Skocz do zawartości

Juventus Turyn


Rekomendowane odpowiedzi

chyba słabe porównanie bo to zupełnie różni zawodnicy, dostałem napomnienie od moderatorów to postaram Ci sie wytlumaczyc sensownie, porównaj defensywnych pomocników na rynku, wg. mnie tylko vidal dorównuje albo przerasta umiejętnościami marscherano, a xabi alonso? typowy łącznik, któremu lat świetlnych brakuje do choćby pirlo, to jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza

Grają na tych samych pozycjach, oboje potrafią grać na pozycji środkowego obrońcy, a ostatnimi czasy częściej właśnie grają tam niż na DP. No to ciekawi mnie jakbyś nazwał różnicę pomiędzy Ronaldo a Cahillem, 'bardzo różni'? :-k

Odnośnik do komentarza

a Ty FYM uważasz się za wielkiego znawce a nie przyznasz mi racji że xabi alonso i marscherano to zupelnie inni zawodnicy

 

Za kogo ja się uważam, to istotne nie jest. To jest forum i o tym na ile się znamy świadczy to co wypisujemy i jak jest to przyjmowane. To nie ze mną wykłócałeś się o porównanie Alonso i Mascherano więc nie wiem czemu masz do mnie pretensje. Jeśli chcesz znać moje zdanie, to tak, uważam, że są to zawodnicy prezentujący na boisku różne style. Hiszpan jest graczem o większej kreatywności i przez to więcej udziela się przy reżyserowaniu gry. Argentyńczyk preferuje działania destrukcyjne.

 

 

Bromon powiem tak, jak już pisałem na pozycji defensywnego pomocnika na dzień dzisiejszy tylko Vidal może konkurować z Mascherano... Za Vidala Bayern wyłożył 40 mln, odpowiedz sobie sam

 

Vidal przychodził do Bayernu mając 28 lat. Mascherano za chwilę kończy 32. Nie czujesz różnicy? Do tego odpowiedz sobie, albo niech Ci pomoże jakiś kibic Barcelony jaki procent meczów Javier zagrał na piwocie w ostatnich powiedzmy 2 latach. Przyda Ci się to info zanim zaczniesz porównywać go do Vidala.

Odnośnik do komentarza

Yaneck, czyli według Ciebie wiek nie stanowi jednego z najważniejszych elementów dotyczących ceny transferu? W takim razie taki Ibra jest warty ze 100 milionów?

Co do Alonso, to przecież nikomu nie chodziło o porównywanie ich stylu gry, a jedynie o to, że są to podobnej klasy zawodnicy (choć IMO Alonso jest lepszy), w podobnym wieku w momencie ewentualnego transferu.

Odnośnik do komentarza

Bromon powiem tak, jak już pisałem na pozycji defensywnego pomocnika na dzień dzisiejszy tylko Vidal może konkurować z Mascherano... Za Vidala Bayern wyłożył 40 mln, odpowiedz sobie sam

dobre prochy bierzesz, podziel się bo moje ostatnio przestały działać :p

Primo Vidal to bardziej CM, niżli DM, secundo - Pogba, Matić z typowych Dm są lepsi, jeżli dorzucamy Cm-ów to Matuidi, Veratti i jeszcze paru zawodników

Odnośnik do komentarza

Keith, jeśli Pogba jest wg Ciebie typowym DM, to nie musisz się martwić, Twoje prochy działają tip top ;)

pogba jest b2b, ale skupiajacym się bardziej na defensywie, niżli typowy przedstawiciel tego rodzaju pilkarza (Fellaini z czasów Evertonu to model), więc może to nie jest typowy DM, ale Cm też nie jest.

Odnośnik do komentarza

Bromon powiem tak, jak już pisałem na pozycji defensywnego pomocnika na dzień dzisiejszy tylko Vidal może konkurować z Mascherano... Za Vidala Bayern wyłożył 40 mln, odpowiedz sobie sam

No ale rzuć kwotę, jestem ciekaw ile Twoim zdaniem trzeba zapłacić za 32 letniego za parę dni Argentyńczyka.

Odnośnik do komentarza

Fellaini z Evertonu to przykład box to boxa? Co ty najlepszego pierdolisz, u Moyesa Fellaini zagrał chyba 5 meczów na środku pomocy. Zawsze był wystawiany za napastnikiem.

 

W ogóle ja bym wybrał jakiegoś Vieire, Gerrarda, Toure czy Vidala. Fellaini?? Skąd ci się to kurwa wzięło? :D

 

A jak macie dylemat to ja bym Pogbe opisał jako "roaming playmakera". Młodsza i bardziej pracowita wersja Jajonasza Toure albo drugie wcielenie Franciszka Rijkaarda.

Odnośnik do komentarza

Rijkaarda w Milanie Sacchiego mam porównywać do Mascherano? Bo o to właśnie mi chodziło. Nie wiem jak grał w reprezentacji ani w innych klubach. W Milanie był "centrum wszechświata" i łącznikiem pomocy z atakiem.

 

Rijkaard played for five seasons at Milan. It was coach Arrigo Sacchi who saw Rijkaard as playing a pivotal role at Milan and transformed the central defender into a world class holding midfielder, where the Dutchman's aggressive and firm style would go on to influence the likes of Patrick Vieira to replicate in future years

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...