Skocz do zawartości

Arsenal Londyn


Rekomendowane odpowiedzi

Forn, ale przyznasz że te koszulki sa paskudne. wygladamy w nich jak zespół 2 division wink.gif

 

Mój post z wczoraj :P.

 

"Chyba zacząłeś. Fakt robie co w mojej mocy, ale to dalej nie działa :[. A te trzecie stroje są do dupy, tak czy siak"

 

 

nie ogladalem meczow AFC, wiec ustosunkowac sie do tego nie potrafie. A co Wy na to ?razz.gif

 

Nie wiem skąd się to bierze. Tzn jeżeli ktoś uważa, że jesteśmy za słabi na mistrza to jego broszka i nic mi do tego. Chociaż np. Heitinga i ktoś tam jeszcze z Ajaxu mówił, że zagraliśmy świetnie i nie wiele zespołów na świecie dałoby nam radę. Mówiąc krótko nie ma co wyciągać, aż tak daleko idących wniosków po 5 meczach towarzyskich.

 

Wkurza mnie jednak powtarzanie tej formułki o młodym składzie. W pierwszej jedenastce poniżej 22 roku życia jest Clichy i Fabregas. Faktycznie gówniarzeria.

 

Aha no i jeszcze Rommedahl, ten to ma prawo się wypowiadać o tym, kto jest "to weak for Premier League" :P.

Odnośnik do komentarza

Onet.pl

 

30-letni brazylijski piłkarz Gilberto Silva został w środę mianowany kapitanem klubu Premier League - Arsenalu Londyn. Obejmie tę funkcję po Thierrym Henry, który w lipcu przeszedł do FC Barcelona.

W ostatnim sezonie angielskiej ekstraklasy Gilberto zastępował Henry'ego, jeśli ten nie grał w jakimś meczu. Zmiennikiem Brazylijczyka w roli kapitana będą William Gallas i Kolo Toure - zadecydował trener Arsene Wenger.

 

Hmmm... ? :-k

Odnośnik do komentarza

www.arsenal.com

 

Ars?ne Wenger has confirmed that William Gallas will captain Arsenal during the coming season.

 

The centre back, who joined from Chelsea less than a year ago, will be supported by vice-captains Gilberto and Kolo Toure on the pitch while Jens Lehmann will have a role off it.

 

Speaking to Arsenal TV Online on Thursday lunchtime the Arsenal manager outlined the reason for the change. Wenger is in charge of a very young squad this term so he needs to use every scrap of experience.

 

?[The captain] will be William Gallas,? he said. ?There will also be two vice-captains, Kolo Toure and Gilberto.

 

?I feel centre back is always the best position to lead on the pitch and it is Gallas who has more experience at the back. But Gilberto has always been a great captain and Kolo Toure has a stature too.

 

?Aswell I made a decision that I want all those experienced players, along with Jens Lehmann, to be involved off the pitch. Players like Jens and Gilberto can play the role of a club captain. They can have a very strong impact mentally on the team. I want them to take on that responsibility.?

 

[ Thursday, August 09, 2007]

 

Co uznajesz za bardziej wiarygodne źródło ? :>

 

I jeszcze do tego Milan i Inter starają się o Rosicky'ego, zły dzień.

Odnośnik do komentarza

Ehh, chyba sam do siebie piszę, ale trudno ;].

 

Kolejna świetna decyzja Wengera. Wypożyczył Djourou do Birmingham. Teraz nasz środek obrony wygląda tak:

 

Gallas, Toure, Senderos.

 

Tak to już koniec, w drużynie nie ma już więcej środkowych obrońców. Cały sezon rozegramy z TRZEMA środkowymi obrońcami. No chyba, że Wenger zacznie stawiać, Gilberto na środku obrony (co jest prawdopodobne), no albo kogoś kupi (co jest mało prawdopodobne).

 

Edit: Teraz na forum Arsenalu trwa walka, czy Song w Bastii grał na DC czy na DMC. Mi się wydaje, że na DMC, ale nie jestem pewien. Pamięta ktoś?

Odnośnik do komentarza
Ehh, chyba sam do siebie piszę, ale trudno ;].

Trudno rozmawiać z kimś, komu nic nie pasuje ;P.

 

Jak nie kupimy środkowego obrońcy, to będzie prawdziwy hardkor, na szczęście do stycznia, bo wtedy kończy się wypożyczenie Djourou.

 

Edit: Teraz na forum Arsenalu trwa walka, czy Song w Bastii grał na DC czy na DMC. Mi się wydaje, że na DMC, ale nie jestem pewien. Pamięta ktoś?

AFAIR grał na DMC, ale Wenger pewnie przesunie go na środek obrony. Song, Gilberto, Hoyte, Flamini - IMO ci zawodnicy mogą zostać przesunięci na środek obrony, z których największe szanse na to ma Gilberto i Flamini. Z całej czwórki chyba Song byłby najlepszy na tę pozycję.

Odnośnik do komentarza
ak nie kupimy środkowego obrońcy, to będzie prawdziwy hardkor, na szczęście do stycznia, bo wtedy kończy się wypożyczenie Djourou.

 

Dzisiejsza wypowiedź Wengera.

 

"He'll go back to Arsenal in six or nine months and he'll be ready for their first team it's as simple as that."

 

Czyli, zdaje się że Wenger pozwoli na przedłużenie wypożyczenia.

 

Dzięki Meler, a co ty myślisz o 4-5-1 ?

Odnośnik do komentarza

Nikt jeszcze meczu nie skomentował ;) ? Po ciężkich bojach udało nam się pokonać Fulham, a łatwo nie było bo goście juz od 1 minuty meczu prowadzili 1-0 po katastrofalnym błędzie Lehmanna. Zdobyli to, co mieli zdobyc i cala reszte spotkania mogli sie bronic. Kapitalnie w bramce rywali spisywal sie Warner bo gdyby nie on to juz po pierwszej polowie moglibysmy byc spokojni o wynik. Bardzo dobrze dzisiaj zagral Hleb (tak przez was skreślany), i nie mowie tu tylko o bramce - swietny w dryblingu, waleczny i bardzo szybki. Robin pomimo bramki slabiutko, to nie ten Holender co na przedsezonowych turniejach.

W 80 minucie sobie pomyslalem, czy Arsenal przypadkiem Odra - ŁKS nie oglądał, no i chyba się nie pomyliłem :kekeke:;)

 

BTW, Fulham pokazało jak ambitna jest druzyna po stracie bramki na 1-1. Sprowokowali przepychanke bo za wszelka cene nie chcieli pilki postawic na srodek boiska. :/

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, ostatnią rzeczą jaką teraz powinniśmy robić to się cieszyć. Zespół udowodnił, że nie poczynił zbyt wielkich postępów względem poprzedniego sezonu, bo to był wypisz wymaluj jeden z wielu pojedynków 06/07- tylko, że byliśmy jeszcze bardziej nieskuteczni (jak to możiwe to ja nie wiem). Nie można się oszukiwać, że przeogromyn babol Lehmanna wpłynął na mecz- pamiętam jak 3 lata temu graliśmy z Fulham, straciliśmy głupawego gola na początku, potem chyba karnego nie strzelił Lauren a i tak zakończyło się na spokojnym 4-1 dla nas. Tutaj 100% szanse Rosickiego (2), Hleba, Fabregasa (który nie mam pojęcia jak nie mógł dojść do tej piłki), RvP, dodając do tego niepodyktowany rzut karny na Hlebie i 2 rzuty wolne z 17 i 20 metra+ 2 gole widzimy, że mieliśmy 10 WYŚMIENITYCH sytuacji, a przecież były jeszcze strzały Rosickiego, dobitka Robina 1 strzalu Hleba, sytuacja Walcotta, kilka rzutów rożnych z których chociaż jeden powinien stworzyć zagrożenie i jedna sytuacja Bendtnera. Jak klasowa drużyna może strzelić w takiej sytuacji 2 gole ? 20 groźnych akcji i 2 gole. Przecież to jest nie do pomyślenia.

 

Trzeba zapłakać nad naszą obroną, Clichy był beznadziejny, Sagna nijaki, Toure lepszy w ataku niż obronie i prawie zaliczył samobója, Gallas wyglądał na ich tle nieźle. Ale Fulham znikąd znajdował się czasem w naszym polu karnym i oddawał strzały, na nasze szczeście strzały były do niczego, ale jakaś Chelsea czy inny Manchester w 30 minut strzeliłyby nam 3 gole i byłoby po zawodach.

 

Fajne było jednak patrzenie na Wengera, do 78 minut spoko wodza, jak to on, już miał w głowie formułkę o tym, że mamy potencjał. Jednak tak jakby w 82 minucie coś w nim pękło, zaczął skakać, drzeć się, robić piruety i jakieś inne dziwne rzeczy. Mam nadzieje, ze w końcu powiedział sobie w głowie "dość" i w końcu zacznie coś robić.

 

Warto zauważyć bardzo dobrą grę Rosickiego (poza skutecznością:P) i Hleba, który w meczach przedsezonowych, udowadniał, że grając free role na AMC może być świetny. Dzisiaj był doskonały. DO-SKO-NA-ŁY.

 

Lehmann- Poza katastrofalnym błędem, jeden pomniejszy błąd, reszte strzałów wyłapał, ale poza jednym uderzeniam Diopa nie były one groźne 5.

 

Sagna- Słabo, ale wciąż widać, że rozumie się z Eboue 5.

 

Toure- Niby słabo, ale wywalczył karnego więc wszystko wybaczam.7

 

Gallas- W obronie najlepszy.7

 

Clichy- ehh ;(. 4. Niech on już nie wrzuca.

 

Flamini- ktokolwiek ma wątpliwości, że on jest za słaby na Premiership? 4.

 

Fabregas- Tragedia, wolny, niewidoczny, mistrzowskie spieprzenie akcji z RvP i Rosickim, jak nie on, ale asystował przy golu Hleba, więc troszke wybaczam. 5

 

Rosicky- Bardzo dobrze, świetny drybling, szybkość, strzały z dystansu i ogólnie widoczny. Ale za zmarnowanie 3 sytuacji bura. 6

 

Eboue- Starał się, trochę bez głowy, ale doceniam. 6+

 

Hleb- Takiego Hleba kocham, wszystko mu wychodziło. 9

 

RvP- Słabo, rzuty wolne mu nieszły, dryblingi mu nieszły, nic mu nie szło, strzelił gola, ale z karnego. 5

 

Walcott- Starał się, ale podobnie jak Eboue bez głowy, plus świetna sytuacja w które MUSIAŁ podać do Bendtnera, a spierzył niemiłosiernie 6.

 

Bendtner- No jestem zaskoczony, naprawdę nieźle. 7.

Odnośnik do komentarza

Tia, mamy płakać z powodu wygranej :roll:.

Zgadzam się, nie wygraliśmy po pięknej grze, ale bramka stracona w pierwszej minucie nie pomogła piłkarzom Arsenalu :].

Zawodnicy na "+": Hleb, Rosicky, Walcott

Zawodnicy na "-": pozostali zawodnicy ;]

Nie ma sensu opisywać gry poszczególnych zawodników, pokrótce tylko opiszę niektórych:

Persil grał tragicznie, i gdybym mógł to zdjął bym go po pierwszy 15 minutach.

Clichy - co sięz tym chłopakiem zrobiło po meczach sparingowych? Wtedy był szybki, dobrze podawał, odbierał, dośrodkowywał, a dziś? Nie wiem czy miał choć jedno dobre dośrodkowanie :/.

Lehmann - jego błąd, który doprowadził do straty bramki - tragedia. Bronił wszystko co leciało w światło bramki, ale co z tego, skoro strzały te były na poziomie naszej pierwszej ligi? :P.

 

Forn, może czas zmienić klub do kibicowania?

;).

Odnośnik do komentarza

Niektorych rzeczy to tutaj sie juz czytac nie da. Wygrywamy bez stylu - zle. Wygrywamy w ladnym stylu - zle. Przegrywamy, remisujemy w ladnym stylu - zle. Bez stylu - zle. Nie lepiej bedzie jak ten temat sie zamknie? Dyskusja glownie idzie w jednym kierunku, psioczenia na zawodnikow jacy to oni beznadziejni i bez formy, dlaczego zagralismy tak slabo, a zwyciestwa sie nie docenia. Nie wazny styl - wazne punkty, a wy juz na poczatku sezonu potraficie skreslic swoja wlasna druzyne.

Odnośnik do komentarza
Niektorych rzeczy to tutaj sie juz czytac nie da. Wygrywamy bez stylu - zle. Wygrywamy w ladnym stylu - zle. Przegrywamy, remisujemy w ladnym stylu - zle. Bez stylu - zle. Nie lepiej bedzie jak ten temat sie zamknie? Dyskusja glownie idzie w jednym kierunku, psioczenia na zawodnikow jacy to oni beznadziejni i bez formy, dlaczego zagralismy tak slabo, a zwyciestwa sie nie docenia. Nie wazny styl - wazne punkty, a wy juz na poczatku sezonu potraficie skreslic swoja wlasna druzyne.

Generalizujesz. Ja jestem szczęśliwy, bo MY mamy 3 punkty, a np. ManU ma 1 punkt, i mam to gdzieś po jakiej grze zdobyliśmy te punkty :]. A jeśli Fornowi nie pasuje nasz styl gry, pomysły Wengera stroje etc., to niech zacznie kibicować Barcy - ładna gra, pikne stroje, no i transfery (Henry!!!!) - czego chcieć więcej? :D. EOT.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...