Skocz do zawartości

Patch 8.02


wesol

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie to durne pytanie ale wole się upewnić.

 

Czy trzeba najpierw mieć zainstalowanego patcha 801 i potem wgrać 802 żeby wszystkie updaty chodziły i zeby chodzily poprawki z obu patchy?

Innymi slowy mowic, czy 802 zawiera opawki ktore nanosil juz 801?

 

Wystarczy, że na gołą grę wgrasz łatkę 8.0.2 - ona zawiera poprawki zawarte również 8.0.1. Nie jestem jednak pewien czy będziesz mógł w takiej sytuacji wczytać bazę danych z 8.0.1. Na pewno będziesz mógł wybrać podstawową bazę danych i tą z łatki 8.0.2.

Odnośnik do komentarza
Jeszcze jedno, rozumiem ze ostatnio sporo anomali pogodowych ale snieg w Madrycie w Hiszpani ?!(i to jeszcze w kwietniu)

http://img174.imageshack.us/my.php?image=sniegrc7.jpg

A sprawdź sobie w oknie 'Ogólne' jaka jest pogoda, bo wydaje mi sie, ze tak wygląda boisko w deszczu :>

 

EDIT: Chyba sie 'trochę' pomyliłem ;) Jednak boisko w deszczu wygląda inaczej ;P

Mialem takie boisko jak Ty(na początku października), ale temperatura była powyżej zera i w prognozach nie było słowa o mrozie czy śniegu.

Odnośnik do komentarza
Sprawdziłem pomysł Kit-a z murowaniem własnej bramki i grą na czas przez cały mecz jak na razie wyniki są dobre, choć to tylko 2 mecze , oba wygrane 4-0

przy posiadaniu piłki około 35% w drugim meczu wszystkie 4 gole strzelił mój środkowy obrońca po rzutach rożnych.

 

Mam nadzieje że SI szybko wyda jakąś poprawkę do tego patch-a bo jak narazie to jest tragedia

Proszę zrobiłem małe korekty w taksie. Gram po pierwszej bramki po chamsku na czas i tak wyglądają przeważnie statystyki:

statystyki z meczu z CSKA

statystyki z meczu Athletic

statystyki z meczu Barcą

oceny piłkarzy

Wnioski: z meczu na mecz moi grają coraz lepiej w obronie, komp gra FATALNIE aż żal patrzeć, właściwie teraz do wygrywania meczy nie trzeba żadnych wysiłków. Jeśli nie wyjdzie jakiś fix do patcha rekordy będą się sypać jak z rękawa i polska drużyna bez problemu zawojuje LM.

Za bardzo panowie z SI ułatwili grę. :( Szkoda bo podobno stawiają na realizm.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie Kit to zasługa twojej dobrej taktyki i znakomitego zgrania Atletico po paru tych sezonach. W pierwszym sezonie Realem na 8.0.2 po bramce na 1:0 na wyjeździe z Espanyolem dałem grę na czas na często, ostry odbiór, kontry a rywale grali całkiem poprawnie, stwarzając sobie groźne sytuacje po ataku pozycyjnym.

Odnośnik do komentarza
zgadzam sie z Piciem, taksa Kita jest po prostu bardzo dobra a dla zgranego zespołu przynosi wymierne korzyści :respekt:

proponuję zagrać od nowa na taksie defaultowej i po kilkunastu meczach zdać relację;

jestem ciekaw :-k

Cóż..mam i tak do roboty 3 taksy do testowania to zobaczę czy faktycznie to tylko zasługa taksy i na innych taktykach będzie to dużo bardziej inaczej wyglądać. Ale z tego co widzę na razie komp przestał być wymagającym rywalem.

Na razie ten patch bardzo mi się nie podoba. Odebrał całą radość z gry.

Odnośnik do komentarza
Zgadnij. Czy oni nie potrafią zrobić czegoś raz a dobrze?! :wacko:

 

Masa goli defensorów ze stałych fragmentów gry.

Gra po pewnym czasie staje się dosłownie banalna.

 

 

ale zastanawia mnie to ''next week '' ? jakis patch w nastepnym tygodniu ? czy jakis fix może ? bo niewiem czy zaczynać gre czy czekać dalej ...

Odnośnik do komentarza
Zgadnij. Czy oni nie potrafią zrobić czegoś raz a dobrze?! :wacko:

 

Masa goli defensorów ze stałych fragmentów gry.

Gra po pewnym czasie staje się dosłownie banalna.

 

 

ale zastanawia mnie to ''next week '' ? jakis patch w nastepnym tygodniu ? czy jakis fix może ? bo niewiem czy zaczynać gre czy czekać dalej ...

zapewne fix. ja bym poczekal.

Odnośnik do komentarza

Taki urok gry w FM-a. Chłopaki z SI co roku robią te same błędy, z roku na rok jest ich coraz więcej, nie potrafią uczyć sie na błędach. O ich podejściu do fanów tej serii mówił nie będę, bo szkoda słów.

Nie ma co trzeba wrócić do FM 2007, a nie katować sie na siłę przy niedorobionym badziewiu.

Odnośnik do komentarza
Taki urok gry w FM-a. Chłopaki z SI co roku robią te same błędy, z roku na rok jest ich coraz więcej, nie potrafią uczyć sie na błędach. O ich podejściu do fanów tej serii mówił nie będę, bo szkoda słów.

Nie ma co trzeba wrócić do FM 2007, a nie katować sie na siłę przy niedorobionym badziewiu.

To wracaj, a nie cały czas narzekasz, a jak przychodzi co do czego, i tak grasz w to badziewie...

Odnośnik do komentarza
To wracaj, a nie cały czas narzekasz, a jak przychodzi co do czego, i tak grasz w to badziewie...

siedź cicho, nie krytykuj, norma.

Chyba mam prawo do skrytykowania produktu, który po kilku miesiącach nadal nie jest tak dobry jak zapowiadali to twórcy?

Czy Twoim zdaniem strzelenie w 7 meczach 26 goli z czego 10 przez obrońców po SFG? Może mam zajebistą takse w co wątpię.

Odnośnik do komentarza
Chyba mam prawo do skrytykowania produktu, który po kilku miesiącach nadal nie jest tak dobry jak zapowiadali to twórcy?

Czy Twoim zdaniem strzelenie w 7 meczach 26 goli z czego 10 przez obrońców po SFG? Może mam zajebistą takse w co wątpię.

Masz prawo skrytykowania, ale Ty to robisz na każdym kroku, poza tym nie krytkujesz samej gry, ale też ubliżasz jej twórcom.

Co do goli, tak, możesz mieć zajebistą taksę, skoro nie przegrałeś żadnego spotkania w L1.

Kończę OT.

Odnośnik do komentarza
To wracaj, a nie cały czas narzekasz, a jak przychodzi co do czego, i tak grasz w to badziewie...

siedź cicho, nie krytykuj, norma.

Chyba mam prawo do skrytykowania produktu, który po kilku miesiącach nadal nie jest tak dobry jak zapowiadali to twórcy?

Czy Twoim zdaniem strzelenie w 7 meczach 26 goli z czego 10 przez obrońców po SFG? Może mam zajebistą takse w co wątpię.

nie uczysz sie na wlasnych bledach - co roku kupujesz produkt o ktorym wiesz, ze bedzie skopany.

Odnośnik do komentarza

Masz rację Henkel, zawierzyłem twórcom, którzy twierdzili, że ta edycja będzie "rewolucyjna".

poza tym nie krytkujesz samej gry, ale też ubliżasz jej twórcom

a to niby w którym miejscu?

 

Gra miała być dość realistyczna, a na tej łacie jest pod kilkoma względami gorzej niż na 801.

Fakt silnik meczowy poprawiono, DM już nie kręci się jak baletnica, ale w to miejsce weszły nowe mankamenty.

Ogromna skuteczność NŚ, SFG w ofensywie to masakra, na nich można oprzeć swoją taksę i dzieki nim odnosić sukcesy.

Odnośnik do komentarza

Pax Vobis cum

jest sobota, po co szarpać sobie nerwy...

mała prosba do Test Teamu a "badania" taktyk na nowej łacie i publikację wyników;

moze okaże się , że ekran taktyka w meczu jest zbędny...

przyspieszyłoby to znacznie kariery :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...