Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

Wyszło "ponoć" kilka rzeczy dotyczących zwolnienia Laudrupa.

Rzekomo Duńczyk miał nie panować nad szatnią, zwłaszcza nad podziałami pomiędzy graczami pamiętającym 3 ligę, grupą wyspiarzy i grupą latynosów. Do tego Laudrup miał się popisywać na treningach (nie czaję co w tym złego) różnymi zagraniami i wprawiać w kompleksy zawodników. Ostanim i tez poważnym zarzutem wobec Laudrupa jest odpuszczanie zawodnikom. Po podpisaniu długoterminowego kontraktu miał mało angazować się w klub, a po fatalnym meczu z West Hamem kompletnie olać odprawę i następnego dnia dać wolne zawodnikom.

Ciężko powiedzieć ile z tego jest prawdą, ale kto wie :-k

Odnośnik do komentarza

Felix Magath trenerem Fulham. Pierwszy spadkowicz BPL już znany. ;)

Niekoniecznie. Magath coś tam jednak osiągnął z Wolfsburgiem i Bayernem.

Inną kwestią jest to, że dla tego pana sieczas zatrzymał w miejscu jakieś 15 lat temu i chciałby grać taką piłkę jak wtedy. Ale może w Anglii to nie biedzie wielką przeszkodą.

Odnośnik do komentarza

Sorry chłopaki, używałem iPada swojej kobiety a ona ma włączony ten cały korektor i nie wiadomo co mi zmieniło w tej wypowiedzi.

 

Chodziło mi (pisze na trzeźwo), ze gorzej na Fulham być nie może. Rene był słabiutki, choć znów media próbowały wyrzeźbić byłego asystenta SAF jako przewspanialego menadżera.

 

W Fulham trzeba kogoś kto złapie wszystkich za mordę, a Magath ma taka umiejętności. Problem niestety nie tkwi w samym menadzerze, ale w zawodnikach. Mecz z United pokazał, ze Fulham grać potrafi, ale gra tak raz na 10 spotkań. IMO dodatkowo Felix ma lepsza reputacje, aniżeli Jol czy Rene.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego Leicester nudny? Po golu dla gospodarzy leci Kasabian, więc wspaniały klub :)

Tego nie wiedziałem, ale... po prostu z Leicester nie mam żadnych skojarzeń, to takie Burnley albo Barnsley dla mnie, żadnych dużych sukcesów w przeszłości, żadnego meczu który bym pamiętał, nijaka nazwa i nijaki herb. :) Może teraz jednak dzięki Kasabianowi zwrócę na nich uwagę :)

Odnośnik do komentarza

 

Dlaczego Leicester nudny? Po golu dla gospodarzy leci Kasabian, więc wspaniały klub :)

Tego nie wiedziałem, ale... po prostu z Leicester nie mam żadnych skojarzeń, to takie Burnley albo Barnsley dla mnie, żadnych dużych sukcesów w przeszłości, żadnego meczu który bym pamiętał, nijaka nazwa i nijaki herb. :) Może teraz jednak dzięki Kasabianowi zwrócę na nich uwagę :)

 

Nie kojarzysz ich z lat 90 (Martin O'Neill u sterów)? Po tym co pisałeś o stylu Liverpoolu wnioskuję, że pamiętasz tamte lata, a wtedy to była solidna ekipa. Nawet w Europie grali ze 2 razy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Dlaczego Leicester nudny? Po golu dla gospodarzy leci Kasabian, więc wspaniały klub :)

Tego nie wiedziałem, ale... po prostu z Leicester nie mam żadnych skojarzeń, to takie Burnley albo Barnsley dla mnie, żadnych dużych sukcesów w przeszłości, żadnego meczu który bym pamiętał, nijaka nazwa i nijaki herb. :) Może teraz jednak dzięki Kasabianowi zwrócę na nich uwagę :)

 

Nie kojarzysz ich z lat 90 (Martin O'Neill u sterów)? Po tym co pisałeś o stylu Liverpoolu wnioskuję, że pamiętasz tamte lata, a wtedy to była solidna ekipa. Nawet w Europie grali ze 2 razy.

 

No niestety nie. Weź pod uwagę, że ja pamiętam Liverpool z lat osiemdziesiątych, z ery sprzed Heysel, gdyż jedynym źródłem obejrzenia ich meczów były puchary europejskie, ligę angielską to ja śledziłem poprzez maleńkie artykuliki w "Sporcie" (albo w "Przeglądzie Sportowym", sam już nie pamiętam :( ). Potem nastąpił ban i z oglądaniem zespołów angielskich pożegnałem się na długo, tym bardziej, że nawet po powrocie do rozgrywek Anglicy w meczach transmitowanych przez telewizję (czyli tych ważnych :) ) zaczęli pojawiać się dopiero pod koniec lat dziewięćdziesiątych... Sam w sumie nie wiem, kiedy w Canal+ zacząłem oglądać Premier, ale to była chyba sama końcówka wieku lub początek nowego, jakoś nie pamiętam meczów Leicester niestety. Ale dzięki Tobie to już nie jest dla mnie anonim, to "klub, który był broniony przez szu" :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...