Skocz do zawartości

Koncerty


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

Co do koncertu Not.

 

na -

 

- nagłośnienie

- cover "Heroes" (muzycznie ok, wokalnie już nie)

- pijany znajomy zespołu, który ganiał po scenie i był wybitnie irytujący

- jak na 18 zł to za krótko

 

na +

 

- klimat

- zachowanie samego zespołu (no, nawet czasem zabawni byli ;) )

- perkusista

- kilka nawet ciekawych muzycznych momentów

- sam 'klub', nie licząc nagłośnienia

 

ogólnie wrażenia pozytywne :)

Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu - tak Sex Pistols live to był zły pomysł już w 1996. Klasyczny przykład zespołu, który nigdy nie powinien robić reunionów na potrzeby wspominkowych tras koncertowych.

Szczurek - ja wiem, że The Clash rządzi,a gusta gustami, ale chodzi o to, że mimo wszystko SP to nie było tylko wydarzenie medialno - popkulturowe, ale i muzyczne jednak. To, że po latach pamięta się przede wszystkim cyniczne zagrywki McLarena i uzyskanie jako pierwsi punkrockowcy kontraktu z mainstreamową wytwórnią przysłania spojrzenie na samą muzykę. I napisanie tu o tym, że nigdy nie nagrywali dobrych piosenek jest sporym przegięciem.

Odnośnik do komentarza

Massive Attack i Chemical Brothers są.

A co do Sex Pistols to nie obchodzą mnie ich maniakalni fani i antyfani, po prostu uważam, że grają za słabą muzykę jak na taki festiwal, który z zamierzenia miał promować jakąś tam alternatywną i ambitną ( jak bardzo nie lubię tych określeń ) muzykę.

 

edit: nie słucham też The Clash i prawie w ogóle nie słucham punku.

Odnośnik do komentarza
Nie no, ale o Sex Pistols jakby już wszystko powiedziane było, co tu dużo nowego można dodać. Pomysł z ich koncertem niby zabawny, ale jeśli chodzi o line-up openera to średnio mnie śmieszy, bo poza M.I.A. nic tam nie ma.

 

jest przede wszystkim CocoRosie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...