Skocz do zawartości

Plotki transferowe


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

To ja może troszke o Realu i nie tylko.

Ponoć Chelsea jest bardzo zainteresowana Drenthe.

Roberto Soldado może dołączyć do Realu Betis na zasadzie wypożyczenia.

Ponadto Blancos ponoć interesują się Mutu i Vuciniciem.

A Albert Riera z Espanyolu jest na celowniku Tottenhamu.

Odnośnik do komentarza
Dawid Janczyk nie rozegrał zbyt wielu meczów w barwach CSKA Moskwa, ale poważnie zainteresował się polskim napastnikiem Brazylijczyk Zico, trenujący obecnie Fenerbahce Stambuł, które awansowało do 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Zico marzy się, by w jego drużynie atak stworzyli jego rodak Ronaldo (obecnie AC Milan) i właśnie Janczyk! - czytamy w "Dzienniku Polsim".

 

- Coś słyszałem o takiej opcji, ale kontrakt wiąże mnie z drużyną prowadzoną przez trenera Gazzajewa. Bardzo dobrze, powiedziałbym nawet, że coraz lepiej czuję się w Moskwie i z własnej woli nie zmieniałbym otoczenia. Jeśli jednak kluby dogadają się ze sobą, to zagram w Turcji, może u boku Roberto Carlosa. Tamtejsza liga też może być atrakcyjna - powiedział Janczyk.

 

onet.pl

 

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Cesar Delgado podpisze kontrakt z Lyonem w styczniu, według oficjalnej strony klubu Cruz Azul.

 

26-letni Argentyńczyk strzelił 57 bramek i zaliczył 40 asyst w 135 spotkaniach. Gra on w meksykańskim Cruz Azul od 2003 kiedy to przeszedł z Rosario. Powołany wiele razy do reprezentacji, Delgado zagrał w finale Copa America w 2004. W tym samym roku zdobył złoty medal na olimpiadzie u boku takich zawodników jak Tevez, Mascherano oraz Lucho Gonzalez.

 

Cruz Azul stwierdziło na swojej stronie internetowej, że jest zgoda na przejście zawodnika, ale nie została podana suma transferu. Według dziennika sportowego "Esto", transfer Delgado będzie wynosił około 3 milionów euro.

Jesli to prawda, to będzie to duzo wzmocnienie naszej linii ataku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...