Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

O dzisiejszym czerwonym derby: trochę to smutne było. Poza pierwszymi minutami, nasza dominacja trochę odebrała mi emocje ;) Za mało we mnie zimnego zabójcy :/

 

A tak poza tym, to jesteśmy niepokonani w 2014! Wicemistrzostwo blisko, coraz bliżej...

Odnośnik do komentarza

Liverpool ma w 34 City,a w 36 Chelsea u siebie. Te mecze mogą mocno zadecydować o tytule. Oczywiście równie ważne będą pozostałe mecze. City ma jeszcze wyjazd na Arsenal i Everton po drodze. Moim zdaniem tytuł może się rozegrać pomiędzy Chelsea,a LFC właśnie w tej 36.kolejce. Pożyjemy,zobaczymy. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałem tylko napisać, że John Stones będzie wkrótce najlepszym obrońcą w lidze angielskiej, a w przyszłości zostanie kapitanem reprezentacji Anglii. Jak żyję, nie widziałem tak grającego 19-latka na najtrudniejszej pozycji w futbolu, wygląda jak połączenie Beckenbauera z Baresim. Jestem oczarowany i spokojny o przyszłość, bo żeby go wyciągnąć z Goodison ktoś musiałby przebić kwotę, którą Ferguson zapłacił za Ferdinanda.

 

Pamiętajcie, że przeczytaliście to w tym miejscu zanim ktokolwiek go znał :profesor:

 

 

TMCL310713EVERTON-18Stones-5430988.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ogłoszono nominacje dla Młodego Piłkarza Roku w Premier League:

Ross Barkley (Everton), Aaron Ramsey (Arsenal), Luke Shaw (Southampton) i Raheem Sterling (Liverpool), Daniel Sturridge (Liverpool), Eden Hazard (Chelsea)

I Piłkarza Roku w Premier League:

pomocnik Liverpoolu Steven Gerrard, rozgrywający Chelsea Eden Hazard, pomocnik Southampton FC Adam Lallana, napastnicy Liverpoolu Daniel Sturridge i Luis Suarez i pomocnik Manchesteru City Yaya Toure

Odnośnik do komentarza

A jakie macie przewidywania mistrzowskie? Najlepszą sytuację ma Liverpool, ale boję się, że taka presja:

 

 

10167951_10152413068512238_4518505433463

 

 

może im spętać nogi i z Norwich lub Crystal Palace stracą punkty. Tym bardziej, że po raz pierwszy zagrają bez Hendersona, to dla The Reds będzie nowe doświadczenie. Z drugiej strony, Chelsea ma Atletico na rozkładzie... Piękny finisz ligi, piękny :)

Odnośnik do komentarza

Ja oczywiście liczę na geniusz Mourinho. Jeśli on nie zatrzyma Liverpoolu to nikt tego nie zrobi może zrobi to Tony Pulis :) Zapewne wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce (podejrzewam, że to samo czeka nas w walce o utrzymanie), a wtedy los figlarz weźmie nas w obroty i zatańczy kankana.

 

A co do tych najlepszych młodych zawodników - gdzie Januzaj? xd

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie smuci absencja Januzaja ale też trochę nie dziwi. Aaron Ramsey który jest w tym sezonie kontuzjowany od... łojezu i jeszcze trochę a zagrał więcej minut niż Januzaj, zwyczajnie za mało grał na nominację. Zgodnie z polityką stawiania na młodzież stosowaną przez Manchester United Moyes od paru miesięcy kisi Januzaja bo, no właśnie, bo tak. Bo nie chce zmarnować jego talentu narażając go na zbyt częste występy czy coś :keke:.

 

Moim zdaniem tytuł wygra Liverpool, wstyd się przyznać, ale po cichu na to liczę. Tzn... rywalacja z City, spoko, z Chelsea, też fajnie, ale jednak im w ilości tytułów Premier League brakuje sporo. Rywalizacja z Liverpoolem - to jest coś, piękny kawał historii, z przyjemnością bym zobaczył jak ktoś kompetentny prowadzi United w przyszłym sezonie i walka o tytuł rozstrzygałaby się między tymi dwoma klubami :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...