Skocz do zawartości

Polska Wersja


Lis_

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu po meczu z Lechem, Hirsz poprosił mnie o wystawienie na listę transferową. Bez wahania się zgodziłem. Nie będę trzymał płaczka w drużynie. Nie jeden Hirsz na tym świecie.

 

11.04.2009r. (vs. Legia Warszawa)

 

Skład: Czapliński- Bąk, Żuk, Bosnjak, Al-Baqawi- Filipowicz, Wilk, Pietrowski, Vukovic- Kuzmin, Zahorski.

 

Do meczu z Legią podeszliśmy z należytym szacunkiem. Mecz jednak nie obfitował w sytuacje podbramkowe. W 26. minucie Kuzmin przegrał pojedynek z Muchą. Kolejną dogodną sytuację w 48. minucie zmarnował Zahorski. Mecz nie należał do najciekawszych i po bezbarwnych 90. minutach zremisowaliśmy bezbramkowo z Legią.

 

Orange Ekstraklasa[21/30]

Stadion przy ul.Traugutta, Gdańsk

Widzów: 14458.

[1.]Lechia- Legia Warszawa[9.] 0:0

Zawodnik meczu: Łukasz Nawotczyński(Legia, O PŚ, 7)

Odnośnik do komentarza

15.04.2009r. (vs. Śląsk Wrocław)

 

Skład: Czapliński- Bąk, Żuk, Bosnjak, Al-Baqawi- Filipowicz(Wiśniewski 46'), Wilk, Pietrowski, Vukovic- Kuzmin, Zahorski.

 

Wyjazdowy mecz ze Śląskiem zaczęliśmy od nieśmiałych ataków. W 19. minucie dogodną sytuację na wyprowadzenie Lechii na prowadzenie zmarnował Zahorski, który zastąpił po raz kolejny w składzie buntownika Hirsza. W 34. minucie w sytuacji sam na sam pojedynek z bramkarzem gospodarzy przegrał Kuzmin. Tuż przed końcem pierwszej połowy zadaliśmy rywalom dwa nokautujące ciosy. Najpierw w 42. minucie dośrodkowanie Kuzmina wykorzystał Zahorski pokonując głową Wierzchowskiego. W 45. minucie Kuzmin zgrał piłkę głową do Zahorskiego, a nasz napastnik po raz drugi pokonał bramkarza Śląska.

Druga połowa minęła pod znakiem kontrolowania gry przez Lechię. Wygraliśmy kolejne spotkanie nie tracąc przy tym bramki. Tym samym zbliżamy się do obrony tytułu.

 

Orange Ekstraklasa[22/30]

Stadion przy ul. Oporowskiej, Wrocław

Widzów: 4471.

[14.]Śląsk Wrocław- Lechia[1.] 0:2(0:2)

0:1 Zahorski 42'

0:2 Zahorski 45'

Zawodnik meczu: Igor Kuzmin(Lech, N, 9)

Odnośnik do komentarza

Regent: GKS BOT Bełchatów :>

---

 

18.04.2009r. (vs. Bełchatów)

 

Skład: Czapliński- Bąk, Kosznik, Bosnjak, Al-Baqawi- Filipowicz, Wilk, Iwański, Vukovic- Kuzmin, Zahorski.

 

Mecze u siebie ostatnio były naszą piętą achillesową. W 5. minucie Rackiewicz groźnym strzałem starał się zaskoczyć Czaplińskiego, lecz nasz bramkarz z najwyższym trudem sparował piłkę na rzut rożny. W 31. minucie Zahorski potężną bombą z dystansu pokonał Olszewskiego i wyprowadził nas na prowadzenie.

Tuż po przerwie kropkę nad "i" mógł postawić Kuzmin, lecz w sytuacji sam na sam trafił wprost w bramkarza gości. Na kilka minut przed końcem meczu Czaplińskiego strzałem z kilku metrów zaskoczył Chwalibogowski i wywalczył cenny punkt dla Bełchatowian. Po raz kolejny nie potrafimy wygrać u siebie. Punkty straciła również Wisła i bezpieczna przewaga w lidze nadal się utrzymała.

 

Orange Ekstraklasa[23/30]

Stadion przy ul.Traugutta, Gdańsk

Widzów: 14422.

[1.]Lechia- GKS BOT Bełchatów[9.] 1:1(1:0)

1:0 Zahorski 31'

1:1 Chwalibogowski 87'

Zawodnik meczu: Andrzej Olszewski(Bełchatów, Br, 8)

Odnośnik do komentarza

25.04.2009r. (vs. Wisła Kraków)

 

Skład: Czapliński- Bąk, Kosznik, Bosnjak, Al-Baqawi(Kodric 46')- Filipowicz, Wilk, Iwański, Vukovic- Kuzmin(Kosztowniak 46'), Zahorski.

 

Mecz z Wisłą był ostatnią szansą dla krakowian, aby włączyć się do walki o mistrzostwo. Gospodarze meczu od razu ruszyli do ataku. W 4. minucie Małecki był blisko pokonania Czaplińskiego, lecz jego strzał z kilku metrów padł łupem naszego golkipera. Nasza odpowiedź była szybka i co najważniejsze skuteczna. Wilk zagrał piłkę w pole karne, a Kuzmin strzałem głową pokonał bezradnego Dolhę. W 22. minucie strzał Al-Baqawiego z rzutu wolnegO odbił się od słupka i spoczął w rękawicach Dolhy. W 35. minucie piłka znalazła się w naszej siatce, lecz przed strzałem Sachy sędzia dopatrzył się spalonego.

Drugą połowę lepiej zaczęli gospodarze. W 61. minucie zamieszanie w polu karnym wykorzystał Chiacu doprowadzając do wyrównania. Z remisu Wiślacy cieszyli się tylko dwie minuty. Wilk obsłużył podaniem Kosztowniaka, a nasz napastnik znalazł sposób na pokonanie Dolhy! 1:2! W 71. minucie przed szansą na dobicie Wiślaków był Iwański, lecz przegrał pojedynek sam na sam z Dolhą. W 79. minucie świetnie w polu karnym Lechii odnalazł się Brożek i strzelił bramkę na 2:2. Remis ten nie interesował Wiślaków, lecz nie byli w stanie nic zdziałać. Punkt w Krakowie sprawia, że możemy być już prawie pewni mistrzostwa.

 

Orange Ekstraklasa[24/30]

Stadion przy ul. Reymonta, Kraków

Widzów: 10471.

[2.]Wisła Kraków- Lechia[1.] 2:2(0:1)

0:1 Kuzmin 7'

1:1 Chiacu 61'

1:2 Kosztowniak 63'

2:2 Brożek 79'

Zawodnik meczu: Ibrahim Mater Al-Baqawi(Lechia, OŚ, 8)

 

***

Podsumowanie kwiecień 2009:

Bilans: 2-3-0

Pozycja ligowa: [1.]

Puchar Polski: ćwierćfinał vs. Pogoń

Puchar Ekstraklasy: [1.] vs. Legia, Pogoń, Jagiellonia

Superpuchar Polski: wygrana 1:0 z Łęczną

Champions League: [3.] Faza Grupowa vs. Arsenal, Inter, Dynamo Kijów

UEFA Cup: 1/8 finału vs. Bayern

Finanse: 20,15mln€ (+336tys€)

 

Ligi Europejskie:

Premiership: Chelsea +9 [M]

Primera Division: Real Madryt +2

Orange Ekstraklasa: Lechia +12

Bundesliga: Bayern +5

Serie A: Juventus +1

 

Reprezentacja:

Bilans: 1-0-1

El. MŚ 2010: [2.] vs. Francja, Ukraina, Austria, Kazachstan

Ranking Światowy: 1.Brazylia, 2.[+2]Argentyna, 3.Holandia...51.[+6]Polska

Odnośnik do komentarza

01.05.2009r. (vs. Arka Gdynia)

 

Skład: Czapliński- Bąk, Kosznik, Bosnjak, Al-Baqawi- Filipowicz, Wilk, Iwański, Vukovic- Kuzmin, Zahorski.

 

Maj zaczęliśmy od meczu u siebie z Arką Gdynia. Początek spotkania był wymarzony. W 2. minucie podanie Zahorskiego na bramkę zamienił precyzyjnym strzałem Kuzmin. Goście nie zdążyli się otrząsnąć po stracie bramki, a już stracili drugą. Prawą stroną pognał Filipowicz i wrzucił wprost na głowę Kuzmina, który nie zwykł marnować takich okazji. 2:0! W 16. minucie Al-Baqawi powalił w polu karnym Nowackiego i sędzia słusznie wskazał na wapno. Do piłki podszedł sam poszkodowany i trafił wprost w Czaplińskiego!! W 30. minucie Iwański z rzutu wolnego wrzucił w pole karne. Najwyżej wyskoczył Kuzmin i mocnym strzałem głową skompletował hat-tricka. Klasycznego hat-tricka dodajmy!

Początek drugiej połowy wyraźnie przespaliśmy, co w 51. minucie wykorzystał Pytlarz strzelając na 3:1. Wynik ten utrzymał się do końca. Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo, które przybliża nas do końcowego triumfu.

 

Orange Ekstraklasa[25/30]

Stadion przy ul.Traugutta, Gdańsk

Widzów: 14464.

[1.]Lechia- Arka Gdynia[5.] 3:1(3:0)

1:0 Kuzmin 2'

2:0 Kuzmin 5'

3:0 Kuzmin 30'

3:1 Pytlarz 51'

Zawodnik meczu: Igor Kuzmin(Lechia, N, 8)

Odnośnik do komentarza

06.05.2009r. (vs. Groclin)

 

Skład: Czapliński- Bąk, Kosznik, Bosnjak, Al-Baqawi- Filipowicz, Wilk, Iwański, Vukovic- Kuzmin, Zahorski.

 

Meczem na Traugutta z Groclinem mogliśmy zapewnić sobie mistrzostwo Polski. Musieliśmy pokonać Dyskobolię i liczyć na wpadkę Pogoni ze Śląskiem. Początek meczu był pod nasze dyktando. W 16. minucie Iwański strzałem z dystansu otworzył wynik spotkania. W 22. minucie przed szansą na bramkę stanął Wilk, lecz jego strzał lewą nogą okazał się niecelny. W szatni dowiedziałem się, że Pogoń grając w 9. remisuje we Wrocławiu 1:1 ze Śląskiem. Mistrzostwo było o krok.

Drugą połowę zaczęliśmy najlepiej jak mogliśmy- od bramki. Zahorski zgrał piłkę do Kuzmina, a Rosjanin strzelił bramkę na 2:0!! W 55. minucie fatalną pomyłkę Czaplińskiego wykorzystał Wójcik i zdobył bramkę kontaktową. Groclin nie potrafił rozwinąć skrzydeł. W 90. minucie bramką Kuzmina przypięczętowaliśmy zwycięstwo nad Groclinem. Po meczu dowiedziałem się, że wynik we Wrocławiu nie uległ zmianie!! Mogliśmy odpalić fajerwerki! Lechia mistrzem Polski! :king::winner:

 

Orange Ekstraklasa[26/30]

Stadion przy ul.Traugutta, Gdańsk

Widzów: 14279.

[1.]Lechia- Groclin Grodzisk[10.] 3:1(1:0)

1:0 Iwański 16'

2:0 Kuzmin 48'

2:1 Wójcik 55'

3:1 Kuzmin 90'

Zawodnik meczu: Igor Kuzmin(Lechia, N, 9)

Odnośnik do komentarza

Po fecie związanej ze zdobyciem mistrzostwa musiałem dopiąć pewien transfer. Dnia 01.06.2009r. do AZ Alkmaar za 1,2mln€ dołączy Robert Hirsz. Jego wybór...

 

09.05.2009r. (vs. Górnik Zabrze)

 

Skład: Czapliński- Bąk, Kosznik, Bosnjak, Al-Baqawi- Filipowicz, Wilk, Iwański, Vukovic- Kuzmin, Zahorski.

 

Na mecz do Zabrza pojechaliśmy pierwszym składem. Chciałem podziękować tym moim podstawowym zawodnikiem za udany sezon. Oni jednak do gry się nie palili i zebraliśmy przysłowiowe baty...

 

Orange Ekstraklasa[27/30]

Stadion im. Ernesta Pohla, Zabrze.

Widzów: 5060.

[16.]Górnik Zabrze- Lechia[1.] 3:0(2:0)

1:0 Bajdziak 13'

2:0 Michalski 29'

3:0 Bajdziak 59'

Zawodnik meczu: Piotr Bajdziak(Górnik, N, 9)

Odnośnik do komentarza

Baron Von Kapa: Wydaję mi się, że nie :>

---

 

16.05.2009r. (vs. Wisła Płock)

 

Skład: Bąk- Fechner, Żuk, Kodric, Marek- Wiśniewski, Kalkowski, Pietrowski, Wojciechowski- Kosztowniak, Hirsz.

 

Po klapie w spotkaniu z Górnikiem w meczu z Wisłą Płock postanowiłem wystawić drugą jedenastkę. Mecz na Traugutta był bardzo interesujący. Po ciekawym meczu wygraliśmy 3:2, a bohaterem Lechii został... Hirsz- zdobywca hat-tricka.

 

Orange Ekstraklasa[28/30]

Stadion przy ul.Traugutta, Gdańsk

Widzów: 14379.

[1.]Lechia- Wisła Płock[8.] 3:2(1:0)

1:0 Hirsz 25'

2:0 Hirsz 53'

2:1 Kowal 77'

2:2 Kowal 88'

3:2 Hirsz 89'

Zawodnik meczu: Robert Hirsz(Lechia, N, 10)

Odnośnik do komentarza

20.05.2009r. (vs. Pogoń)

 

Skład: Bąk- Fechner, Żuk, Kodric, Marek- Wiśniewski, Kalkowski, Pietrowski(Buzała 46'), Wojciechowski- Kosztowniak, Zahorski.

 

Na prestiżowy mecz do Szczecina również pojechaliśmy rezerwowym składem. Zmiennicy ponownie nie zawiedli i wrócili do Gdańska z punktem. Potknięcia Pogoni nie wykorzystał ani Lech, ani Wisła praktycznie zaprzepaszczając swoje szanse na grę w Pucharze UEFA.

 

Orange Ekstraklasa[29/30]

Stadion im. Floriana Krygiera, Szczecin.

Widzów: 17010.

[2.]Pogoń Szczecin- Lechia[1.] 1:1(0:0)

1:0 Ćwielong 50'

1:1 Buzała 72'

Zawodnik meczu: Adrian Marek(Lechia, OŚ, 8)

Odnośnik do komentarza

23.05.2009r. (vs. Korona Kielce)

 

Skład: Czapliński- Bąk, Kosznik, Bosnjak, Al-Baqawi- Wiśniewski, Wilk, Iwański, Vukovic- Kuzmin, Zahorski.

 

Podczas ostatniego spotkania Orange Ekstraklasy miałem zamiar dać kibicom trochę radości i wystawić pierwszą jedenastkę. Decyzja ta na pewno nie spodobała się graczom Korony, który przyjechali do Gdańska zdobyć choćby punkt, który mógłby dać im pozostanie w lidze. My nie okazaliśmy się gościnni i wygraliśmy z Koroną 2:1 zapewniając im start w przyszłym sezonie w drugiej lidze.

 

Orange Ekstraklasa[30/30]

Stadion przy ul.Traugutta, Gdańsk

Widzów: 14542.

[1.]Lechia- Korona Kielce[15.] 2:1(1:1)

1:0 Al-Baqawi 4k'

1:1 Kowalczyk 24'

2:1 Kuzmin 90'

Zawodnik meczu: Igor Kuzmin(Lechia, N, 8)

 

Tabela końcowa OE

 

Po ostatnim ligowym meczu rozesłałem powołania na arcyważny mecz z Ukrainą. Oto one.

Odnośnik do komentarza

30.05.2009r. (vs. Ukraina)

 

Ustawienie obu drużyn

 

Mecz z Ukrainą rozpoczął się bardzo nerwowo. Już w 30. sekundzie z boiska za brutalny faul na Kaźmierczaku wyleciał Diogo Rincon. W przewadze graliśmy tylko przez 4 minuty. Chwilę później nerwów nie wytrzymał Krzynówek i po wejściu obunóż w Milevskyego ujrzał czerwony kartonik. W 11. minucie bliski pokonania Shusta był Kaźmierczak. Strzał głową naszego pomocnika z linii wybił jednak Rusoł. W 22. minucie Smolarek znalazł się oko w oko z bramkarzem gości. Niestety pojedynek ten przegrał... W 31. minucie groźnie z dystansu uderzył Cieluch, jednak piłka minęła prawy słupek ukraińskiej bramki. W 41. minucie Cieluch ruszył prawą flanką i wrzucił w pole karne. Do piłki dopadł Smolarek i strzelił na 1:0!! Gooool!!

Podczas drugiej połowy gra się nieco wyrównała. W 68. minucie bramkę na 2:0 mógł zdobyć Cieluch, lecz w dogodnej sytuacji minimalnie chybił. W 80. minucie masę szczęścia mieli gracze Ukrainy. Piłka przypadkowo odbiła się od Lewandowskiego i wpadła pod nogi Yatsenki. Pomocnik gości dokładnie przymierzył i pokonał bezradnego Boruca. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie...Remis najbardziej cieszył Francuzów, którzy ograli u siebie 4:0 Austrię.

 

Eliminacje do Mistrzostw Świata[Grupa 9; 4/8]

Stadion Śląski, Chorzów

Widzów: 42731.

[2.]Polska- Ukraina[1.] 1:1(1:0)

Diogo Rincon 1' (U)

Krzynówek 5' (P)

1:0 Smolarek 41'

1:1 Yatsenko 80'

 

Zawodnik meczu: Andryi Rusoł(Ukraina, OŚ, 8)

Odnośnik do komentarza

3 czerwca rozegrano następną kolejkę spotkań w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Francja wygrała 2:1 na Stade de France z Ukrainą, a Austria odprawiła Kazachów 2:1.

 

Tak prezentuje się tabela po 5. seriach spotkań. My zagramy jeszcze z:

  • Kazachstan(W)
  • Austria(D)
  • Francja(D)
  • Ukraina(W)

Jak widać emocję będą do samego końca.

 

W czerwcu poważną robotę miał mój nowy asystent- Marcin Dudek. W Pucharze Ligi Lechia pod jego przywództwem odpadła w pólfinale po karnych z Groclinem.

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie sezonu 2008/2009r.- Europa :_exclaim:

 

  • Anglia:

W Anglii po raz kolejny mistrzem zostało Chelsea zostawiając swoich przeciwników daleko w tyle. Miejsce drugie i trzecie przypadło Manchesterowi United oraz Arsenalowi. Zaskoczeniem była bardzo dobra postawa Evertonu. Popularni The Tofees zajęli czwarte miejsce w lidze i za rok zagrają w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Największym rozczarowaniem sezonu była postawa Liverpoolu, który po bardzo słabym sezonie uplasował się dopiero na szóstym miejscu. Ponownie bezbarwny sezon rozegrali zawodnicy Tottenhamu i Newcastle, którzy znaleźli się w dolnej części tabeli. Prestiżowy FA Cup trafił w ręce Manchesteru United, który w finale rozbił Reading 3:0. Carling Cup natomiast pojechał do Londynu. Chelsea po dogrywce wygrało finał z Manchesterem i mogło cieszyć się z podwójnej korony.

 

Premiership

CCC

CCL1

CCL2

 

  • Hiszpania:

W Hiszpanii dominacja Barcelony została wreszcie przerwana przez Real Madryt. Końcówka sezonu w Hiszpanii była bardzo emocjonująca. O ile walka o mistrzostwo nie była pasjonująca i Real dość spokojnie sięgnął po koronę, to rywalizacja o prawo do gry w Lidze Mistrzów była pasjonująca. Po nerwowym finiszu za rok w eliminacjach do Champions League zagrają Valencia i Atletico. Prawdziwą sensacją jest dopiero piąte miejsce Barcelony, które skazuje Katalończyków na start w Pucharze UEFA. Puchar Króla zdobyła Sevilla wygrywając 2:1 w finale z Getafe.

 

Primera Division

Segunda Division A

 

  • Niemcy:

W Niemczech standardowo mistrzem został Bayern Monachium zapewniając sobie tytuł na kilka kolejek przed końcem rozgrywek. Prawdziwa walka odbyła się o drugie miejsce. Pod koniec sezonu na drugim miejscu uplasował się Bayer Leverkusen, który wygrał rywalizację z Mainz i Schalke tylko różnicą bramek. Ekipa z Mainz zajmując po raz kolejny najniższe miejsce na podium udowodniła, że już na stałe zagościła w czołówce Bundesligi. W finale DFB-Pokal drugoligowy Duisburg wygrał 2:1 z Borussią Mgladbach.

 

Bundesliga

2.Bundesliga

 

  • Polska:

W Orange Ekstraklasie rozgrywki zostały po raz kolejny zdominowany przez Lechię Gdańsk. Bardzo dobry sezon rozegrała także szczecińska Pogoń, która oprócz wicemistrzostwa wywalczyła także Puchar Polski, oraz Puchar Ekstraklasy. Największą sensację swoim kibicom zafundowała Korona Kielce, która po fatalnym sezonie spadła do drugiej ligi. Powody do zmartwienia mogą mieć także kibice Legii, która uplasowała się zaledwie w środku stawki.

 

Orange Ekstraklasa

II Liga

 

  • Włochy:

W Serie A ponownie na tron wrócił Inter, który dzięki fantastycznemu finiszowi wyprzedził Juventus. Ponownie w czołówce znalazła się Sampdoria, która za rok zagra w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Słaby sezon rozegrała Roma, która uplasowała się dopiero na szóstej pozycji. W Coppa Itallia triumfował Inter wygrywając w dwumeczu 5:1 z odwiecznymi wrogami zza miedzy- AC Milanem.

 

Serie A

Serie B

 

  • Europejskie Puchary:

W Lidze Mistrzów mieliśmy wymarzony finał dla wielbicieli hiszpańskiej piłki. Real Madryt po pięknym meczu pokonał swoich katalońskich przyjaciół z Barcelony 2:0. Puchar UEFA pojechał na Wyspy Brytyjskie. Tottenham w finale wygrał po dramatycznym meczu z włoską Sampdorią 3:2.

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie sezonu 2008/2009r.- Lechia Gdańsk :_exclaim:

 

Bez wątpienia był to dla nas bardzo udany sezon za równo pod względem sportowym jak i finansowym. Już na samym początku sprawiliśmy nie lada sensację eliminując w trzeciej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów uważanych za faworytów graczy z Bordeaux. W fazie grupowej także poradziliśmy sobie całkiem nieźle. Zwycięstwo wyjazdowe nad Interem utwierdziło mnie w przekonaniu, że w tej drużynie drzemie potencjał, który może pozwolić na walkę na kilku frontach.

 

W Orange Ekstraklasie od samego początku zaczęliśmy grać bardzo dobrze. Szybko złapaliśmy właściwy rytm i bez problemów obroniliśmy tytuł. Szkoda, że nie udało nam się sięgnąć po Puchar Polski, gdzie przez zlekceważenie przeciwnika odpadliśmy ze szczecińską Pogonią. W triumfie w lidze pomogły na pewno bardzo udane transfery. Igor Kuzmin zakupiony za zaledwie 130tys€ stał się prawdziwą gwiazdą, o którą teraz biją się takie kluby jak Chelsea czy Marseille. Kolejnym udanym zakupem był Ibrahim Mater Al-Baqawi, który stał się ostoją gdańskiej defensywy. Nie można zapominać także o młodych: Filipowiczu i Vukovicu, którzy w przyszłym roku mają wraz z Wilkiem i Iwańskim ciągnąć naszą grę ofensywną. Na sam koniec chciałbym wspomnieć o kontrowersyjnej postaci- Roberta Hirsza. Młody wychowanek Lechii został królem strzelców Orange Ekstraklasy, lecz zbuntował się i wyjechał zagranicę. Mam nadzieję, że jego następca zapewni nam kolejne mistrzostwo, oraz lepsze występy w Europejskich Pucharach.

 

Po bardzo udanym sezonie Jarosław Czarnecki ogłosił, że stadion zostanie rozbudowany o 7500. miejsc a jego modernizacja potrwa około pół roku. Rozbudowana zostanie także baza treningowa i obiekty młodzieżowe. Na naszym koncie znajduje się około 20mln€ co sprawia, że możemy sobie pozwolić na takie wydatki.

 

Podsumowanie sezonu 2008/2009r.- Reprezentacja Polski :_exclaim:

 

Mecze reprezentacji zaczęliśmy od kompletnej klapy z Francją. Potem przyszły jednak nieco lepsze wyniki i szanse na awans do Mistrzostw Świata są jak najbardziej realne. W składzie mam kilku młodych, utalentowanych zawodników, oraz starszych bardziej doświadczonych piłkarzy. Myślę, że ta mieszanka pomoże mi dotrzeć z tą reprezentacją naprawdę daleko. Na gwiazdę reprezentacji powoli wyrasta Dawid Janczyk, który jest na najlepszej drodze, aby stać się królem strzelców eliminacji. Mam nadzieję, że jego niewątpliwy talent rozwinie się i będzie postrachem golkiperów na całym świecie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...