Skocz do zawartości

Arsenal Londyn


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno to co leci w c+ sport, plus LM, plus obszerne skroty meczow (fakt to nie jest caly mecz). Dokladnie nie wiem ile tego jest (zapewne dla ciebie jest to bardzo mala liczba ktora pokazuje ze nie powinienem wypowiadac sie na temat gry zawodnikow jak i calego Arsenalu).

Na tej podstawie sadze ze Hleb rozegral wiecej dobrych spotkan niz 10 i na pewno nie wmowisz mi ze nie mam racji. Napisales jeszcze ze przez dwa lata strzelil dwie bramki. FF tez strzela bardzo malo bramek, a jednak byl wybrany obok CR do najlepszych zawodnikow mlodego pokolenia w Premiership.

Odnośnik do komentarza

Forn, jeśli 4-5-1 to naprawdę IMHO Robin się nie nadaje na tego jedynego napastnika... I wydaje mi się że trójka Hleb- Rosa- Fabregas po prostu nie może grać razem... (ładnie to wygląda, ale gdzie efektywność??). Mimo wszystko wydaje się, że ten sezon nie musi być stracony.. :)

Odnośnik do komentarza
Forn, jeśli 4-5-1 to naprawdę IMHO Robin się nie nadaje na tego jedynego napastnika...

 

No wiem, tylko co wtedy z Robinem ?

 

I wydaje mi się że trójka Hleb- Rosa- Fabregas po prostu nie może grać razem... (ładnie to wygląda, ale gdzie efektywność??)

 

Ekhm, a który zawodnik Arsenalu jest efektywny ?

 

Msmichal, sorry nie chce mi się kontynuować tego wątku, specjalnie zapytałem parę osób ze strony Arsenalu, ile meczów dobrych rozegrał w Arsenalu Hleb, to nikt nie powiedział, że więcej niż 10. Zapewne oni wszyscy też nienawidzą Arsenalu i są uprzedzeni do Alexa.

Odnośnik do komentarza
Msmichal, sorry nie chce mi się kontynuować tego wątku, specjalnie zapytałem parę osób ze strony Arsenalu, ile meczów dobrych rozegrał w Arsenalu Hleb, to nikt nie powiedział, że więcej niż 10. Zapewne oni wszyscy też nienawidzą Arsenalu i są uprzedzeni do Alexa.

Masz coś na potwierdzenie tych słów?

Odnośnik do komentarza
Msmichal, sorry nie chce mi się kontynuować tego wątku, specjalnie zapytałem parę osób ze strony Arsenalu, ile meczów dobrych rozegrał w Arsenalu Hleb, to nikt nie powiedział, że więcej niż 10. Zapewne oni wszyscy też nienawidzą Arsenalu i są uprzedzeni do Alexa.

Widocznie tworzycie zgrana pake ;)

Odnośnik do komentarza

Jako kibic Man U musze ocenic transfer Hleba za bardzo udany (z naszego punktu widzenia) ;)

 

Nie ma sie co biesic. Generalnie kupowanie grajkow z Europy Wsch. jest wielka loteria.Albo bedzie gral jak Sheva w Milanie albo jak Rebrov w Spursach. W sumie chyba najmniej klopotow jest z graczami z Czech.

Odnośnik do komentarza
No jak to co? Dajemy go na lewe skrzydło zamiast Rosickiego smile.gif

 

Ale ja lubię Rose :[. To może na prawe skrzydło jak w Holandii zamiast Eboue ? (ale ja kurde, lubię Eboue :[). Wydaje mi się, że w tym sezonie skład będzie tak często zmieniany, że sami nie będziemy wiedzieli czy gramy 4-4-2 czy 4-4-1-1 :>.

 

Msmichal, naprawdę kończę, idę przykładem Profesora i nie kopie się z koniem. No bo sorry, jak możemy poważnie dyskutować skoro twierdzisz że Joe Cole gra beznadziejnie w Chelsea, a Hleb grał dobrze w Arsenalu ?

Odnośnik do komentarza
Msmichal, naprawdę kończę, idę przykładem Profesora i nie kopie się z koniem. No bo sorry, jak możemy poważnie dyskutować skoro twierdzisz że Joe Cole gra beznadziejnie w Chelsea, a Hleb grał dobrze w Arsenalu ?

Champions League Round 3 Leg 1

 

Sparta Prague 0 Arsenal 2

 

Fabregas 72, Hleb 90

 

Ciesze sie z kolejnej bramki Hleba, bo tym samym udowania sowja wartosc rzeszy "fachowcom" ktorzy juz dawno go skreslili. Mam nadzieje ze jeszcze nie raz utrze im nosa swoja gra.

 

Forn, ty i tak zawsze wiesz lepiej wiec rozmowa z toba nie ma dalszego sensu. Ja nie twierdze ze Cole gra/gral beznadziejnie w Chelsea tylko twierdze ze Mourinho nie wykorzystuje w pelni jego potencjalu (czego dobrym przykaldem byl dzisiejszy mecz z Reading gdzie Cole nawet trawy nie powachal). Wracajac jeszcze do Hleba to na pewno rozegral wiecej niz 10 dobrych spotkan w barwach Arsenalu. Jesli by tak nie bylo to Wenger na pewno by go odsuna od skladu. Ty i twoi koledzy z forum Arsenalu wiecie lepiej od Wengera wiec tak jak napisalem w pierwszym zdaniu, dalsza rozmowa z toba nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
To nie kto inny tylko Mourinho oszlifowal talent Cole'a. To dzieki Portugalczykowi wychowanek Młotów czarował całą Anglię i nie tylko. No, ale to nie Jose jest sprawcą nagminnych kłopotów ze zdrowiem swojego skrzydłowego...

 

 

Cole został ściągnięty do Chelsea nie jako zawodnik z CA 30 i PA 190 tylko w momencie, kiedy grał najlepsze mecze w karierze. A w The Blues świetnie kierował ziewaniem z ławki ... dopiero ostatnio dostawał więcej szans.

Odnośnik do komentarza

To nie temat o Chelski, ale chyba co niektorzy zapominaja o pewnych faktach. Cole jeszcze w WHU byl bardziej postrzegany jako rozgrywajacy i co lepsze - wcale nie byl uwazany za wielki talent, wystarczy popatrzec na kwote jaka zaplacili Niebiescy za niego. TO nie kto inny tylko Mourinho zrobil z niego swietnego skrzydlowego. Proponuje przesledzi losy Joe, bo jeszcze do przyjscia Mourinho niektorzy mowili, ze to zmarnowany talent...

Odnośnik do komentarza
A ja od poczatku mowilem ze Hleb to nieudany nabytek wiec jest nas juz cala zgraja.

Całe stado niemalże ;)

 

Ani Hleb, ani J.Cole to nie są skrzydłowi. Tyle że Hleb grał słabo, gubił piłki, nie potrafił przyjąć, miotał się po boisku. Cole w Chelsea to już nie uśmiechnięty chłopaczek, który kiwał wszystkich na treningach kadry. To kawał chłopa (siłownia robi swoje), który miał pecha, że trener go nie widział w składzie. Co nie przeszkadzało mu grać naprawdę nieźle kiedy nadarzyła się okazja. Porównaj sobie jak grali, a potem coś napisz.

Odnośnik do komentarza
To nie kto inny tylko Mourinho oszlifowal talent Cole'a. To dzieki Portugalczykowi wychowanek Młotów czarował całą Anglię i nie tylko.

Takie zdania idealnie pasuja do Lamparda, ktorego Mourinho wykreowal na najelpszego srodkowego pomocnika na swiecie. Rola Cole'a w Chelsea nie jest tak mocna jak Lamparda. Wystarczy zobaczyc w jego statystyki, gdzie sporo spotkan zaczynal z lawki rezerwowej.

Odnośnik do komentarza
To nie temat o Chelski, ale chyba co niektorzy zapominaja o pewnych faktach. Cole jeszcze w WHU byl bardziej postrzegany jako rozgrywajacy i co lepsze - wcale nie byl uwazany za wielki talent, wystarczy popatrzec na kwote jaka zaplacili Niebiescy za niego. TO nie kto inny tylko Mourinho zrobil z niego swietnego skrzydlowego. Proponuje przesledzi losy Joe, bo jeszcze do przyjscia Mourinho niektorzy mowili, ze to zmarnowany talent...

 

 

Proponuje Ci, żebyś przestał se wymyślać te bajki, że Cole nie był postrzegany jako wielki talent, bo jedyne po czym wnioskujesz, to kwota odstępnego. I to przy Mourinho było najwięcej głosów, że zmarnował J. Cole'a, a nie za kadencji Ranieriego ...

 

 

 

@Forn - nie uważasz, że trzeba jednak było pozbyć się Fabregasa za spore pieniądze. Bo od jakiegoś czasu (koniec zeszłego sezonu i początek tego) gra trochę jakby słabo ?

Odnośnik do komentarza
Ani Hleb, ani J.Cole to nie są skrzydłowi. Tyle że Hleb grał słabo, gubił piłki, nie potrafił przyjąć, miotał się po boisku.

 

Dokładnie, i jego obecna dobra gra, nie jest wynikiem przywyknięcia do angielskiego stylu, tylko przestawieniem go na natural position.

 

@Forn - nie uważasz, że trzeba jednak było pozbyć się Fabregasa za spore pieniądze. Bo od jakiegoś czasu (koniec zeszłego sezonu i początek tego) gra trochę jakby słabo ?

 

E tam, tak jak nie można za bardzo podniecać się dobrą grą Hleba w 5 meczach, tak też nie można robić z Cesca kogoś do opchnięcia. Cesc zresztą gra słabo, ale w pierwszym meczu asystował przy golu, a w drugim strzelił gola :), więc jak najwiecej tak słabo grających:). Fakt, że Fabregas ostatnie tygodnie zeszłego sezonu miał słabsze( ale wtedy drużyna grała 2 składem i praktycznie każdy grał słabo), a z 2 meczów tego sezonu nie powinno się wyciągać aż tak daleko idących wniosków.

 

Odpowiadając krótko: nie :).

 

Zapomniałem dodać, uważam jednak, że Cesc nie powinien tak jak w poprzednich dwóch sezonach grywać po 50-60 meczów w sezonie, bo jest jeszcze na to za młody i częściej powinniśmy korzystać z Diaby'ego i Denilsona na jego miejscu (aczkolwiek, też nie za często :) )

 

 

Btw: Z wczorajszego meczu, warta uwagi akcja Clichy'ego, po której gola strzelił Cesc, mijał rywali jak tyczki, szkoda że rzadko kiedy tak gra w lidze. No i w sumie można powiedzieć, że już awansowaliśmy bo 2:0 na wyjeździe, to wynik lepszy niż się spodziewałem.

 

Btw2: Czy Hlebowi przy golu nr 2 piłka zeszła z nogi ? :D.

 

Swoją drogą ciekawi mnie co teraz zrobi Wenger. Po kontuzji wraca Eduardo i CHYBA Adebayor, więc nie ma przeszkód, żebyśmy wrócili do 4-4-2. Większość angielskich kibiców twierdzi, że tak grać będziemy, głównie za sprawą Robina, który jako target-man rady nie daje (o czym mówiliśmy), a na lewej stronie jakoś mało osób to sobie wyobraża. Ja już mówiłem, że osobiście wole 4-5-1, chociaż sam też nie wiem jak to złożyć. Jednak przy założeniu, że wrócimy do 4-4-2, rodzi się naprawdę poważne pytanie "co z Hlebem ?". Chyba po tych 5 meczach nikt nie chce go widzieć ponownie na prawej pomocy (zwłaszcza, że i prawa pomoc jest skompletowana).

 

Wydaje się, że z Blackburn wyjdziemy 4-5-1 i po przerwie będzie zmiana w stylu Eboue albo Rosicky out a na ich miejsce Dudu, wtedy Hleb przejdzie na bok pomocy a Dudu do ataku. Jednak (zakładając, że wszyscy będą zdrowi) co zrobi Arsene za dwa tygodnie ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...