Skocz do zawartości

Centrum Football Managera


Rekomendowane odpowiedzi

"Po to żeby było" robi Morszczuk ;) Z tego co słyszę to Centrum robi bardzo dokładnie TO CO JEST POTRZEBNE DO GRY. Nie sądzę, żeby komuś, kto chce grać w porządnych ligach, przeszkadzał fakt, że barwy są nie prawdziwe, tym bardziej, że to bodaj jedyna nieprawdziwa rzecz. Jeśli komuś tak bardzo przeszkadza, to niech sobie sam zmieni. Do 08 coś było nie dopracowane to nie robiłem afery, tylko zmieniałem co potrzeba i tyle. :)

Odnośnik do komentarza

Nie widziałem tych lig, ale jeśli grałbym w ligę, gdzie połowa zespołów ma te same barwy to na pewno irytowałoby mnie to.

 

Arek, idąc Twoim tokiem myślenia to skoro dany C-O jest źle wycięty, to nie ma co się czepiać, a robić go samemu :) Poprawianie niedoróbek mija się w takiej sytuacji z celem IMO.

Odnośnik do komentarza

Na ile posiadane dane mi pozwalały to starałem się wszystkie tego typu luki uzupełniac, najgorzej sprawa ma się ze stadionami gdzie jest nieco braków [głównie w niższych szczeblach i krajach egzotycznych]

 

edyta chciała dodac, że dzięki nieocenionej pomocy użytkownika CFM powinnna poprawić się także sprawa barw klubowych :P

Odnośnik do komentarza

Karpin, tylko, że w facepackach najważniejsza jest ich jakość, czytaj: dokładne wycięcie twarzy i dopracowanie szczegółów. W tworzeniu ligowego dodatku najważniejsze jest dokładne odwzorowanie zasad, a dopiero w następnej kolejności takie szczegóły graficzne.

A w jakim dodatku do FM-a nie jest najważniejsza jakość?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Znowu ta sama historia wielkich scenowych dyskusji...

 

Zanim powstanie oficjalny polski produkt to pewnie minie trochę czasu, więc wydaliśmy nasz plik (wielka prawa Głosika), który pozwala już grać w niższych ligach (ja np. już odpaliłem sobie moją Elanę). Dla nas nasi użytkownicy są najważniejsi a dodatkowo ten plik nie jest konkurencją dla wspólnego projektu.

 

Jeżeli uważacie, że jest inaczej albo, że użytkownik powinien czekać xx tygodni, żeby sobie pograć w niższy ligach to już Wasza sprawa. Zachowajcie sobie te teorie dla siebie. A jeszcze lepiej wykorzystajcie swój czas na realizację tego wspólnego projektu a nie na bezsensowne dyskusje.

Odnośnik do komentarza

Raczej rozchodzi mu się o dodatek 3 ligi polskiej ;) Ale ja się nie znam :P

 

Po kursie 1.15 stawiam że dokładnie o tej fragment:

Dla nas nasi użytkownicy są najważniejsi a dodatkowo ten plik nie jest konkurencją dla wspólnego projektu.

 

Jeżeli uważacie, że jest inaczej albo, że użytkownik powinien czekać xx tygodni, żeby sobie pograć w niższy ligach to już Wasza sprawa. Zachowajcie sobie te teorie dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale to zagranie z niższą ligą to jak bejsbolem po jajach. Zarzuciłem swój projekt dla cmrev, Kleyo zarzucił swój projekt dla FM Zone a jakiś Wiochi sobie stwierdxa, że nie jest to zagrożenie dla wspólnego projektu (ale jakbym wydał update za 2 dni, to większości, która ściągnęła waszą prace nie będzie się chciało uruchamiać rozgrywki od nowa).

 

Co do barw to uważam, że powinny być one zrobione :| Rozumiem, że przywiązanie do barw klubowych nic wam nie mówi? Albo, że ktoś "Atlantyckim kanarkom" zajebie niebieskie stroje :roll:

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale to zagranie z niższą ligą to jak bejsbolem po jajach. Zarzuciłem swój projekt dla cmrev, Kleyo zarzucił swój projekt dla FM Zone a jakiś Wiochi sobie stwierdxa, że nie jest to zagrożenie dla wspólnego projektu (ale jakbym wydał update za 2 dni, to większości, która ściągnęła waszą prace nie będzie się chciało uruchamiać rozgrywki od nowa).

 

Ależ mi się smutno z tego powodu zrobiło. Przytulić Cię czy coś? Wysłać Ci parę eurogąbek?

 

Tak spojrzałem sobie na plan wspólnego projektu to nie wiem o co Wy tak płaczecie. Porównujecie dodatek, który ma odwzorować strukturę polskiej ligi do B klasy z dodatkiem, który aktywuje polską 3 ligę...

Odnośnik do komentarza

 

Ależ mi się smutno z tego powodu zrobiło. Przytulić Cię czy coś? Wysłać Ci parę eurogąbek?

 

Tak spojrzałem sobie na plan wspólnego projektu to nie wiem o co Wy tak płaczecie. Porównujecie dodatek, który ma odwzorować strukturę polskiej ligi do B klasy z dodatkiem, który aktywuje polską 3 ligę...

 

Chodzi o klasę. Czyli to z czym masz do czynienia jedynie w szkole...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...