Skocz do zawartości

Plotki transferowe


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

Transferowe szaleństwo wokół Jerzego Dudka rozkręciło się na dobre. Tuż po tym, jak okazało się, że Polak ma ofertę z Realu Madryt, rozdzwoniły się telefony do menedżera naszego bramkarza.

- Wczoraj znów odezwała się Benfica Lizbona. Dzwonili też z Anglii, Turcji i Grecji. Uff, jest się nad czym zastanawiać - przyznaje Jan de Zeeuw, który pilotuje transfer naszego bramkarza.

 

- Real Madryt odezwał się już kilka tygodni temu, temat wciąż jest aktualny i mamy poważny dylemat: bo z jednej strony Jurek wylądowałby tam na ławce, ale z drugiej to przecież Real! - mówi de Zeeuw.

Oferta Realu jest z punktu widzenia prestiżu jest niezwykle kusząca, tyle że oznacza dokończenie kariery na ławce rezerwowych, a tego Dudek chciał za wszelką cenę uniknąć. Dlatego niewykluczone, że ostatecznie postawi jednak na Benficę Lizbona, która już przygotowała mu miejsce.

 

Więcej w "SuperExpressie"

 

:lol: To naprawdę jest zabawne. Czekam na ofertę z FC Jowisz i AC Mars :lol: .

Grunt to wywołać zamieszanie :D .

Odnośnik do komentarza
Polski bramkarz w Primera Division?

Sport/MM /09:40

To może być wydarzenie sporego kalibru. Radosław Janukiewicz, bramkarz Śląska Wrocław, otrzymał z Hiszpanii zaproszenie na testy do jednego z tamtych pierwszoligowców.

Na razie nazwa klubu pozostaje tajemnicą. Wiadomo tylko, że Janukiewicz do Hiszpanii wybiera się pod koniec miesiąca.

 

No ciekawe, ciekawe :]

Odnośnik do komentarza
Oferta Realu jest z punktu widzenia prestiżu jest niezwykle kusząca, tyle że oznacza dokończenie kariery na ławce rezerwowych, a tego Dudek chciał za wszelką cenę uniknąć.

akurat :rotfl:

gdyby naprawdę chciał grać, to już dawno odszedłby z Liverpoolu, a nie grzał ławę, ale on wolał sobie nabić funtów na koncie

teraz za to ambitnie twierdzi, że chce grać, a nie skończyć karierę na ławce...

gdzie tu logika? :-k

Odnośnik do komentarza

Pieprzycie :] Dudek ma dobrego manago, który wie, że taka informacja jak "Real chce Dudka" może nieźle nakręcić rynek i przyciągnąć potencjalnych kontrahentów. Przecież to jest coś - wygrać wyścig po zawodnika, którego chciał Wielki Real... Dudek dzięki temu może liczyć na wyższy kontrakt a manago na lepszy % ;) a w rzeczywistości Jurek wyląduje w Betisie lub innym zespole broniącym się przed spadkiem :]

Odnośnik do komentarza

Teraz może zrobić co chce a wtedy był związany kontraktem z Liverpoolem i Benitez jakoś nie palił się żeby go sprzedać. Wiadome, że z kartą na ręku ma szanse na lepsze propozycje niż by Liverpool go sprzedał, więc może i tym się kierował dokańczając kontrakt.

Może i Dudek byłby rezerwowym ale żeby nie pluć sobie w brodę przez całe życie powinien skorzystać z propozycji. Jeżeli Casillas by miał kontuzje wykluczającą go z gry na długi czas to byłaby to szansa dla niego na zrobienie czegoś wielkiego jeszcze. Od innego klubu o takiej pozycji ofert nie dostanie. Jeżeli ma ofertę z Benficki to jest to ciekawy klub, z którym można powalczyć o ciekawe cele i mieć większą szansę na grę. Jeżeli miałby zostać sprowadzony jako numer 1 to na pewno byłby to dobra decyzja o przejściu do nich.

Odnośnik do komentarza
Przez kilkanaście ostatnich dni rozmawiałem z różnymi klubami na temat mojego transferu, m.in. z: Turcji, Grecji, czy Hiszpanii. Ciągle otwarta jest też kwestia przejścia do Benfiki Lizbona. Portugalczycy mają mi dać odpowiedź do poniedziałku. Ich dyrektor sportowy wielkorotnie prosił mnie o cierpliwość. Nie ukrywam, że dla takiego klubu warto jest ją mieć. Wiele razy miałem bowiem okazję przekonać się o tym, jak wielkim zespołem jest Benfika.

 

W przyszłym tygodniu, czyli po zakończeniu sezonu w Hiszpanii, wyjaśnią się wszelkie niejasności dotyczące mojego transferu w tamtym kierunku. Mam stamtąd dwie poważne propozycje.

 

Poza tym ostatnio odrzuciłem intratną ofertę z tureckiego Trabzonsporu...

Coś mi się zdaję, że sam Dudek najchętniej odszedłby do Benfiki i byłaby to też najlepsza dla niego opcja :>

Odnośnik do komentarza

Sporo mówi się o tym, że w lipcu miałaby mieć miejsce wymiana na linii Rosenborg-Brann - na Lerkendal miałby przyjść Martin Andresen w miejsce Yssoufa Kone. Ogólnie wydaje mi się to dobrą opcją - 39letni Roar Strand już nie wyrobi zbyt wiele, Skjelbred wciąż nie może pozbierać się po wejściu stoltidisa, Tettey jest jeszcze bardzo młody i jedynym solidnym graczem środka pola wydaje się być niezmordowany Sapara, a to mało. Andresen to kapitan kadry, zawodnik w najlepszym dla piłkarza wieku (30 lat), z ogromnym doświadczeniem ligowym. Kone zaś jest niezadowolony z grzania ławy w Rosenborgu i chętnie przeniósłby się gdzieś, gdzie ma mniejszą konkurencję w ataku. Całą sprawę uprawdopodabnia odrobinę fakt, że Andresenowi kończy się kontrakt i w listopadzie byłby do wyjęcia za darmo, więc Brann nie powinno robić większych kłopotów z jego odejściem, jeśli będą mogli cokolwiek na tym zyskać.

 

Drugim potencjalnym wzmocnieniem RBK ma być skrzydłowy Lyn, Stefan Gislason.

Odnośnik do komentarza
Pieprzycie :] Dudek ma dobrego manago, który wie, że taka informacja jak "Real chce Dudka" może nieźle nakręcić rynek i przyciągnąć potencjalnych kontrahentów. Przecież to jest coś - wygrać wyścig po zawodnika, którego chciał Wielki Real... Dudek dzięki temu może liczyć na wyższy kontrakt a manago na lepszy % ;) a w rzeczywistości Jurek wyląduje w Betisie lub innym zespole broniącym się przed spadkiem :]

 

Dokładnie. O to właśnie chodzi :) . Nie wiem czy nie przesadzili z tym Realem, ale wszystko wygląda dość prawdziwie :D .

Zresztą pisałem o tym wcześniej :) . Dobra robota menago Dudka :) .

Odnośnik do komentarza
Portugalskie media informują, że Pogoń Szczecin i FC Porto doszły do porozumienia w sprawie transferu pomocnika reprezentacji Polski Przemysława Kaźmierczaka.

onet.pl

 

Podobno Porto miało zapłacic 1,4mln€ za Kazimierczaka, źródło raczej niewiarygodne

 

 

mam nadzieje ze to prawda:) jestem fanem talentu kazia obejrzalem sporo jego wystepow w portugalii i sadze ze by chlopak dal rade...moze w koncu w reprezentacji zaczalby byc wystawiany;)

 

a co do Dudka...z jednej strony to wielki Real, z drugiej mialem nadzieje ze dudzio nie po to odchodzi z liverpoolu zeby teraz grzac lawe nawet w madrycie, myslalem ze jeszcze pogra na wysokim poziomie ze dwa sezony w niezlym klubie...no ale to Real wiec sam juz nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Reyes przechodzi do Atletico

 

Paco García Caridad ogłosił w programie Intermedio w Radiu Marca, iż Jose Antonio Reyes w tym tygodniu podpisze kontrakt z Atletico. Hiszpański skrzydłowy już rok temu był bliski przejścia do ekipy Rojiblanco, lecz zdecydował się na transfer do Królewskich, którym pomógł dwiema bramkami wygrać spotkanie z Mallorcą i tym samym sięgnąć po Mistrzostwo Hiszpanii.

 

Los Blancos nie zdecydowali się na wykup Reyesa z Arsenalu, skąd został wypożyczony, ponieważ suma odstępnego była zbyt wysoka. Sam zainteresowany nie chciał wracać do deszczowej Anglii, więc przenosiny do Atletico wydają się dobrym posunięciem. Chociaż Jose nie wypowiada się na tema przyszłości, Marca dotarła do informacji, iż jeszcze w tym tygodniu dojdzie do podpisania umowy z lokalnym rywalem Realu Madryt. Kilka tygodni temu Arsene Wenger pojawił się na Vicente Calderón, gdzie negocjował transfer zawodnika.

 

Szkoda by było gdyby po tym co zrobił w ostatnim meczu musiał opuścić Real i przenieść się do lokalnego rywala. Mam nadzieję, że Real jeszcze włączy się po raz kolejny do walki o tego zawodnika i znowu Atletico zostanie na lodzie tak jak w poprzednim sezonie. Co bym się nie stało to i tak wielki szacunek dla niego.

Odnośnik do komentarza
AC Milan's number one target in the closed-season transfer market is Barcelona striker Samuel Eto'o, the Serie A club's vice-president said on Monday.

"Our primary objective for next season is Eto'o, and if the economic conditions are right we will get him, otherwise we'll stick with the team that won the Champions League plus Ronaldo," Adriano Galliani was quoted as saying on Milan's website (www.acmilan.com).

Asked for his opinion on comments made last week by Milan president Silvio Berlusconi, who said he would like to see Andriy Shevchenko return from Chelsea, Galliani replied: "The president and I have always been in agreement over the last 30 years.

"We are in constant contact. Who knows? Anything can happen".

Prawie jak "Eto'o albo śmierć..." ;]

Odnośnik do komentarza

Źródło...Wiadomo jakie :] Ale plotka to plotka ;)

 

Dudek najmniej zarobi w... Realu

 

Super Express/MS /06:30

 

 

Prawie 4 miliony euro za 4 lata gry i miejsce w podstawowym składzie. To oferta Betisu Sewilla. Najlepsza, jaką ma Jerzy Dudek.

Real Madryt proponuje Dudkowi roczny kontrakt za 750 tysięcy euro. Benfica daje 900 tysięcy, ale oba te kluby zamierzają przebić działacze Betisu Sewilla. Oferują Polakowi długi - bo czteroletni - kontrakt, który każdego roku wzbogacałby Dudka o okrągły milion euro. Propozycja Andaluzyjczyków jest więc najlepsza, ale Polak jeszcze się waha. Bo i Real, i Benfica kuszą go magią swoich wielkich nazw.

 

 

Paradoksalnie, najmniej oferuje Polakowi największy klub, czyli Real Madryt. Już wcześniej pojawiła się informacja, że jako rezerwowy "Królewskich" Dudek dostałby około 750 tysięcy euro rocznie. Niewykluczone jednak, że na ostateczną decyzję w sprawie Polaka będzie trzeba poczekać do przyszłego tygodnia.

 

 

W poniedziałek zbierze się zarząd Realu i wtedy rozstrzygnie się przyszłość trenera Fabio Capello. Włoch raczej zostanie, a to zwiększa szanse Jurka, bo to właśnie Capello jest pomysłodawcą sprowadzenia Polaka na Santiago Bernabeu.

Odnośnik do komentarza
Według doniesień "Przeglądu Sportowego", od nowego sezonu zawodnikiem Levante UD, klubu hiszpańskiej Primera Division, będzie 22-letni polski napastnik Marcin Pontus.

Były piłkarz Lecha Poznań i Pogoni Szczecin ostatnio występował w III-ligowym hiszpańskim klubie UD Horadada.

 

Do Horadady chyba wyjechalo sporo zawodnikow z Wodzislawskiej szkolki pilkarskiej, nie dziwi mnie chec angazu tego zawodnika przez pierwszoligowca, po tym jak udalo sie wzbic Glikowi, Matuszkowi, Krolowi.

Odnośnik do komentarza
Nieoczekiwany zwrot w poszukiwaniach nowego klubu przez Jerzego Dudka. W czwartek jego współpracownicy przeprowadzą rozmowy na temat jego przejścia do klubu z Premiere League. Prawdopodobnie chodzi o Bolton. - Sprawa przenosin do Benfiki Lizbona i Betisu Sewilla są już nieaktualne - mówi "Życiu Warszawy" Jan de Zeeuw, menedżer Dudka

 

- W czwartek dojdzie do rozmów z przedstawicielami jednego z angielskich klubów, to mocny zespół Premiere League, ale nie mogę zdradzić nic więcej - zdradza de Zeeuw. - Nieaktualna jest już sprawa Benfiki Lizbona i Betisu Sewilla. Działacze tych klubów nie wysłali nam żadnego sygnału - dodaje Holender.

 

Mocnym angielskim klubem, o którym mówi menedżer polskiego bramkarza jest prawdopodobnie Bolton, siódmy zespół minionego sezonu w Premiership. Bolton zagra w Pucharze UEFA i szuka zastępcy dla doświadczonego Fina Jussi Jaaskalainena, który nosi się z zamiarem opuszczenia klubu. - Jurek ma już dość siedzenia na ławce, zamierza znowu być pierwszym bramkarzem w drużynie - podkreśla de Zeeuw. To z kolei oznacza, że Dudek wciąż nie jest zdecydowany na ewentualne przejście do Realu Madryt, gdzie mógłby liczyć jedynie na pozycję zmiennika dla Ikera Casillasa. W przeciwieństwie do Benfiki i Betisu sprawa transferu do Madrytu wciąż jednak jeszcze nie upadła.

 

- Na razie mistrzowie Hiszpanii muszą uporządkować sprawy na swoim podwórku. Wciąż nie wiadomo, czy w klubie zostaną trener Fabio Capello i dyrektor sportowy Predrag Mijatović - mówi hiszpański menedżer Felix Moneo Gil, który zajmuje się ewentualnym transferem Polaka do Realu. Gil uważa jednak, że Dudkiem w Hiszpanii interesują się też trzy inne kluby. - Moim zdaniem Polak na 90 procent trafi do naszej ligi - kończy Gil.

Nie Benfica i nie Betis, ale coś innego na "B" - transferowej telenoweli z Dudinho w roli głównej ciąg dalszy... ;]

Odnośnik do komentarza
Real Madryt przeczesuje rynek transferowy w poszukiwaniu wzmocnień na przyszły sezon i znalazł już piłkarzy, którzy przyszliby, jeśli nie wypalą transfery Kaki i Cristiano Ronaldo.

 

Jak dowiedział się dziennik "AS", Predrag Mijatović, dyrektor sportowy Królewskich, spotkał się we wtorek w Tel-Awiwie z Kią Joorabchianem, głównym właściciel MSI (Media Sports Investments), która posiada prawa do sprzedaży Carlosa Teveza. Czarnogórzec negocjuje ewentualny transfer Argentyńczyka.

 

Argentyński napastnik, obecnie grający w West Hamie i mający kontrakt z tym klubem do 2010 roku, jest pożądany przez Mijatovicia i José Angela Sancheza, dlatego też możemy mieć pewność, że na pewno negocjacje w sprawie zakupu Carlosa zostaną rozpoczęte.

 

Najwięcej goli w swojej karierze, dwadzieścia, Tévez strzelił w barwach Corinthians. W minionym sezonie w 26 meczach West Hamu zdobył zaledwie siedem bramek, jednak końcówka sezonu w Anglii należała zdecydowanie do niego.

 

Byłbym jaknajbardziej za, myślę, że w Primera lepiej spisywałby się. Ale jest jedno ale, to napastnik, a kolejny raczej nie jest nam potrzebny. Chyba że sprzedaliby w końcu Cassano.

Odnośnik do komentarza

Tevez to melodia przyszłości i warto mieć go u siebie. Tylko gdzie go wystawiać jak na szpicy gra Ruud, który po ostatnim sezonie jest nie do ruszenia. Na lewej Robinho, którego pozycja też wydaje się mocna. Chyba, że po prawej stronie ale wtedy trochę trzeba było zmienić ustawienie na 1-4-3-3 coś podobnego jak gra Barca z trio Ronaldinho-Eto-Messi. A co do Cassano to przyszłości w Realu już mieć raczej nie będzie. Skoro nie mógł się dogadać ze "swoim" trenerem to chyba już nic z tego nie będzie. Trzeba go sprzedać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...