Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

 

Wielkie osłabienie Świętych, Pochettino zrobił naprawdę świetną pracę w tej drużynie i sprawił, że grali nie tylko efektownie ale i efektywnie :/. Nie bał się wprowadzać nastolatków, sprawił, że pojawiło się nagle kilku nowych reprezentantów Anglii... Może to byc świetne posunięcie dla Tottenhamu, ciekawe kto w jego miejsce przyjdzie do Southmapton :-k.

Mam nadzieję, że Southampton się nie posypię, powinni zatrzymać Lallanę i Shawa.

 

Przy tylu głodnych wilkach wokół? Wątpię.

Odnośnik do komentarza

 

 

Wielkie osłabienie Świętych, Pochettino zrobił naprawdę świetną pracę w tej drużynie i sprawił, że grali nie tylko efektownie ale i efektywnie :/. Nie bał się wprowadzać nastolatków, sprawił, że pojawiło się nagle kilku nowych reprezentantów Anglii... Może to byc świetne posunięcie dla Tottenhamu, ciekawe kto w jego miejsce przyjdzie do Southmapton :-k.

Mam nadzieję, że Southampton się nie posypie, powinni zatrzymać Lallanę i Shawa.

 

Przy tylu głodnych wilkach wokół? Wątpię.

 

Myślę, że gdyby Pochettino został to byłoby to możliwe. Teraz pewnie odejdą.

Odnośnik do komentarza

W Sotonie jest znacznie więcej łakomych kąsków niestety :/. Wanyama, Chambers, Lovren, Rodriguez, Schneiderlin... mają naprawdę fajną pakę, nienajgorszego właściciela który nie boi się wydawa kasy... gdyby pobudować to trochę i przeprowadzić lepsze transfery niż Ramireza czy Osvaldo to europejskie puchary byłyby naprawdę realne we wcale nie tak odległej przyszłości. Mam ogromny żal do Pochettino, ale trudno mu się dziwić obiektywnie rzecz biorąc. Tutaj miał obiecujący projekt, tam ma już teraz bardzo dobrą pakę (w porównaniu ze Świętymi) i wcale nie mniejszy potencjał.

Moyes był by jak znalazł do takiego klubu :) i mówię to całkiem poważnie, chyba że nie może podjąć pracy już od teraz...

To jest chyba najgłupszy post w tym temacie. To jest tak, jakby teraz miał do Evertonu wrócić Moyes.

Odnośnik do komentarza

W Sotonie jest znacznie więcej łakomych kąsków niestety :/. Wanyama, Chambers, Lovren, Rodriguez, Schneiderlin... mają naprawdę fajną pakę, nienajgorszego właściciela który nie boi się wydawa kasy... gdyby pobudować to trochę i przeprowadzić lepsze transfery niż Ramireza czy Osvaldo to europejskie puchary byłyby naprawdę realne we wcale nie tak odległej przyszłości. Mam ogromny żal do Pochettino, ale trudno mu się dziwić obiektywnie rzecz biorąc. Tutaj miał obiecujący projekt, tam ma już teraz bardzo dobrą pakę (w porównaniu ze Świętymi) i wcale nie mniejszy potencjał.

Moyes był by jak znalazł do takiego klubu :) i mówię to całkiem poważnie, chyba że nie może podjąć pracy już od teraz...

To jest chyba najgłupszy post w tym temacie. To jest tak, jakby teraz miał do Evertonu wrócić Moyes.

Nie no, nie róbmy z Southamptonu jakiejś potęgi, a z Moyesa totalnej lebiegi - to jest bardzo dobry menedżer dla ligowych średniaków i "uśpionych gigantów" typu Aston Villa, Newcastle czy West Ham. Jedyna przeszkoda jaką widziałbym w projekcie Moyes_Saints to duża rola akademii, a grande Dawid wbrew obiegowej opinii, na młodzież raczej nie stawia.

 

Nazwiska jakie się przewijają to właśnie Moyes, McClaren, Hakan Yakin (myślę, że to byłby dobry strzał i kontynuacja pracy Maurycego Pochetino), Michał Laudrup i Edward Howe z Bournemouth. Tego ostatniego chciałbym zobaczyć w Premier League, bo bardzo go cenię.

Odnośnik do komentarza

Z wymienionych nazwisk do stylu którym grają Saints najbardziej pasowałby ze znanych mi Laudrup. Zatrudnienie Moyesa to byłby powrót do futbolu z epoki kamienia łupanego, to jest przedstawiciel stylu o 180* różnego niż do tej pory grał Southampton i dlatego moim zdaniem to byłby fatalny wybór. Do wymienionych przez Ciebie drużyn (może poza Ncastle moim zdaniem) pewnie by pasował, ale nie do Świętych.

Odnośnik do komentarza

To Newcastle ma jakiś styl? :D

 

Chyba, że masz na myśli jakiś inny powód.

 

Bardziej miałem na myśli to, że mają nienajgorszą kadrę, chociaż jak się tak zastanowić to też jest sprawa dyskusyjna. Niemniej na miejscu fanów Newcastle nie chciałbym Moyesa :P.

 

Odnośnik do komentarza

9 milionów za 32-latka? Jakoś te 4 bańki są dla mnie bardziej wiarygodne :) Chyba, że prawdą jest to, co wyczytałem jeszcze gdzie indziej: że to ma być element dodatkowy do transferu Lallany.


ROTFL :lol: Teoria spiskowa położyła mnie na łopatki :lol:

 

 

10338803_912408715439699_798186375163912

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...