Skocz do zawartości

Arsenal Londyn


Rekomendowane odpowiedzi

Menedżer Arsenalu Londyn Arsene Wenger chętnie zaprosi na testy piłkarza Red Bull Salzburg Rene Aufhausera.

 

Jutro "The Gunners" rozegrają w Austrii mecz towarzyski z zespołem z Salzburga. Wtedy francuski menedżer będzie miał okazję bliżej przyjrzeć się grze 31-letniego pomocnika.

 

Aufhauser to 41-krotny reprezentant Austrii.

 

źródło: piłkanożna.pl

 

Fun anyone ?

Odnośnik do komentarza

Plotek ciąg dalszy.

 

Po odejściu Ljungberga mówi się o dwóch transferach i oba brzmią bardzo prawdpodobnie dla mnie (1 z nich w sumie jestem pewien, tak samo jak byłem pewien transferu Sagny).

 

1 transfer to Luka Modric z Dinamo Zagrzeba, ma do nas dojść za 6 mln funtów i być zmiennikiem Rosickiego na ML (zamiast Ljungberga). Transfer typowy dla Wengera bo Modric to środkowy pomocnik więc, pasuje w sam raz na nasze skrzydło. Rozmawiałem z kumplem który zna się na lidze chorwackiej i wyszło nam, że jest szybki, dobry technicznie, inteligentny, ma niezły strzał i dobrze podaje, no wypisz wymaluj Aleksander Hleb przed dojściem do Arsenalu :) . Dodatkowo ponoć świetnie rozumieją się z Eduardo "Dudu" Da Silva i Silva strzelał a on asystował. Brzmi bardzo prawdopodobnie jak dla mnie.

 

2 transferem jest znany z FMa... Angel Di Maria. Ostatnio kupiliśmy jakichś dwóch Brazylijczyków, którzy od razu poszli na wypożyczenie do Osasuny i przy okazji tego transferu miało wyjść na jaw, że Angel jest bardzo blisko Arsenalu.

 

A. Di Maria, Eduardo da Silva, Luka Modric. Panie Wenger ściągnij pan jeszcze Lauriego Dalla Valle i zacznę wierzyć, że pan w FMa grasz.

 

Edit: pomyłka mała do Osasuny poszedł Vela, dwóch Brazylijczyków zdaje się do Salamanki.

Odnośnik do komentarza
To zle ze Wenger chce wzmocnic sklad? Rozumiem ze dla ciebie to sa kiepskie transfery. Twoim zdaniem powinnismy kupowac gwiazdy z pierwszych stron gazet. Mi sie podoba taka polityka transferowa i za to cenie Wengera.

A ja wychodze z zalozenia, ze zbieranina ludzi z niemal kazdego zakatku swiata nie stworzy druzyny ;] Ja szczerze mowiac wole duze nazwiska (najlepiej, zeby byli to Brytole :P ) + wychowankowie. Poki co w United to wychodzi, oby jak najdluzej ;)

Odnośnik do komentarza
To zle ze Wenger chce wzmocnic sklad? Rozumiem ze dla ciebie to sa kiepskie transfery. Twoim zdaniem powinnismy kupowac gwiazdy z pierwszych stron gazet. Mi sie podoba taka polityka transferowa i za to cenie Wengera.

A ja wychodze z zalozenia, ze zbieranina ludzi z niemal kazdego zakatku swiata nie stworzy druzyny ;] Ja szczerze mowiac wole duze nazwiska (najlepiej, zeby byli to Brytole :P ) + wychowankowie. Poki co w United to wychodzi, oby jak najdluzej ;)

 

szczegolnie po ostatnich zakupach Latino Boys ;)

Odnośnik do komentarza
To zle ze Wenger chce wzmocnic sklad? Rozumiem ze dla ciebie to sa kiepskie transfery. Twoim zdaniem powinnismy kupowac gwiazdy z pierwszych stron gazet. Mi sie podoba taka polityka transferowa i za to cenie Wengera.

A ja wychodze z zalozenia, ze zbieranina ludzi z niemal kazdego zakatku swiata nie stworzy druzyny ;] Ja szczerze mowiac wole duze nazwiska (najlepiej, zeby byli to Brytole :P ) + wychowankowie. Poki co w United to wychodzi, oby jak najdluzej ;)

 

szczegolnie po ostatnich zakupach Latino Boys ;)

Tak, kupilismy kilku takich grajkow(mam nadzieje, ze to tylko taki jednorazowy wyskok :P ), ale wraz z nimi do kadry pierwszego zespolu weszli tacy zawodnicy jak Evans, Simpson, Gibson czy Lee Martin :)

Odnośnik do komentarza

Po 1 to a sio do tematu Manchesteru

 

po 2 to nie przesadzaj, oni mogą wejść do składu. Fakt, że zagrali w kilku towarzyskich o niczym nie świadczy. No chyba, że do składu Arsenalu weszli tacy zawodnicy jak Barazite, Randall, Rodgers, Gavin Hoyte, Song, czy Traore.

 

Btw. Bendtner ssie.

Odnośnik do komentarza
Zaczynam poważnie wątpić w twoją inteligencje.

 

Ciekawy sposob na pomiar poziomu inteligencji - im wieksza wazelina wobec Forna tym wiekszy poziom inteligencji kolega Forn stwierdza (w skali od 0 do 100 Fornow - oczywiscie 100 Fornow ma tylko Forn) ;)

Odnośnik do komentarza
To zle ze Wenger chce wzmocnic sklad? Rozumiem ze dla ciebie to sa kiepskie transfery. Twoim zdaniem powinnismy kupowac gwiazdy z pierwszych stron gazet. Mi sie podoba taka polityka transferowa i za to cenie Wengera.

 

:doh!: Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy tak chwalą politykę Wengera... Przecież to porażka.. Wcale mało pieniędzy nie kupujemy a ściągamy przeciętniaków lub jedynie piłkarzy troszkę lepszych.. Przepłacamy za mniej więcej co drugiego zawodnika,.. No chyba, że imponuje Ci kidnaping. Albo sprzedaż za bezcen największych gwiazd (to do dostaliśmy za Vieire i Henrego to jest naprawdę mało...). Uświadomcie to sobie, życie to nie FM. Kupując same talenty do niczego nie dojdziemy. Wenger wbił niektórym kibicom do głowy, że polityka MU, ostatnio Liverpoolu czy Chelsea (choć to akurat jest/był baardzo skrajny przypadek) jest zła i w ogóle szatańska. To są wielkie kluby i sprowadzają wielkich piłkarzy. Ale do cholery Arsenal to też jest wielki klub. I zasługujemy na wielkich piłkarzy.

Odnośnik do komentarza
To zle ze Wenger chce wzmocnic sklad? Rozumiem ze dla ciebie to sa kiepskie transfery. Twoim zdaniem powinnismy kupowac gwiazdy z pierwszych stron gazet. Mi sie podoba taka polityka transferowa i za to cenie Wengera.

 

:doh!: Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy tak chwalą politykę Wengera... Przecież to porażka.. Wcale mało pieniędzy nie kupujemy a ściągamy przeciętniaków lub jedynie piłkarzy troszkę lepszych.. Przepłacamy za mniej więcej co drugiego zawodnika,.. No chyba, że imponuje Ci kidnaping. Albo sprzedaż za bezcen największych gwiazd (to do dostaliśmy za Vieire i Henrego to jest naprawdę mało...). Uświadomcie to sobie, życie to nie FM. Kupując same talenty do niczego nie dojdziemy. Wenger wbił niektórym kibicom do głowy, że polityka MU, ostatnio Liverpoolu czy Chelsea (choć to akurat jest/był baardzo skrajny przypadek) jest zła i w ogóle szatańska. To są wielkie kluby i sprowadzają wielkich piłkarzy. Ale do cholery Arsenal to też jest wielki klub. I zasługujemy na wielkich piłkarzy.

 

Owszem ale chwilowo wszyscy wielcy pilkarze juz sa zakontraktowani.

Odnośnik do komentarza

Ale np. Ribery aż się prosił, żebyśmy go wzięli, ale nie, my wolimy mieć lukę na skrzydle (nie chodzi mi o Luke Modrica tylko o dziurę :) ), niż zakupić zawodnika tej klasy. A Ribery już rządzi w Bayernie.

Odnośnik do komentarza
Ale np. Ribery aż się prosił, żebyśmy go wzięli, ale nie, my wolimy mieć lukę na skrzydle (nie chodzi mi o Luke Modrica tylko o dziurę :) ), niż zakupić zawodnika tej klasy. A Ribery już rządzi w Bayernie.

Sadze, ze wiele klubow z EPL (w tym i Man U) zbyt latwo odpuscilo tego gracza - tak po cichu liczylem ze SAF po niego siegnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...