobrać stawkę, żeby obojętnie od wyniku wygrana była taka sama). Mecze bez żadnej bramki zdarzają się rzadko, a często można się domyśleć, w których taka sytuacja może się zdarzyć. Jeśli do 45 minuty dalej będzie 0-0 można już w tym momencie obstawić remis i pogodzić się z pewnymi stratami, niektórzy polecają czekanie do 60 minuty, lecz wtedy w przypadku dalej niekorzystnego rezultatu straty rosną. Moim zdaniem sposób bardzo opłacalny, do tej pory rozegrałem tak już ok. 70-80 zdarzeń i jedynie dwa razy zdarzyło się, iż ostateczny rezultat brzmiał 0-0, a ok. 10-15 razy musiałem zamknąć rynek ze stratą.

Odnośnik do komentarza

Czasami nie jest tak różowo ze strategią Lay The Draw. Jeśli pierwszą bramkę strzeli underdog wtedy kurs na remis nie rośnie aż tak szybko. Zawsze jako zabezpieczenie można zagrać back CS 0-0 i w przypadku nie strzelenia bramki wychodzimy ze stratą z rynku MO ale zamykamy z zyskiem rynek CS. Ja jednak zdecydowanie wolę grać pre play. Jeśli chodzi o in play to tylko tenis i tutaj polecam filmik gofera który handluje w przerwie między gemami http://www.youtube.com/watch?v=W9dyhBsF30g&feature=related ładne zyski można notować także na wyścigach konnych i tutaj za przykład może posłużyć filmik pokazowy Flysky'a

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

No i dzięki genialnym decyzjom rządu z polskiego rynku zaczynają wycofywać się kolejni internetowi bukmacherzy. Póki co doszły mnie informacje o zamknięciu wszystkich kont Polaków w betway i ladbrokers, a to ponoć dopiero początek. Może teraz do kretyna Kapicy dotrze fakt, że taki haracz podatek zapłaciłby tylko debil. Jeśli PO nie wycofa się z tych kretynizmów to niedługo na polskim rynku zostaną tylko "ziemniaki" (które notabane również ledwo zipią), czyli praktycznie rynek albo upadnie, albo zejdzie do podziemia, zaiste genialne działania władz!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...